Telepati ve Telekinezi
 
telepati, telepathy

Telepati ve Telekinezi

Önbilgi: Telepati, bireyler arasında bilinen beş duyunun yardımı olmaksızın gerçekleştiği ileri sürülen bilgi aktarımıdır. Telekinezi ise, maddeler üzerinde düşünce gücüyle etki yapmaktır.

telepaty, telepati

Telepati ve Telekinezi İle İlgili Makale ve Videolar

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: BERAY, 21.11.2016, 17:52 (UTC):
ŞİMDİKİ SEVGİLİMİN VEFAT ETMİŞ ANNE VE BABASINI BİR ARADA SEVGİYLE BÜTÜNLEŞMİŞ OLARAK SAÇINI BAŞINI SİMASINI,TEN RENGİNİ,ELBİSESİNİ DAHİ GÖRDÜM.BABASININ DA GÖZLERİNİ.ANNESİNDEN ONAY ALMIŞTIM YA ANNELER KOLAY ONAY VERMEZLER BU BANA YETTİ.BELKİ EŞİM OLACAK ADAMI DA İLK BÖYLE GÖRDÜM.ZAMAN GEÇTİ TAM DA DEDİĞİM GİBİYMİŞ.PEKİYİ BEN BUNU NEREDEN BİLMİŞTİM?ALLAH SEÇTİĞİ TEMİZ RUHLU,DUYGULARI YÜKSEK SEYREDEN KİŞİLERE NAGAMAT-I İLAHİ İLE BESTE YAPTIRIR ALLAH.YOKSA HİÇBİR İNSAN UZAYDAKİ O SESLERİ ALAMAZ.KULAKLARI ONLARI DUYMAYA VAKIF DEĞİLDİR.O ADAM HİÇBİR ZAMAN BANA YABANCI GELMEDİ.BEN ONU ZATEN TANIYORDUM.İSMİNİ,SOYADINI YAŞINI SANAL OLDUĞUMUZ İÇİN BİLEMEDİM .BENDEN KÜÇÜKTÜR ÇOK KÜÇÜKTÜR DEDİM.DEĞİLMİŞ AKSİNE.BÜYÜKMÜŞ ÇOK SEVİNDİM.EŞRUH ARIYORDUK DELİCE KENDİMİZE.O DA.BULUNCA BIRAKMADIK.ŞİMDİ KEDİ-KÖPEK GİBİYİZ AMA BİR ŞEKİLDE TATLIYA BAĞLANIYOR.SAKIN GÜLMEYİN.BU GERÇEKTEN YAŞANDI.SONUNU BİLMİYORUZ.

Yorumu gönderen: Bade, 28.10.2016, 11:59 (UTC):
Arkadaşlar merhaba. Bu siteyi az önce farkettim sebepsiz bir şekilde bi anda bu siteye girmem gerektiğini düşündüm. Yorumları okudum ve yalnız olmadığını farkettim. Bazen kendi kendime düşünüyorum acaba tesadüf mü diye bu yaşadıklarım diye. Ben 6. Hissi çok kuvvetli biriyim bunu biliyorum. Başıma gelecek olayları veya o ortamda olumsuz bir şey olcaksa bunları hissedebiliyorum. Aklımdan geçirdiğim bir şeyler dakika geçmeden hemen oluyor. Tabiki bu sıklıkla olmuyor. Sadece çok istediğim ve yoğunlaştığım zaman oluyor. Karşımdaki insanın düşüncesi bilebiliyorum ağızdan çıkan o kelimeyi bana söyleyeceği şeyleri hissediyorum. Kendi kendime korkmaya bile başladım noluyor diye. Şunuda eklemeliyim. Ben uykumda kendimi görebiliyorum. Yani ayağa kalkıyorum ve yatakta uyuduğumu görüyorum. Bunu nasıl yaptığımı bilmiyorum. Belki tuhaf gelcek arkadaşlar ama bilincim uykudayken uyanıyorum ve gözlerimin açık olduğunu farkediyorum. Yani bunu nasıl anlatsam bilemedim umarım anlamışsınızdır. Bu konu üzerine beni bilgilendircek bana ne olduğunu söyleyecek kişi bana yardım ederse sevinirim bekliyorum.

Yorumu gönderen: BLMM'e yanıt, 17.09.2016, 21:46 (UTC):
SEVGİLİ BLMM, SEN İNSANLARIN DÜŞÜNŞELERİNİ BİR PARA TONER GİBİ ÇEKİYORSUN.İYİ BİRALICISIN KARŞINDAKİ VERİCİ.TELEPATSIN YANİ. YALNIZ BUNLARI TANIDIKLARINLA MI YOKSA HERKESLE Mİ YAPTIĞIN ÖNEMLİ.
BİR YENİ TANIDIĞIM KİŞİ BEYNİMİ OKUMUŞTU.BEN DE BUNU FARKEDİNCE KENDİMİ ÇIRILÇIPLAK HİSSETMİŞTİM.HEMEN TOPARLANDIM VE ZIRHIMI KUŞANDIM.ARTIK OKUYAMAZDI.ONLAR DA SENİ OKUYAMIYOR DEĞİL Mİ?VE SEN ULAŞILMAZ OLUYORSUN.

Yorumu gönderen: genelcevaplar, 16.09.2016, 20:59 (UTC):
SEVGİLİ FLEA,İLK YAPTIĞIN TELEPATİDİR VE BU HERKESTE BELİRLİ ÖLÇÜLERDE VARDIR.
II.BU İSE DEJAVUDUR.KUANTUM TEOREMİ VE ZAMAN İLE İLGİLİDİR.ANCAK HEKİMLER,İKİ LOB ARASINDAKİ İETİŞİMİ SAĞLAYAN SİNİRLERİN SANİYELİK AKSAMASINA BAĞLARLAR.ZAMAN KAYMASINI ,SIÇRAMASINI ,ZAMAN EŞİĞİNİ,ÇEMBER TEORİSİNİ OKUMALISIN.
FURKAN VE XAYAASSS İLE AYNI ŞEKİLDE DÜŞÜNÜYORUM.
?????,SEN DE TELEPATSIN VE BU YETENEĞİNİN ÜSTÜNE GİTMELİSİN.İLK ŞARTI DA DÜNYADAKİ VE KAİNATTAKİ HERŞEYİN GEREKLİLİĞİ İLKESİDİR.SONRA SENİN ONLARA BAĞLANMAN GEREKİYOR SAYGI DUYMAN.BUNLARI BEN KİMSEYE ÖĞRETECEK KADAR ALİM,AKİL DEĞİLİM.ÖYLE DE OLSAM HAKKIM YOK.
HEPİNİZ HOŞÇAKALIN BERAY YA DA ABİGAİL

Yorumu gönderen: TOSUNCUK'A, 16.09.2016, 20:35 (UTC):
SEVGİLİ TOSUNCUK BENCE REM UYKUSUNDAYKEN PARALİZE OLMUŞSUN(UYKU FELCİ)ya da ÇOK YORGUNDUN BİLİNÇ ALTINDAKİ KORKULARIN AÇIĞA ÇIKTI VE RÜYANA KARABASAN(OBSESYON)OLARAK GİRDİ.BEDENİNDE BİR SIKINTI HİSSETTİN Mİ BİLMİYORUM GENELDE BÖYLE OLUR BELİRTİSİ VE BİLİNÇALTINDAKİ KORKULAR DIŞARI ÇIKAR.SEN YÖNETİLDİĞİNİ SANIRSIN .YOKTUR BÖYLESİ.BAŞKA HASTALIKLAR DA SEBEBİYET VEREBİLİR.KENDİNİ EN İYİ SEN BİLİRSİN AMA BİLİÇALTI KAPALI BİR KUTUDUR.BUNDAN MÜTEVELLİT ÖNCE SEN KARABASAN ADLI SİTEYE GİR.ARAŞTIR.ORADA ABİGAİL ADIYLA BENİ BULURSUN.
BERAY

Yorumu gönderen: N.GÜMÜŞ'eyanıt, 16.09.2016, 20:19 (UTC):
SEVGİLİ NAFİYE HANIM,ACABA YAPTIĞINIZ DÜŞÜNCE OKUMA DEĞİL DE AİLENİZLE KURDUĞUNUZ EMPATİ VE BÜYÜK SEVGİDEN DOLAYI OLUŞAN BÜYÜK BİR TELEPATİ HADİSESİ Mİ?
ÇÜNKÜ TELEPATİNİN ÇIKIŞ NOKTASI KOCAMAN BİR SEVGİ HALİDİR.KARŞILIKSIZ TÜM DÜNYA HATTA KAİNATI KUCAKLAYABİLME YETİSİDİR.
SEVGİLERİMLE BERAY

Yorumu gönderen: QUAYANIT, 03.09.2016, 23:15 (UTC):
sevgili QUA senin yaşadıklarını biraz daha ilginç buldum diyebilirim. sen iyi bir telepatiksin. o yüzden pek çok olguyu bir arada kullanabiliyorsun.1. düşünce okuyorsun 2. astral seyahatin bir küçük boyutu olarak kendini dışardan görebiliyorsun. çünkü gönül gözün fazla açılmış. kendinle övünmezsen bu hisler katlanarak artar.
ve sevgili ÜLKÜ sen de astral seyahat yapıyorsun ama psikologlar buna haberci rüya diyorlar. zaten bilim insanları metafiziği küçümserler. sanatı bile...oysa bunların biz 6. hissi gelişmiş insanlara özel bir hediye olduğunu Ruhselman ve Arıkdal psikiyatr oldukları halde kabul etmiştirler. zaten ne biliyorsam onların kitaplarından öğrendim. başkalarına yardım etmen için sana verildi zaten bu his bir görev. ben çok daha büyük olayları ve uzakta olacakları gördüğümden engelleyemiyorum.
ama bir sevgilimin aşkından bana zarar verecek hale geldiğini hissettim. bunu yaparken kendinden tiksindiğini de ....o yüzden benden ırak...onu gözlerimle de ,parmaklarımla da tenimle de hissetmişimdir. düşüncelerini lehime çevirebilmişimdir.

Yorumu gönderen: Furkan, 06.12.2015, 12:44 (UTC):
Gencler beyinler radyo frekansi gibi dalgalarla calisir beyin gucu ile hersey mumkundur insanlar dahi öldurulebilir yani bi insanin sizin ruyaniza bilincli olarak girmesi pekte anormal degil ben bu isle aydir ugrasiyorum ve bana da bu tip saldirilarda bulundular bende psi ball ile karsilik ayrica hersey sizin elinizde eger guclu iseniz zaten ruyaniza bir mudahele olmaz eger ruya gormek istemiyorsaniz veya bunu en aza indirmek istiyorsaniz korkularinizi yenmelisiniz mesela ölum korkusu cin ve ruhlardan veya yukseklik korkusu ben bunlari yenmelisiniz

Yorumu gönderen: ToSuncuK, 01.11.2015, 06:48 (UTC):
Arkadaşlar direk konuya giricem, birisi zorla rüyama girdi ve bana telkinler gönderdi. Bahsettiğim kisi muhtemelen telepati ile girdi, ve eminim bilincaltim falan degildi. Ayni zamanda beni tanıyor fakat ben onu tanımıyorum. Bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mi?

Yorumu gönderen: Qua, 30.06.2015, 19:48 (UTC):
Sadece 2 gere başıma gelmiş bir durum var ne oldugunu bulamadım size kısaca anlatayım. Her zamanki gibi okuldan çıkıp eve giderken bir otobüse bindim. Otobüs ne fazla kalabalıktı ne az insan vardı. Yolda devam ederken. Otobüsteki herkesin mutlu ve huzurlu oldugunu sezgiledim kimsenin derdi yoktu sanki benle bütün olduklarını düşündüm, hayatta 5 dakkalıgınada olsa yoldaşdık. Derken otobüs durdu güzel bir kız içeri girdi.Tam merdivenlerden çıkarken göz göze geldik, bir anlıgına onun gözünden kendimi gördüm duygularını hissettim. Sadece bir anlıgına oldu bu ve arkasından gelen birine sekti aynı şekilde onunda duygularını hissettim sonra kendime geri döndüm bu nedir nasıl olur. Araşırıyorum ama bir sonuca varamadı

Yorumu gönderen: psişik, 05.05.2015, 15:24 (UTC):
Arkadaşlar ben yapamıyorum inancım tam ama yapamıyorum arkadasa anlattim bunları simdi benle dalga geciyo nolur yardımcı olun ona kanıtlamam icin

Yorumu gönderen: nara, 26.01.2015, 14:12 (UTC):
Bendede var boyle bi durum aslinda ne oldugunu tam olarak bilmiyorum telepatimi diye simdi yorumlari okudukdan sora bi suphe yarandi icimde..bi filmi izlemek isdersem mesela en gec 2gun icinde tvde yayimlaniyor veya aklimdan bi sey soylemekq gecsin karsimdaki insan ayni weyi soyluyo hatda her hangi bir proqram izlediyimde bile oluyor sunucu aklimdan gecen seyi soyluyor telepatimi wimdi bu ? :/

Yorumu gönderen: ülkü, 16.11.2014, 15:56 (UTC):
Farklı düşündüğünde herkes sana deli gözüyle bakıyor,tuhaf bıyık altı gülüşler de oluyor.bugün en basidinden uzaktan kumandayla tv kanallarını değiştirebiliyorsak bir insanın isteği dışında ondan görüntü ve ses alabiliyorsak bunu teknolojik cihazlar olmadan yapmanız mümkün.ben dünya ve türkiye siyaseti üzerine normalde bilinmesi imkansız bilgilere ulaşabiliyorum.bazen görüntü,bazen zihinde oluşan cümleler şeklinde,bazen istemli bazen istemsiz bunu başarabiliyorum.otomobil kullanırken yaşayacağım kazayı daha oluşmadan görüp zamanı durdurabiliyor ve ölmekten kurtulabiliyorum.yalnız olmadığımı da biliyorum.cinciyim diyen hocalar da bu yöntemi kullanıyor aslında.

Yorumu gönderen: FademiR, 19.08.2014, 21:34 (UTC):
Merhabalar arkadaşlar isteyenlere paranormal ve telekinezi hakkında yardımcı olabilirim. Facebook grubumun adı :Fademir Telekinezi .) Şimdiden enerji ile kalın

Yorumu gönderen: maji, 30.06.2010, 04:48 (UTC):
çocuklar hepinizinde bu konuda bilinçsiz olduğunu görüyorum bu konuda bir çok çalışma sitesi vardır bunları araştırmanızı tavsiye ederim bu konuda ustalaşmak kim istemezki böyle bir yeteneğiniz yoksa bile aslında yoksa die birşeyde yoktur her insan bunları kolayca yapar inanç her kapıyı açan anahtardır sağlıcakla kalın

Yorumu gönderen: meryem t..., 31.05.2010, 08:31 (UTC):
13 yasındayım.okulla birlikte canakkale gezisine gittik.oradaki yasadıklarımın hepsini sanki daha önce yasadımbu son zamanlarda çok oluyor. lütfen yazın...

Yorumu gönderen: nafiye gümüş, 27.05.2010, 16:25 (UTC):
bu sayfayı okumayı çok seviyorum daha 10 yıl önce bu çalışmaları yapmıştım insanların düşüncelerini okuyabiliyorum çocuklarımın ve eşimin yaptığı her şeyi biliyorum

Yorumu gönderen: ex-man, 09.05.2010, 11:20 (UTC):
bu konuda çok derin çalışmaları olan telekomünikasyon firmaları var .Çalışmalarda çok ciddi bilgi ve verilere ulaştılar . Fakat bu konuda ser verip sır vermiyorlar. Yaptıkları çalışmaların sonuçları dünyada devrim yaratacak nitelikte fakat ekmeklerini yedikleri sektöre zarar vermek istemiyo inkarcılar. Bi de koptular dünyadan yakında kafayı yiyecekler acil şifalar dilerim kendilerine

Yorumu gönderen: ismimsonra, 22.04.2010, 23:44 (UTC):
benimle pisişik güçlerını demek istiyen varmı.?

Yorumu gönderen: blmm, 21.04.2010, 16:58 (UTC):
bn telepati kurduumdan emin deilim dha doqrusu sdece insanların düşüncelerini okuyabiliorum bu nedir bn düşünce okuma özelliğim başkalarındada vrmı buna ne denior cewabınızı hmn verirmisiniz çok mrq ediorum.!

