UFO'larla Cinlerin Bir Ilgisi Var Mi?
 

UFO'larla Cinlerin Bir İlgisi Var Mı?

Yeryüzünün en önemli varlıkları olan insanlar anlayamadıkları. tanımlayamadıkları şeylere tarih boyunca çok değişik isimler takmışlardır. Günümüzde bile bilimin açıklamakta güçlük çektiği, dahası tanımlayamadığı esrarengiz olayların olduğu da bir gerçek. Bunların başında her zaman tartışması yapılan ve insan dışında üçüncü tür canlı varlık olarak adlandırılan varlıklar konusu geliyor. Bu anlamda UFO'ların uzaylı varlıklara ait cisimler olduğundan tutun da, UFO'ların süper devletlere ait uydu araçları olduğuna kadar birbirinden ilginç, enteresan yorumlar yapılıyor. Bu yorumlarda o kadar ileri gidiliyor ki. Arada bir insanların çıkıp "UFO gördük" diye niteledikleri şeylerin Cin oldukları iddia ediliyor.

"Binbir gece Masalları'nda sıklıkla yer alan Cin öykülerini pek çoğumuz hatırlarız. Küçüklüğümüzden beri. özellikle Anadolu'da anlatılan Cin hikayelerinin haddi var hesabı yok. Medeniyetleri neredeyse cadı ve periler üzerinde kurulmuş batıda da peri ve cadılar üzerine neredeyse bir külliyat oluşmuş bulunuyor, UFO'lara da bu çeşit hikayeler şeklinde bakabiliriz.

KAYNAK BELİRTİLMELİ

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: emozer, 18.12.2014, 16:34 (UTC):
Cinler ile ufolarin enteresan bir iliskisi vardir. Bir ufo, zamanda isik hizina yaklasarak seyehat eder. Ayni sekilde cinler de oyledir. ( kuranda ifrit ile bir kulun sebe melikesi belkısin tahtini getirmek icin yaristigi ayetlere bakiniz) zamanlari bakimindan uyusan bu iki varligin birbirini etkilemesi kolaydir. Bir baska degisle, zamanda bize gore hizli olan cinleri goremeyiz ama bir ufoda seyehat etseydik onları cismen gorebilirdik. Bu nedenle bu iki varlik carpisabilir ve carpismistir da. 51. Bolge denilen Roosevelt olayi bir cin kazasi olayina dayanır. Zaman zaman insanlarla da carpisabiliyorlar ve bu kazada hem insan hem de cin zarar görüyor.

Yorumu gönderen: demircan, 26.11.2010, 15:32 (UTC):
uzaylılar bize saldırırmı acaba

Yorumu gönderen: serhat, 30.05.2010, 16:58 (UTC):
bazen insan neyi düşünür bilemez ve dalar gider bu anda çok dikkatli olmalıdır çünkü gözümüzle görmediğimiz bir çok ruhani varlık vardır bunların kötüleri insana musallat olup insan piskolojisini derinden etkiler bu nedenle nereye ve neye olursa olsun besmele çekmelidir wc ye gireceği zaman bile besmele çekmelidir çünkü ruhani varlıklar her yerdedir gel gelelim cinler ve uzaylılar konusuna cinler ve uzaylular vardır hatta uzaylılarla mısır piramitlerini onlar taşımışlardır.bazen insanlar güzel ilimler isterler ve insanlara yardım acından bende o insanlardan biriyim ve bildiğim bir takım kehanet yöntemi var ve kendimi geliştirmek istiyorum çünkü insalara yardım ettmek çok ama çok istiyorum evet bende bir insanoğluyum ama benimk insanlardan ayrı bir özelliğim var bilmem anlatabiliyormuyum bazı insanlar.diğerki insanların bilgiye ulaşmamları için daha doğrusu etkisinde kalmamaları için o konuyu kapatırlar ama bilimi herkez paylaşmalı cinler ve uzaylılar verdır bu da hep var olucak bunu unutmayın değerli arkadaşlar

Yorumu gönderen: gonzoles, 20.03.2010, 23:10 (UTC):
Evet bende ufa ya benzer cin görmüştüm zaten ufalara inanmıyordum onu gördükten sonra hiç inanmadım.

Yorumu gönderen: yusuf, 09.02.2010, 15:55 (UTC):
Bir Sey paylasmak Istiyotum
Cinler Ile ufo arasindaki baglanti sudur.cinler asiri korkak oldugu icin bize etkileri azdir.zaten bizim cinleri gormemiz imzkansiz bunu biliyoruz.ama cinler bizi goruyor.cinler yaratilisindan olsa gerek bizim gibi teknolojik urunllere sahip degildir.bunun icin bizi kiskanirlar bunu icin cin carrpmalari filan olur(bir yakinimi carpti ama elhamdulliah kurtuldu)bir diger intikami(!) ufo dur.aslinda orda ufo yoktur onalr sadece cinlerin bize yaptigi bir oyundan ibarettir.onun icin radarlara yakalanmazlar.bu bilgi cok saglamdir
2.si bu ufoyu insanlara ait onegin area51 de uretilen ozel bir ucak olabilir.burasi gizli bir usstur bazilarina gore burda uzaylilarla iletisim kuruluyor.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52997457 ziyaretçi (134794228 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler