UFO'lar Gercek Mi?
 
gerçek, mi, ufo'lar

UFO'lar Gerçek mi?

Bilinmeyen uçan cisimler (UFO'lar) gerçek mi? Sonsuz kabul ettiğimiz uzayda yalnız miyiz? Uzayda bizim gibi canlılar var mi? Amerika gerçekten uzay gemisi ve uzaylı ele geçirdi mi? Bu ve buna benzer o kadar çok soru var ki !

Pekala ! ilk UFO nerede ve ne zaman görüldü ? Bu sorunun cevabini vermek imkansız çünkü yaptığım araştırmalar sonucu ilk UFO görülme kayıtları Kadim Mısırlılar zamanına kadar gitmektedir. Fakat ilk UFO vakaları Amerika'da 1896 yılında Sacramento Eyaletinde puro seklinde cisimler görüldüğünde başlamıştır. Ayni yıl Kansas ve Chicago'da da görüldüler.

1909 yılında İngiltere semalarında, ayni yılın ikinci yarısında Yeni Zelanda üzerinde görülen UFO'lar bilinmektedir. 1908 yılında Rusya Sibirya'nın Tunguska bölgesi üzerinde patlayan silindir biçimindeki objenin oluşturduğu etkiler hala tartışılmaktadır.

1. Dünya Savaşı sırasında Portekiz'de ünlü Fatima 13 Ekim günü tam 70.000 kişinin gözleri önünde apaçık gerçeklesen bir UFO gösterisiyle noktalandı. Bu kez 2. Dünya savaşında UFO'lar tekrar ortaya çıktı. 24 haziran 1947'de Rainer Dağı civarında özel uçağı ile uçarken saate yaklaşık 1700 kilometrelik hızla belirli bir düzen içinde uçan 9 parlak obje gören Kenneth Arnold'un bu gözlemi hakkında Basın Yayın organlarına yaptığı açıklamayla birlikte UFO olayı da uluslararası bir seviyede gözler önüne serilmiştir.

İlk olarak uçan tabaklara benzeten Kenneth Arnold olduğu için zamandan beri bu cisimlere "UFO flying saucers" (uçan tabaklar) denmiştir.

NEDEN UFO'LAR GERÇEK?

Mısır Piramitlerini ele alalım kısaca Piramitlerde kullanılan bir kalıp taşın ağırlığı yaklaşık 2000 ton civarında Piramitlerinin hepsinin ucu Sirius yıldızına çevrili Büyük Piramitlerde sanıldığının aksine hiçbir firavun mezarı yoktur.

Ne amaçla kuruldular? Hangi teknoloji kullanılarak bu devasa şaheserler yapıldı? Neden eski çağlarda mağaralara çizilmiş ve bugün ortaya çıkan astronot resimleri var? Neden Amerika hala Roswell olayını açıklamıyor? Neden hala 51. bölge adı verilen bölgenin civarında bile dolaşılması askeri birliklerce yasaklanmıştır.

Simdi bu ve benzeri o kadar çok yanıtlanamayan soru var ki! Amerika'nın 51.bölgede bir UFO ele geçirdiğine sadece ben değil, Amerikan halkının p'i inanıyor. Bu, ne kadar yüksek bir oran değil mi?

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Yağmur, 07.12.2017, 13:44 (UTC):
bence ufo diye 1şey var çünkü internete baktığımızda 1çok bilgilere rastlanır


Yorumu gönderen: ORİONLU, 25.06.2017, 16:43 (UTC):
Arkadaşlar ben mars gezegenin dede hayat olduğunu düşünüyorum..

Sonsuz evrende milyonlarca galaksi ve milyarlarca gezegen var..Ve bu gezegenlerin hiç birindemi hayat yok peki neden varlar...Sizin dilinizden konuşalım..biraz

Yüce Allah hiç bir seyi sebepsiz var etmemiştir..Bu kesindir peki bizim gezegenimzden binlerce ışık yılı uzaklıkta bizim gözle göremeyecegimiz imkansız olan o gezegenler neden var oldu?Soruyoruz size sizce göremediğimiz herşey yokmudur??Tabiki bu düşünce yanlış...

Bir bilim adamı ne demiş biliyormusunzu evren için ;Evrende bizden başka canlı yoktur demek okyanustan bir bardak su alıp balinalar yoktur demekle aynı şeydir demiştir..Gerçekten mükemmel bir örnek sizi düşünmeye davet ediyorum..

Bazı kesimler veya şahıslar başka geegenlerde hayat vardır başka canlılarda vardır denildiğinde bunu hemen dinsizlık ile bağdaştırıyorlar Allah ı inkar etmekle bağdaştırıyorlar..ALLAH hiç bir şey ile ölçülemez onu hayal dahi edemezsin siz nasıl olurda böyle saçma düşüncelere giriyorsunuz anlamıyorum..Allah sonsuzluktur biz dünya dışı yasam dediğimiz (uzaylı bu arda bizde bir uzaylıyız bir açıdan) eger varlarsa onlarda allahın sonsuzlugunda var edilmişşerdir bunu neden hemen dinden çıkmakla nitelendiriyorsunuz anlamıyorum..Çünkü bilinç olarak hazırdeğilsiniz buna kimbilir belkide bu sebepden dolayı kitlesel iletişime hazırdeğilizdir...Hiç b u açıdan düşündünüzmü?

Bu sonsuz evrende herne avrsa hepsi Allah sonsuz yaratma gücünden gelmiştir..Ve eger dünyadışı yasm varsa ben var oldugunu düşünüyorum..Onlarda bu sistemin bir parçasıdır..

KISACASI BEN DÜNYA DIŞI YAŞAMA İNANAN BİRİ OLARAK

MUHTEŞEM BİR (YARADAN.ALLAH.TANRI SİZ NASIL BİLİYORSANIZ ) İNANCNA SAHİBİM SİZDE BÖYLE OLMALISINIZ..BU EVREN GELİP YİYİP İÇİP ÜREYİP ÖLÜCEĞİNİZ BİR OLGU DEĞİL OLMAMALI ÇOK DAHA FAZLASI AVR BİLİNÇLENİN LÜTFEN...AKLINIZI KULLANIN VE ÇEVRENİZİ DOĞAYA İYİ BAKIN..

Yorumu gönderen: Alı Rıza , 12.01.2017, 20:05 (UTC):
Uzaylı diye birşey yok bu ufolar binyillar önce görülen ufolarla şimdiki ufolar aynı bu büyük ihtimalle ufo dediğimiz araçlar zaman makinası olduğunu gösteriyor yani bizim dünyamızda olup bitiyor ne oluyorsa...

Yorumu gönderen: Hüseyin, 16.05.2016, 17:33 (UTC):
Saçmalık işte neyine inanıyorsunuz bizim görevimiz İman etmek

Yorumu gönderen: uğur, 28.03.2016, 10:18 (UTC):
ufo yalan mı diyorlar peki. bence gerçekten var bulut lar gizlice ufo lar

Yorumu gönderen: alya, 16.02.2016, 15:43 (UTC):
Bence ufo yoktur bunların da hepsi yalan olabilir

Yorumu gönderen: Şenol, 07.02.2016, 22:01 (UTC):
Net olarak bir resim yada video yok.. Ama evrende yalnızda değiliz..

Yorumu gönderen: mr.spaq, 30.12.2015, 01:04 (UTC):
varsanız çıkın ortaya da millet kurtulsun merakından ya.eğer yazımı okuyan bir uzaylı olursa abi nolur artık görünün tüm insanlara.ne bu gizem sıktı ama.

Yorumu gönderen: yasin bülbül , 28.12.2015, 18:21 (UTC):
yav 1 bak sen nerden biliyon onun ufo oldunu yok. KANSAS görülmüş de bilmem ne olmuş da yav bırak şunu yav Y_Y T_T O_O

Yorumu gönderen: Oguzcan, 21.11.2015, 23:14 (UTC):
Nasa uzayLı oldugunun farkında Belkide bunlardan birini yakalamış çoktan inceliyolardır kim bilir.Ancak uzaylı oldugunu soleseler dünyada isyan üstüne isyanlar cıkar düzen bozulur.Benim gorusum bu

Yorumu gönderen: murat, 05.11.2015, 02:28 (UTC):
galiba bu yılın (2015) ağustos ayıydı. Gece saat 04:30 gibi uyandım, uyuyamamıştım. Balkondan gökyüzüne bakarken turuncu bir ışık gördüm. Belli aralıklarla yaklaşık 15-20 saniye süreli yanıp yanıp sönüyordu, aynı yerde ağır bir hızda yukarı aşağı hareket ediyordu. Galiba 10 kez bu şekilde yanıp söndükten sonra kayboldu. (İstanbul)

Yorumu gönderen: hasan, 28.05.2015, 06:37 (UTC):
sadece var diyenlerin evine yarın gelecek

Yorumu gönderen: alpren, 10.04.2015, 14:04 (UTC):
Bence gerçekler Yüce Allahımız sadece bize mi yarattı?

Yorumu gönderen: akif, 09.03.2015, 13:28 (UTC):
Bakın bunların hepsi saçmalık.. II. Dünya Savaşı sırasında Rusya'da bulunan ufo da neden Nazi bayrağı . Hepsi III . Reich (Hitler'in) planlarında var . Üretilen veya üretilemiyen süper sonic uçan daire planları. Bu planlar savas sonrası abd tarafından alınmış . Geliştirilip üretilmiştir. Uzaylılara gelince muhtemelen onlarda insan Irkı . Gelişen insan lar dünyadan taşınmış ve simdiki örneği gibi (Mars'a abd nin insan kolonisi göndermesi ) gönderilmişti III . Jenerasyon ırkız. . Bizden önce de vardılar halen varlar. 51. Bölge bir askeri üstüne tabiki sivilleri almayaca. Siz İlginizi oraya verirken kim bilir ne Yapıyorlar . . Orada insan genleri değiştirerek yarı mutasyonlu 4. Jenerasyon insan irkı geliştiriyorlar. Hasta olmayan açlık çekmeyen. Ama 51. Bölge hakkında daha fazla bilgi verebilir im. Iletisim - akucukdemirci48etgmai.ycom facebook Akif küçükdemirci
saçma g
harfleri atın siz anladınız engel var

Yorumu gönderen: kadriyenur, 28.01.2015, 12:13 (UTC):
arkadaşlar ufo hakikat değildir ufo inananlara göre hakikattir ufo,uzaylı deyince herkesin aklına farklı şekillerde insan hayvan gelebilir bu yüzden bu da gerçeklik kavramının dışında kalır yani diyceğim ufo gerçek değildir doğru kanıtlanabilir bir bilgisi yok

Yorumu gönderen: Batın, 04.12.2014, 16:18 (UTC):
Haberlerde gördünüz mü emin misiniz UFO muydu


Yorumu gönderen: halil, 30.09.2014, 16:05 (UTC):
51 bölge aya inisin yalan oldugu ve setin orada olduğu icin yasak bu kısıtlama uzaylılar icin değil

Yorumu gönderen: hüseyin, 24.09.2014, 21:39 (UTC):
uzun---zamandir--arastiriyorum.---uzaylilar---var---ve---biz--onlar---icinde---uzayliyizki---zaten.--sadece--onlara---nazaran---biraz---ilkel'iz---okadar.bu--dünyaya--baska--yerden--geldik----ve--bu---dünyadan--baska--yere--gidecez.---bunun--anlami---bizden--baska--bir--hayat---var--idi--ve--bizden--sonrada--var--olacak.---uzayli--dediginiz--zaten---biziz.---varidik--ve--varolacagiz.---sadece--suna---inanin.
varidik,--variz---vehep--vrolacagiz.

Yorumu gönderen: ahmet uçar, 05.09.2014, 09:28 (UTC):
bence arkadaşların söylediği doğru koca evrende yanlız biz olamayız ama bunların uydurma olup olmadığıda kesinleşmiş değil zaten bir fizik kanununa göre uzay hem sınırlı hemde sınırsızmış o da artık nası oluyorsa :) neyse dediğm gibi koca evrende yanlız bizim olmadığımızı düşünüyorum

Yorumu gönderen: Nicksiz, 03.09.2014, 19:11 (UTC):
Ben ufo gördüm helikopter gibi ama helikopter değildi

Yorumu gönderen: ismail, 28.08.2014, 14:15 (UTC):
kuranda 18.000 alem geçiyo ve biz 1 alemiz düşünün artık kimler var kimler yok :)

Yorumu gönderen: Ezgi, 01.08.2014, 08:37 (UTC):
arkadaşlar ya ben korkuyorum öyle bir şey yani uzaylılar var mı

Yorumu gönderen: muhammed, 10.07.2014, 05:07 (UTC):
Bence bu devasa evrende sadece insanlar yaşamıyor, ve gerçek olduklarına bende inanıyorum ...

Yorumu gönderen: ,?Umut var bence?, 24.11.2010, 20:28 (UTC):
ya arkadaşlar zaten mantıksal olarak YÜCE ALLAH'ım bu koca ve sonsz vereni sadece insanlıık için nie yaratsın?? elbet baska canlılarda var şaşırmayın bnce ve gene bnce o canlıların arasında insanlıık en geri kalmışı olabilir...

Yorumu gönderen: selami, 23.10.2010, 17:04 (UTC):
ben bu bilgilerin yeterli olduğunu düşünüyorum.Bu devasa evrende tek olamayız.

Yorumu gönderen: yakup dizlek , 22.10.2010, 15:14 (UTC):
ufolar var olduklarını sayalım neden bizler onları görmek için çabalıyoruzda onlar bizi görmek için çabalamıyor şili de bulunan nasa teleskopları neden uçan kuşu görüyorda bi uzaylıları göremiyor bence ya bişey var söylemiyorlar yada bizi heyacanlı yalanlar la kandırıyorlar

Yorumu gönderen: yakup dizlek , 21.10.2010, 17:32 (UTC):
nedense bir türlü onları göremiyorum amerika ya filmlerden para kazanmak için bu heyecanlı yalanı kuruyor yada onların teknolojisinden yararlanıyor onun için açıklamaıyor herşeyi amerika biliyor ama nedense insanlara bir şeyler anlatmıyor onların varlığıyla ilgili herşeyi biliyor

Yorumu gönderen: berkay, 19.09.2010, 10:19 (UTC):
bence ufolar var yok hiç kafam almıo arkadaşlar var dio görülarmış

Yorumu gönderen: engin, 18.08.2010, 20:11 (UTC):
gerçekten çok az ve kısıtlı bir bilgi vermişsiniz teşekkürler

Yorumu gönderen: recep, 21.04.2010, 14:40 (UTC):
ben gördm eger gökyüzüne bakarsanız ucak gectiği yerden de gidiyor bazen yıldız gibi parlıyor aamaa bu yıldız dgl eger cok parlarsa yani kayarya yıldız öyle ortadan gider benm iddamdır ortasın da hareketsizişik var yanlarda da yanar döner ışıklar var bu aksam bakın gökyüzüne görürsünüz belki bi kac tane :)

Yorumu gönderen: merrve, 01.01.2010, 16:22 (UTC):
uzaylılar ne zaman gelir

Yorumu gönderen: umut, 20.10.2009, 15:31 (UTC):
superBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56073638 ziyaretçi (142853185 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)