Yorumu gönderen: FLEA, 17.04.2010, 21:32 (UTC):
Yorumu gönderen: ??????, 09.01.2010 20:12:06:
bu yazılanlara bakarsak bunun gibi bi çok şey var mırıldandiğim muziğe defalarca rast geldim radyodan.o an kafamda düşündüğüm kısıleri defalarca gördüm ve düşünceler buda saçma gelıcek ama baktığım kişinin düşüncelerini anlıyorum gözümle görmem yeterli ve doğru çıkıyor bunada his deyıp gecıyorum bazen nerden bıldiğini bile soruyolar ama his deyıp umursamıyorum :D bunun gibi bi çok sey var neyse sanırım kim olduğumu bilmıyorum çok sinir bozucu bı durum


aynen katılıyorum ..çok sinir bozucu bir durum..özellikle yaşadığın bi anı 5 saniye öncesinden görmek sanki seni öldürmek değilde yaşarken cehennemin derinliklerine götürürmüşcesine insanın irkilmesine ve "ben bu anı görmüştüm acaba öldüğüm zamanıda görebilecekmiyim" gibisinden hislerle karşı karşıya bırakıyor...benımkisi farklı bir durum gibi görünsede telepati ile ilgili oldugunu düşünüyorum..sonuçta yaşadığım bi anın 5 saniye sonrasını yine aynı gözlerle görmek çok büyük bir enerjiyi gerektirir ...ama şu ana kadar bu enerjiyi ne hissedebildim nede görebildim .sadece yaşadığım anı daha önce görmüşüm hissine kapılıyorum..

Yorumu gönderen: KrOcK, 02.03.2010, 15:07 (UTC):
yhaa bn b telepat mıyım acaba aklıma bi şarkı takılsa yada film onu 2veya 3 gün boyunca düşünürüm mırıldanırım dilimden düşmez en sonunda ona biyerde rastlarım

Yorumu gönderen: metin, 11.02.2010, 22:53 (UTC):
peki bu özelliğimizin farkına vardık bunu nasıl geliştireceğiz eğer bilinçsizce olursa bize zararı olur mu

Yorumu gönderen: ben., 01.02.2010, 14:24 (UTC):
bu brz da yaşamla alakalı bişi..dşündüün şeyi enerjiyle çağırıyosun mesela bn lisede aşık olduum kişiyi çk dşnrdüm ve bi anda karşıma çkardı..enerjmle aslnda ona ulaştıımı dşünüorum..ewrende deişik enerji war ve bz çoğu zmn farknda diiliz..

Yorumu gönderen: Yakamozz, 22.01.2010, 13:38 (UTC):
saolun bu bilgiler çoğu kişiye gerek olan bilgilerrrr

Yorumu gönderen: ??????, 09.01.2010, 18:12 (UTC):
bu yazılanlara bakarsak bunun gibi bi çok şey var mırıldandiğim muziğe defalarca rast geldim radyodan.o an kafamda düşündüğüm kısıleri defalarca gördüm ve düşünceler buda saçma gelıcek ama baktığım kişinin düşüncelerini anlıyorum gözümle görmem yeterli ve doğru çıkıyor bunada his deyıp gecıyorum bazen nerden bıldiğini bile soruyolar ama his deyıp umursamıyorum :D bunun gibi bi çok sey var neyse sanırım kim olduğumu bilmıyorum çok sinir bozucu bı durum

Yorumu gönderen: merwe, 03.01.2010, 13:49 (UTC):
çok güzel aslında keşke çok üstün seviyede geliştireblsem (:

Yorumu gönderen: Fizikalimi, 17.12.2009, 20:52 (UTC):
kara fatmay'la beyaz maykıl'ı bi kenara bırakalım da :D bu hadise'ye bilim dalında bizim anlayabileceğimiz şekilde ( düşünce okuma ) ' da denilmiştir , arkadaşımız gerçekten çok detaylı bir hazırlık yapmış , teşekkürler...

Yorumu gönderen: xayaassssss, 22.11.2009, 21:12 (UTC):
yahu bugünku bluutooth kızılotesi internete bağlanmak için kulanılan kablosuz turu gibi bir beyin noronu varmı yada insan beynine yerlestirebilirmi bazı canlılarda var karafatma gibi insanlar farkında olmadanda telapatik ilişkiler kurarmıBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56433925 ziyaretçi (143795994 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)