TETA Nedir?
 
TETA

TETA Nedir?

Beyniniz bir radyo gibidir. Elektrik dalgalarını alır ve yayar. Frekanslar, elektrik faaliyetlerinin ölçüldüğü ve grafiğinin çıkarıldığı aralıklardır. Bu dalgalar beyniniz tarafından solunum ile oluşturulan biyoelektrik ile oluşur. Tıpkı sizde olduğu gibi yeryüzünde bir frekans dalgası vardır.

İyonosfer, gezegeni saran elektrik yüklü partiküller katmanıdır. Bu katman radyo dalgalarını emer. Yeryüzünün yüzeyinde yaklaşık 80 mil uzağa gider ve yeryüzüyle bir kondansatör oluşturur. Bu da elektrik depolayabileceği anlamına gelir, tıpkı bir batarya gibi. Tesla'nın bu konuda çalışmaları vardır. Ancak biz şimdi beden ile ilgili olan kısmı verelim.

Bedeniniz hareket ettiğinde bu hareketler etrafa iletilir. İyonosfer katmanı (buna iyonosferik kovuk da denir.) yaklaşık 9.5 cps'lik (saniyedeki devirler, 7. 5 civarındaydı ama şimdi çok hızlı şekilde artıyor.) frekansa sahiptir. Bedeniniz 6.8 ila 9.5 Hz arasında titreşiyor. İskeletiniz ve iç organlarınız birbiriyle uyumlu hareketleri yaklaşık 8 ila 9 cps hızındadır. Bu da şu anlama gelir; bedeniniz İyonosfer ile eşzamanlı hareket eder.

Gezegenle birlikte yankılanırsınız ve enerji alışverişinde bulunursunuz. Ne kadar uzaklıktan enerjinizi yeryüzünün elektromanyetik kovuğuyla paylaşabilir ve enerji yayabilirsiniz? Yaklaşık 40.000 km ya da gezegenin yaklaşık tüm çevre uzunluğu kadar. Başka bir deyişle, zihninizden ve bedeninizden gelen sinyaller İyonosfer kovuğu sayesinde tüm gezegene saniyenin 1/70'i kadar bir zamanda yayılır.

İNSAN BEYNİNİN FREKANSLARI

Kapsamlı araştırmalar sonucu şu saptanmıştır:İnsan beyninin yaptığı zihinsel aktiviteye göre belli frekanslar vardır. EEG sonuçları kişinin tamamen uyanık olduğunda beyin/zihin frekans hızının 14-30 cps (saniyedeki devirler ya da Hz) olduğunu göstermiştir. Buna "beta" adı verilmiştir. Şimdi aralıklara bakalım.

DALGA ARALIKLARI

BETA:14-30cps-zihin fiziksel bir aktivite ile meşgulse ya da tetikteyse
ALFA:7-13 cps-hayal kurduğunuzda ya da düşüncelere daldığınızdaki dalga
TETA:3. 5-7 cps – uyuyakaldığınızda yayılan dalga
DELTA:0. 5-3. 5cps- en derin uykuya daldığınız an.

DALGALARIN TELEPATİDEKİ ROLÜ

Siz beyin dalganızı teta seviyesine indirebilirsiniz İyonosfer ile aynı şekilde titreşirsiniz. Bu durumda İyonosfer sizin telepatik dalgalarınızı çok kısa bir sürede tam hedefe gönderir.

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Eotmans, 21.05.2018, 09:00 (UTC):
Mor laleBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52739429 ziyaretçi (134023989 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler