The Ekonomist'e Göre 2015 Yilinda Dünyada Yasanacak Olaylar
 
The Ekonomist, 2015, yaşanacaklar

The Ekonomist'e Göre 2015 Yılında Dünyada Yaşanacak Olaylar

Dünyanın en zengin Ailesi olarak bilinen Rothschild Ailesi'nin sahip olduğu "The Economist" dergisi ve elitlerden olan dergi editörü John Micklethwait, Bilderberg toplantılarında yer alan kariyerli bir kişidir. Bilderberg toplantıları ve bu toplantıların sonucunda alınan kararlar, dünyanın sosyo-ekonomik geleceği ve gelecekle ilgili politikaların belirlendiği, gizli kararların alındığı basına ve halka açıklanmadığı bir özelliğe sahip.

Küresel anlamda dev sermaye güçlerinin olduğu ve dünyaya idari anlamda yön verme gücüne sahip elitlerin katıldığı bu toplantılardan hareketle THE ECONOMİST dergisi editörünün seçtiği bu dergi kapağındaki işaretler her ne kadar masum görünse de, kriptolojik işaretlerle doludur. Şimdi gelin hep birlikte bu gizemli "The Economist Dergisi" 2015 kapağına bir göz atalım.

1. İşaret: Devasa bir nükleer mantar bulutu, tam da İngiltere Başbakanı David Cameron'un üzerinde duruyor. Nükleer bir patlamayı ve savaşı temsil ettiği söyleniyor.

2. İşaret: Kapağın sağ alt tarafında biraz daha şifreli semboller sunulmaktadır. Bir yere 2 ok saplanmış 11.5 ve 11.3 sayıları yazılı olan iki ok. Bu okların ABD'yi işaret ettiği ve ABD'nin San Diego şehri yakınlarında meydana gelecek olan ve ABD'yi yerle bir edecek 11, 5 ve 11, 3 şiddetinde iki depremi sembolik olarak gösterdiği söyleniyor.

3. İşaret: Fareli Köyün Kavalcısı (Almanca: Rattenfänger von Hameln), Ortaçağ'da Aşağı-Saksonya Almanya'nın Hamelin (Hameln) Kasabası'nda pek çok çocuğun evden ayrılarak, daha sonra ölümü ile ilgili bir efsane konusudur. Tam anlatımında, 16. yüzyılda kasabada artan farelerden kurtulmak isteyen kasaba halkı, farelerin kasabadan temizlenmesi amacıyla bir kavalcıyla anlaşırlar. Vatandaşlar, alınan bu hizmet için para vermeyi kabul etmediklerinde ise kavalcı, rengarenk giysiler içerisinde kasabanın çocuklarını sihirli kavalıyla alıp kasabadan uzaklaştırır. Hikâyenin bu sürümü, daha sonraki yıllar içerisinde bir masal gibi yayılmıştır. Hikâye, bu hâliyle Johann Wolfgang von Goethe, Grimm Kardeşler ve Robert Browning'in eserlerinde yer almıştır.

4. İşaret: Şaşkın bakışlı elinde oyuncağını tutan bir çocuk, "PANIC" (Panik), "Federal Reserve" (ABD'nin 5 Aileye ait olan Merkez Bankası) ve "China" yazan bir dergiye doğru bakıyor. Bunun Federal Reserve, Çin ve dünya ekonomi piyasalarında bir "panik" havası oluşacağına işaret ettiği düşünülüyor!

5. İşaret: Bir Sumo güreşçisinin elinde kutupları gayet belirgin olan bir pil tutuluyor ve onun yanında Çin bayrağı çamaşırı giyinmiş kaslı bir panda var. Rotschild'in THE ECONOMIST editörü John Mickletwaith, burada Dünyanın ekonomideki kutup değişimini vurguluyor olabilir.

6. İşaret: Putin'in önünde "Crop-O-Dust" (Bitki O Yeter) yazılı bir helikopter bitki tozu ilaçlama bitkilerin manipülasyonu ve GDO'lu ürünler (Genetiği değiştirilmiş Organizmalar) anlamında kullanılan bir imâ ve onun altında

7. İşaret: Helikopterin altında bir çocuk, GDO'su değiştirilmiş bir ürün ile beslenirken.

8. İşaret: Bir hayalet ve elinde "tatil" yazan bir dergi. "Tatil" ve "Ölüm" anlamı, burada bir araya getirilmiş.

9. İşaret: Gizemli kedi ve ürpertici bir sırıtış. Büyü, ölüm ve zihin kontrolü ile ilişkili okült bir gizem.

10. İşaret: Kızgın bir kaplumbağa, Fabian Derneği'nin sembolüdür. Tek Dünya Hükümeti oluşumuna yönelik yüzyılı aşkın süredir çalışmaktadır son derece güçlü bir örgütün sembolüdür.

11. İşaret: Kızgın Doğu ve ruhsuz Batı tasvir veyahut iki yüzlü dünya'nın tasviri.

Gönderen: Önder Demir

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Esvet Özer, 26.11.2016, 10:41 (UTC):
Bu dediklerinin çoğu.olmadı..olacaktı olmadı..Yüce Rabbim engelledi...ONLARIN.PLANLARI VARSA ALLAHIN DA PLANLARI VAR..ALLAHIN PLANLARI ONLARINKINDEN PEK CETINDIR

Yorumu gönderen: ayla, 23.11.2015, 07:50 (UTC):
Öndeki sarışın küçük kız ve üstündeki superman?

Yorumu gönderen: adnan, 15.04.2015, 18:06 (UTC):
Yazdiklarinizin fazlasiyla cevaplari ergun diler takvim de 15 numara ve kaplumbaga terbiyecisi yazilarinda...

Yorumu gönderen: Sermet, 14.04.2015, 03:25 (UTC):
Önceki yoruma ilave:

Terörist gruplar ve emniyet birimlerinin üzerinde duran uydu resmi, bu yapılara dinleme ve izleme bakımından verilecek lojistik desteği temsil ediyor gibi.

Yorumu gönderen: Sermet, 14.04.2015, 03:13 (UTC):
The Economist'in 1997'den 2015'e kadar olan bütün sayılarının kapakları şu linkte:
economist. com/printedition/covers
Ben yukarıdaki resme benzer hiçbir baskısına rastlamadım. Zaten hiçbir sayının kapağında Çince yazı yok... Ama eğer doğruysa; resmin arkasında beyaz eldivenli iki elini havaya kaldırmış polis ve onun arkasındaki terörist dikkatimi çekti. Güçlü devletlerin organize edeceği bütün sosyal-siyasi operasyonlarda terörist gruplar ve emniyet teşkilatlarının önemli rol üstleneceklerine işaret ediyor sanki.

Yorumu gönderen: buket, 25.01.2015, 23:12 (UTC):
peki ya şu en arkadaki yüzleri kar maskeli işid kılıklı adamlar kim bütün liderlerin arkasında yer alıyor onları mı koruyor dersiniz.Sonra en arkada solda neden kırmızı atkı üzerindeki byaz yazıyla singapur yazıyor singapur çinle mi yarışcak yanınada da çinli bir animasyon figürü var. Kendi kendime teori üretiyorum.

Yorumu gönderen: engin, 19.01.2015, 12:51 (UTC):
kaslı pandayı unutmuşsunuz.

Yorumu gönderen: ela, 16.01.2015, 13:39 (UTC):
bu yazıları twiter yada facebook da paylaşabilme olanağımız var mı?Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52966923 ziyaretçi (134702576 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler