Telekinezi Teknikleri 1
 
Telekinezi, telekinesis, kaşık bükme

Telekinezi Teknikleri #1

Bu dokümanda bulunan yazıları burada tartışmayacağım çünkü neredeyse hepsi denendi ve doğrudur. Genelde Ortalıkta bir çok yanlış bilgi dolanıyor ya da insanlar sadece Teknik bilgi vererek olayı kapatıyor, kendi deneyimlerime dayanarak size kısa da olsa nasıl Telekineziye başlayabileceğinizi anlatayım.

HAZIRLIK

Genel olarak ilk başlayanların elleri ıslak olmamalı, ıslak eller daha profesyonellerde işe yarıyor, hatta bir de aynayı 1 metre uzaktan tamamen buhulama olayı var ama onu sonra açalım. Ellerinizin kurumasını bekleyin, ya da ellerinizi fön makinesiyle ILIKTA kurutun. Eğer Fazla sıcakta yaparsanız elleriniz kuru gibi hissedilecektir.

Telekinezinin baskın olacağı durumlar;

  1. Uykudan yeni kalktıktan yaklaşık 20 dakika sonra (beyniniz boşalmış olur ve uyku sersemliğinden sonra gelen o hafif mide bulantılı garip ağrılar işe yarar.
  2. Sakin olduğunuz anlar (genelde herkes bilir zaten)
  3. Vicdan azabı, derin düşünceler vs. Olmadığı zamanlar.
  4. Hayal Gücünüzün Baskın Bulunduğu anlar vs.

Eğer Yapamıyorsanız Ne Yapmalı?

Telekinezi öyle bir şey ki bir kere bile şüpheye düştüğünüzde tıkanıp kalabilirsiniz.bazen öyle zamanlarım oluyor ki kendimden şüphe duyuyorum.
Eğer hiçbir kıpırdama hissetmiyorsanız; Bir güzel hava alın, yalnız dışarıya çıkıp gezmeden, sadece balkondan (dışarıdaki etkenler konsantrasyonu dağıtabiliyor) Sirkeli, Tuzlu ya da ekşi şeyler yiyin - için. (beyne hafif şok dalgaları yollar ve bir güzel kendine getirir) Hadi hiçbiri olmadı; kalkın, kafanızı ani sarsın/sallayın (çok fazla sarsmayacak şekilde sadece kendinize gelebilmek için) Üzerinizi serin tutacak şekilde giyinin Böyle Doğaüstü güç sahneleri bulunan sahneler size çok büyük derecede yardım ediyor çünkü hayaller ve illüzyonlar çok işe yarar!

Yaparken, çalışırken beyinde neler oluyor!?!?!?

Evet girişe geldik. Size ilk önce çalışabileceğiniz en iyi tekniği tavsiye ediyorum; Bir Pipet ve bir de Ampul alın. Ampulün üzerine çubuğu dengeleyin ve işte çalışma ortamı hazır.

#1, teknikleri, telekinezi

pk ve görüntü resmi

ilk zamanlarda bunu kesinlikle hissedemezsiniz bu yüzden sadece telekinezi çalışmadığınız zamanlarda sanki o bölümü kafanızda hissediyor gibi yapın, ya da o bölümü kendiniz ağrıtmaya çalışın.

Diğer bir yöntem ise beyin jimnastiği'dir. Hiçbir konu hakkında test vs gerekmez. çoğu kişi tek kaşını havaya kaldırabilir dimi? işte bunları geliştirebilirsiniz.önce diğer kaşınızı tek kaldırmaya sonra da diğerini kaldırmaya çalışın! bunları da yapabildiniz mi dudağınızı hiç gülümsemeden tek bir bölümünü yukarı kaldırmaya çalışın (kaşı nasıl yapıyorsanız bu da aynı model de) bundan sonra da alt kirpiklerinizin bulunduğu deriyi sağ sol hareket ettirmeye çalışın. (nasıl diye sormayın ben yapabiliyorum )

Hareketlendirmek için Düşünceler

Şimdi önümüzde çubuk size siz çubuğa bakıyorsunuz. Yaparken el şekilleri çok önemli, çoğu telekinezide kimseden öğrenmeden kaptığım teknikler vardır ve genelde çok fazla olmasa da büyük bir model arşivi bulunmakta. Benim hareketlerimi başkalarının videolarında görünce çok şaşırdım. Not:öncelikle hemen bir uyarı!!! ilk yapışlarınızda en fazla 1-5 cm arası oynatabileceğinizden eminim. çünkü denerken aniden çubuğun hareketlenmesi şok etkisi yaratıyor ve ben bu olayı hareketlendirdiğim her cisimde yaşıyorum! neyse geçelim artık.

En büyük güç illüzyondur!!. o an ki görüş açısı size çok yardımcı olabilir! Çubuğa ne çok yakın ne de çok uzak olun ve tam tepesinden bakmayın, oturduğunuz sandalyeden düz açıdan bakmalısınız. Aşağıdaki uygulamalarda el hareketleri uygulanırken, o an çubuğunda döndüğünü hayal edin!!!!! ya da parmağınıza bakmadan sanki çubuğu itermiş gibi yapıp dokunmadan itebilirsiniz.

Çubuğu hareketlendirmenin bir çok yolu var önce tüm parmakları kapatın. Baş parmağınız işaret parmağınızın ya ilk çizgisinde (hani bölüm bölüm ayıran çizgiler var!?) ya da ikinci çizgisinde bükülü olarak ucu damarı çok hafif bastıracak şekilde olsun. Daha sonra diğer kapalı olan parmaklardan orta ya da işaret parmağının alt bölümü (tırnak değil diğer bölümü ve en ucu ile değil biraz daha aşağısı) çubuğun bir bölümüne yakınlaştırın. Harekete o andan başlayabilir! olmazsa devam, yılmayın bu daha ilk yol!

Yine aynı el modelinde çubuğu çevreleyin (çubuğun önünde yani kuzeyden ön tarafına çok yaklaşmayacak şekilde) elinizi yavaşça oturtun ve parmaklarınızı eğip en solundan sağa doğru yavaşça çekin ama o an avucunuz hareket etmeyecek, sadece parmaklar! Bu olayda hareket etmeye başlamalıdır. Tabi size o an hemen olacağını söylemiyorum birkaç kez hatta olmazsa 10 dakika daha deneyin. Burun deliklerinizden havayı çubuğa üflememeye dikkat edin, ağzınızı kapayın ve odada hava akımı olmasın.

Bir diğer deneyimim; Telekineziyle çubuğa, diğer cisimlere odaklandığınız zaman hiçbir yere döndürmeye çalışmadığınız zaman, yakınında olan sıcaklık maddelere doğru da gitmesin. Yani eliniz orada olduğu zaman çubuk elinize doğru kayabiliyor. Artık çubuk kaydı bende fırıl fırıl döndürüp ampulün üzerinden düşürüyorum. Bu arada ampul yerine başka ona benzer ve pipeti dengede tutacak şeyler kullanabilirsiniz.
Pipet çok büyük olmasın ve çok da kalın olmasın yoksa ilk kereden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

1. Bölüm2. Bölüm

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: aysen, 22.10.2017, 08:39 (UTC):
bende 2 gundur basladim ve kagiti haraket etdire biliyorum ancak ampulu yapa bilmiyorum sadece ampul sonecek hale geliyor ve oyle kaliyo yarim eden olursa *aysenrahib mail den ulassinlar

Yorumu gönderen: odak, 11.09.2017, 05:56 (UTC):
ben ne zaman yapmaya kalksam başım ağrıyor bırakıyorum bıraktıktan 2 veya 3 dakika sonra başka odadan bir şeyler düşüyor sinirlendiğimde ampul veya başka bir şey kırılıyor. ablamla kavga ettiğimde odada ki ampul patlamıştı bütün camları yere savruldu. mesela telekinezi yapmaya calışıyorum olmuyor genelde fakat her deneme sonunda bir şeyler oluyor.

Yorumu gönderen: sssz Rüzgar, 08.09.2017, 17:50 (UTC):
Yaşadığınız olay çok normal korkmanıza gerek yok. İğneye (ya da herhangi bir nesneye) uzun süre baktığınızda bulanıklaşma beyaz görme vs. olabiliyor. İçinizdeki enerjiyi hissedin ve denemeye devam edin . Başaracaksınız . (Odaklanma veya kinezi çalışmaları yaparken gözlerinizi kapatıp hayal ederekte yapabilirsiniz . Hem bulanıklaşma olmaz hem daha eğlenceli. )

Yorumu gönderen: Skl, 04.09.2017, 16:25 (UTC):
Iğne hareket ettirmeye çalıştım ama yapamadım. Yaparken iğne dışında herşey bulaniklasti beyaz bir hale geldi ve iğne diğerlerine göre daha parlak kalmaya başladı. Ellerimde yanmaya başlamıştı. Sonunda herşey bembeyaz olunca bıraktım net goremiyordun. Bıraktıktan sonra gizlerim yanmaya başladı bu normal mi yardım eder misiniz

Yorumu gönderen: Uğur, 23.05.2017, 05:51 (UTC):
Odaklanıyorum yeri geliyor avcumun içi yanıyor yeri geliyor elimden rüzgar esiyor fakat bi oynama olmuyor ne yi yanlış yapıyorum

Yorumu gönderen: Telekizecocuk, 14.05.2017, 15:10 (UTC):
Yeni basladim ama durmadan deneyeceğim hersey için teşekürler....

Yorumu gönderen: Batool, 23.04.2017, 16:34 (UTC):
Banada yardımcı olurmusunuz rica etsem

Yorumu gönderen: Minel , 05.04.2017, 18:42 (UTC):
Ya bunu başarabilen lütfen bana mesaj atsın instagram minel_angel5052

Yorumu gönderen: Rüzgar~, 30.03.2017, 02:12 (UTC):
Arkadaslar merhaba bu islrle yaklaşık olarak 11 senedir ilgileniyorum. Doga üstü güçlerim var nesneleri düşünce gücüyle veya bir diğer adıyla telekinezi yaparak bariz bir şekilde hareket ettirebiliyorum . Misafir çocuğunun yanında yapmıştım 2 sene once bir hafta dili tutulmuş tu çocuğun. Not - inanmak gerek.

Yorumu gönderen: G., 20.03.2017, 13:15 (UTC):
Selinay,bende birazcık telekinezi yapabilen birisi olarak sana yardımcı olmak isterim . Sana benim nasıl yaptığımı anlatim. Bunu merak edip bir yerde okumuştum ,iğneyi silgiye batırıyorsun ,kare şeklinde bir kağıdı kat izleri yapıp iğnenin üzerine dengeliyorsun . Ve kağıdı döndürmeyeçalışıyorsun .
Bunu sessiz bi ortamda ve burdaki yazıdada beklirtmiş sabah saatlerinde daha iyi diye gerçektende sabah daha etkili oluyor. Kağıda deymeyecek şekilde iki elini yanına koy ve sadecekağıda odaklan ve onun döndüğünü hayal etmeye başla . Hayal etmek buradaçok önemli . Hatta parmaklarınla sanki sen döndürüyormuşsun gibi hayal de et veya ellerinin arasında çook büyük bi enerji olduğunu düşün ve bu enerjiile kağıdın döndüğünü düşün . Sonra zaten bi bakıyosun dönmeye başlıyo. Tabi ilk başta şaşırıp kalyosun (bunu yaparken kendini sakın ha sakın kasma, zorlama çünkü o zaman hiç olmaz. Tamamen rahat ol)

Yorumu gönderen: G., 20.03.2017, 12:00 (UTC):
Ya merak ettim telekinezi yaptıktan sonra ses kalınlaşması herkeste olur mu?

Yorumu gönderen: ewren, 11.03.2017, 19:11 (UTC):
bunların cogu coluk cocuk aşırı film izleyen veletler ergenler bu gidişle şizofren olacaksınız en kötüsüde yalancı . olmayan biri gibi davranıyorsunuz.sonrada diyorlarki biz neden gelişmedik al cevabı burada .film izleyip izleyip kendinizi süper kahraman mı sanıyorsunuz ilerde büyürsünüz amk avatarları

Yorumu gönderen: Selinay, 07.03.2017, 12:12 (UTC):
Ben 2 gündür kafaya taktım ve yapmak istiyorum arkadaşlar. Bana yardımcı olabilecek biri varsa cidden çok iyi olur az önce mum ile yaptım ve o enerjiyi hissettim hareket ettirebilirdim çok inandım ancak aniden babam geldi bütün konsantrasyonum gitti baba yardımcı olabilecek birileri varsa burdan bana ulaşsın

Yorumu gönderen: Âlim, 01.03.2017, 21:30 (UTC):
Gerçekten yapabilenler lütfen instagram adresimden ulaşabilir mi? alimerkul

Yorumu gönderen: ?, 21.02.2017, 14:35 (UTC):
Yeter artık ben bunu durdurmak istiyorum ben hiç bi çalışma yapmadım hiç bir yerden okumadım ama oluyor hemde haddinden fazla uyumaya çalışırken yanlışıkla avize falan hareket ettiriyorum lambalar üstelik bişey olmadan önce onu görüyorum istemiyorum yeter nasıl durdurabilirim

Yorumu gönderen: telekinezicikız, 15.02.2017, 19:17 (UTC):
çok yakında youtubedeyim yazı bekleyin telekinezi yapabiliyorum az kaldı buluşma vakti

Yorumu gönderen: Deneyimlemis biri, 07.02.2017, 22:01 (UTC):
Sesinin kalinlasmasindaki sebebin telekinezi yaparken ortaya cikardigin ve ciplak gozle goremedigin enerjinin etrafa duzensiz sekilde dagilmasindan dolayi vucudunu ve ses tellerini etkilemesi ayriyetten bu telekinezi uygularken vucudun belli bir gevsemeye benzer duruma gececeginden farkinda olmadan diyaframini kullanmaya basliyosun bunlarin etkisiyle sesin kalinlasiyo farkli sekillerde ayni seyleri yasiyoruz ben sesimin kalinlasmasini vucuduma yogun enerji yukleyip 3.goze yogunlasmaya calisinca yasadim

Yorumu gönderen: gizemli, 20.01.2017, 10:25 (UTC):
Ben telekinezi yapmaya yeni başladım. yaklaşık üç gün oldu ilk denemelerimde karşılamadım ama bu aralar telekinezi yaptıktan sonra sesim kalınlaşmaya başlıyo normalde olmayan bişey bu . sizce sebebi ne?

Yorumu gönderen: Ahmet, 04.01.2017, 17:05 (UTC):
Ben inaniyorum fakat yapamiyorum bana ogretcek biri varmi facem ahmet.ayd0668

Yorumu gönderen: önemli, 01.11.2016, 14:55 (UTC):
bence en basta kendi elementinizi bulun bu element ates su toprak metal hava...bu elementi burcunuza bakarak bulun benimki ates ve ben pyrokinezi ve aerokinezide baya ilerledim.size sormak istedigim fotokinezide bana yardimci olabilecek var mi?lütfen.bekliyorum.

Yorumu gönderen: Beceriksiz , 06.08.2016, 12:39 (UTC):
Aklimi sadece oynatmak istedigim cisme yoneltemiyorum surekli baska seyler giriyo aklima ne yapabilirim

Yorumu gönderen: SIFIR, 25.07.2016, 08:21 (UTC):
Ben yapabiliyorum, sadece kendinize güvenin ve o an hiçbirşeyi umursamayın.Eğer yapabilirseniz çok rahat bir şekilde lucid rüya yapabilirsiniz.Ben yaklaşık 2 senedir yapıyorum ve farklı şeylerde yapabiliyorum.Aslında bu olay insanların hücrelerine,nöronlarına bağlı.Beyninizin heryerine ulaşabilirseniz telekinezi yapabiliyorsunuz ve diğer insanlardan farklı düşünüyorsunuz. Eeğer yardım istiyorsanız instagram hesabımdan takip edip mesaj atabilirsiniz: yalcin8134 .

Yorumu gönderen: Aysenur, 13.05.2016, 21:41 (UTC):
Ya ben yapabiliyorum bi kağıdı igne üstünde döndürüp durdurabiliyorum ama üstüne cam kapattigimda olmuyor ama cam yokkende nefesimi tutup yapiyorum oluyor ve kalemle felan olmuyor bu ilk günüm sizce sonradan gelisirmi ve napmalıyım gelistirmek icin

Yorumu gönderen: beyin güçleri, 04.04.2016, 18:06 (UTC):
selam arkadaşlar 8 senedir bunu yapıyorum birçok şeyler başardım ve insan başardıkca daha fazlasını istiyor ,tek arzum hedefım uçmak emınım bunuda başarıcam ama herşeyden önce sabır,sizlerde küçük şeylerden başlıyabılırsınız yardımcı olabılırım facem mustafabrisa

Yorumu gönderen: Buket, 29.03.2016, 16:48 (UTC):
ben yazıdaki el hareketini anlayamadım

Yorumu gönderen: pes etme, 19.03.2016, 15:50 (UTC):
arkadaşlsr bu 1 günde olcak şey deil pes etmeyin

Yorumu gönderen: hanım zeliha, 15.03.2016, 15:07 (UTC):
Bu konuda ustalaşmak için ne yapılmalı?

Yorumu gönderen: ben mehmet, 12.03.2016, 12:45 (UTC):
yazı çok yararlı artık telekinezi yapabiliyorum.ALLAH RAZI OLSUN...

Yorumu gönderen: Katarina, 05.02.2016, 23:14 (UTC):
Arkadaşlar eğer yapamazsanız bunun zikirleri var hemde çok yararlı örneğin; eşyaları hareket ettirebilirsiniz.teleport yani ışınlanma yapabilirsiniz.karşınızdakininin düşüncesini okuyabilirsiniz.eğer link yaşağı yoksa link verebilirim.ama yasaksa sorun değil araştırın

Yorumu gönderen: Gizem, 06.01.2016, 16:06 (UTC):
Arkadaşlar en fazla kagıt falanmı dondurulur yoksa daha fazla şey de yapılabilirmi

Yorumu gönderen: gizemliyabanci, 06.01.2016, 13:43 (UTC):
Ben ilk yaptigimda inanamamistim zaten bir gün değil neredeyse her gün çalışmalar yaptım sonucu basarili oluyor hicbir zaman kararsızlığa düşmeyin ben hep olacağını bilerek yaptım oldu

Yorumu gönderen: harleyQ, 20.11.2015, 18:26 (UTC):
Yapamıyorum.

Yorumu gönderen: REdsah, 27.08.2015, 07:37 (UTC):
İnanç ve istek başarının bir bölümüdür temellerini oluşturduğunuz bir bina gibi düşünüp adım adım harekete geçmek gerekir ve bunun sonucunda başardığınızı göreceksiniz.

Yorumu gönderen: eren, 23.08.2015, 18:05 (UTC):
iyi
bi yazıydı teşşekürler ben deniyorum kendi bildiğimle
oynatabiliorumda çok çeviremiorum mesala bunu sizde deneyin bi silgi alın bide iğne iğnenin sivri tarafını silgiye batırın üstünede üçgen şekli bi kağıd koyn çevirmeye başlayın temas etmeden ama çark gibi

Yorumu gönderen: Elif, 02.08.2015, 16:49 (UTC):
Ben gerçekten yapmak istiyorum iyice kafayı taktım bence tek sorun inanmak ben inanıyorum kesinlikle yapıcam

Yorumu gönderen: Çokzor , 28.03.2015, 02:18 (UTC):
Ya deniyorum deniyorum olmuyor. Ben başlayalı 1 gün oldu 1 kağıt parçasını bile haraket ettiremiyorum yapanlar nasıl yapıyor

Yorumu gönderen: Cansuu, 22.03.2015, 09:48 (UTC):
arkadaslar bende denedm ama yapamadm ne yapmalıyım sizce konscak olan yazsn

Yorumu gönderen: Berlin, 10.02.2015, 17:37 (UTC):
Ya ben bir kaç haftadır psi-veel dondurebiliyorum ve 4-5 cm uzğındanda yapabiliyorum fakat bir kavanozun içinde yapamıyorum nasıl yapacağim

Yorumu gönderen: oğuzhan, 31.07.2014, 13:41 (UTC):
ya agalar herşey çok mantıklı ama neden hep böyle minnacık bir hava ile bile hareket edebilecek şekilde yanıltıcı şeylerle yapılıyor bu olay? yani bilgisayar faresini hareket ettirin mesela..

Yorumu gönderen: İllüzyonistKemal, 04.12.2010, 13:23 (UTC):
Merhaba ben kemal illüzyon işleriyle ugrasıyorum bu telekinezi yapabilenler lütfen eklesin kemal_ozvarol hot mail . com lütfen yapabilenler eklesin

Yorumu gönderen: ALucarD, 22.10.2010, 18:58 (UTC):
alucardvampire0 hot mail . com
eklerisin yardım et lütfen telekinezi vb yapabilenler eklesin lütfen

Yorumu gönderen: avatar, 27.09.2010, 19:38 (UTC):
her şey istemek ve inanmakta bitiyor kalbinle inananıp beyninle isticeksin o zmn yapamayacağın hiç bir şey yokturBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56284477 ziyaretçi (143400830 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)