Spatyom (Ruhlar Evreni)
 
ruhlar, evreni, spatyom

Spatyom (Ruhlar Evreni)

Bu materyalin güvenliği: OrtaOrtaZayıfZayıfZayıfZayıfZayıfZayıfZayıfZayıf (Çok Zayıf. Sadece bilgilendirme amacıyla verilmiştir.)

Tatmin küresi, tedavi sanatoryumu gibi isimler alır. Spatyomlar yakın gök, yakın uzay olarak ifadelendirilen uzay bölgesinde bulunmaktadır. Yani yaşadığımız dünyaya çok yakındır. Varlığın her türlü ihtiyacına hitap edecek şekilde, muayyen mahiyet ve kıstasta spatyom küreleri vardır. Bu küreler ışık karakterli porlardan yapılandırılmıştır. Porlarda ise; o kürenin mahiyet ve kıstasına uygun programlar yüklenmiş, hazır vaziyette beklerler.

Genel evrim aşamalarını yaşamakta olan bir varlığı düşünün. 7 enkarnasyonda tamamlayacağı bir süreç vardır. Ancak sonrasında özel evrim aşamalarına geçecektir. Genel evrimin her aşamasının tamamlanışında bu varlık (insani evrimi deneyimleyen varlık) Satürn Yüce Topluluğu'nun karşısına gelir ve bir ölçümlemeye tabi tutulur. O enkarnasyonda yaşaması gerekenler, yaşadıkları, eksik kalanlar, varlığın ihtiyacı olanlar tespit edilir. Bu ölçümlemenin sonucunda hangi spatyom küresine gireceği ortaya çıkar. Burada bir süre kaldıktan sonra varlık bir sonraki enkarnasyona geçebilir.

Girilen spatyomun porlarının program yüklü olduğunu söylemiştik. Varlık bu ortama dahil olduğunda, kilit altına alınmış bu porlardaki programlar deşifre olur ve varlık, vizyon diyebileceğimiz bazı olaylar yaşar. Bu tarz olayların yaşanması varlığın tatmin duygusu yaşadığı tespit edilene kadar sürecektir. Örneğin varlığın dünya hayatında saplantı derecesinde bağlı oldugu bir obje, suje vardır. Bu saplantısının giderilmesi amaçlı bir spatyoma alınması söz konusu olabilir. Alındığı kürede o obje, sujeyle alakalı varlığın tutkusallığının giderilebileceği vizyonlar yaşatılır, tedavi edilir. Bundan sonra bir sonraki yaşama başlayabilir.

Özel evrim aşamasına geçmiş olan varlıklar da, ihtiyaç halinde bu kürelere alınırlar. İşlem uyku esnasında gerçekleşir. Uyandığında rüya olarak hatırlanabilir. Aktif Varoluş Bilgileri spatyom konusunu böyle açıklar.

Spatyom bahsinde yeri gelmişken reenkarnasyonda da bahsedebiliriz. Aktif Varoluş bilgilerine göre reenkarnasyon, genel evrimini sürdüren varlıklar için söz konusudur. Aynı uydu can, 7 defa dünyaya reenkarnasyon yoluyla gelir. Her beden terkinde spatyoma alınır ve sonra tekrar dünyaya farklı bir bedenle gelir. Özel evrim aşamasında, varlık beden terki yaptıktan sonra, enerjetik alemdeki Sirius görev dağılım/yönetim/tasarruf planlarına geri döner. Tekrar bedenlenip dünyaya dönmesi ise reenkarnasyon olarak adlandırılmaz.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Umut, 22.02.2017, 05:42 (UTC):
Spatyom ve Reenkarnasyon hakkında enteresan bir sayfa var.

"BİR SPİRİTUALİSTİN DÜNYASI" yazıp arayın.

Yorumu gönderen: haydar, 22.11.2015, 18:22 (UTC):
belgen nedirBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 55886445 ziyaretçi (142390355 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)