UFO ve USO Dosyasi
 
ufo

UFO ve USO Dosyası

UFO; haklarında bilimsel bir açıklaması olmayan ve genellikle dünyadışı yaşam taşıdığı iddia edilen gizemli nesnelere verilen addır. Türkçede uçan daire kavramı da sıklıkla UFO anlamında kullanılır.

ufo

Bu Kategorideki Bazı Makaleler

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Akhenaton, 13.06.2019, 12:53 (UTC):
Eskiden menüler, javascript yoluyla hazırlanıyordu. Şimdi bütün linkler, HTML olarak hazırlanıyor. Umarım sorununuz düzelmiştir.

Yorumu gönderen: Sony , 28.06.2017, 23:31 (UTC):
Admin sayfanı severek takip ediyorum ve çok beğeniyorum ama son bi kaç gündür yazıları okuyamıyorum misal bi konuya girdiğim zaman cinler alemi gibi menu hazırlanıyor yazıyor başka birşey yok yorumlardan hariç yardımcı olabilir misin?

Yorumu gönderen: Emre, 12.12.2016, 23:08 (UTC):
Öncelikle ben de dünya gezegeninde var olanın harici yaşam formları olduğuna inanıyorum. Dünya dışı varlıklar diyelim. Olmadığını iddia eden arkadaşlar için basit bir örnek vermek gerekirse, bir mikrobiyolojik varlık da canlı değil midir? Dünya dışı yaşam formu deniyorsa eğer bu iki kolu iki bacağı kafası olan insana benzeyen bir canlı olmak zorunda mıdır? Bir tek hücreli ya da mantar ya da bakteri de varlık - canlı olarak nitelendirilemez mi? İlla süper teknolojilere sahip olmaları mı gerekli? Bu açıdan olaya yaklaşırsanız öncelikle başka gezegenlerde o gezegenlerin koşullarına uyum sağlamış mikrobiyolojik varlıkların olması ihtimali daha akla yatkın geliyor değil mi. Kaldı ki "asit ve asit çözeltileri-azot ve azot çözeltileri-yüksek sıcaklık ya da soğukluk-aşırı tuzluluk vb. gibi insanlar için olumsuz koşullarda hayatta kalabilen bakterilerin dünyamızda keşfedildiklerini biliyoruz. Neden diğer gezegenlerde de olmasın? İnsanın yaşayamayacağı koşullarda diğer canlı türlerinin yaşaması imkansızdır gibi basit gerekçeler günümüzde ilk okul seviyesinde bile dalga konusu olmaktadır..

Yorumu gönderen: abigail, 01.09.2016, 20:08 (UTC):
site dışından bir dostuma söylediklerimi size de ileteyim istedim. arkadaşım NÜNÜ -onu sevdiğimden böyle hitap ederim aslında büyüğümdür- UFO ların ve Dünya dışı varlıkların çok gelişmiş olduğunu savunur katılıyorum .özel gelişmiş yetenekleriyle beyin dalgalarıyla bizi yok edebilirlermiş. buna da tamam fakat bir şeyi kötü hale getirmek çok kolaydır, iyi hale sokmaksa emek ister. bence sitelerinizden VAADi okumalı.hem onları Yecüc Mecüc ile bir tutuyor. hangi kitapları okuduğunu bilmiyorum. ama okuduklarım ve bildiklerimle ters düşüyor. bilim ve dini saçmalıkları karıştırmamalıyız. bazı dini kitap yazarları bilginin ışığından uzak çalakalem yazarlar. böylece hurafelerle saçmalarlar.

Yorumu gönderen: abigail, 17.08.2016, 18:35 (UTC):
neden bu kainatta bizden başka varlıkların olması kimimize olanaksız gelir ki hiç anlamam. dar kapsamlı düşünmedim ama şüpheci olduğum zamanlar olmadı değil, saklayamam. hep farklı teorilere bağladım. ben de bir UFO görenim. 17 Ağustos Depreminden sonra , o gece odamda çalışıyordum bir kitabım üstüne ardından elektrikler kesildi , gökyüzünde tam saat tuttum yarım saat boyunca apartmanın arkasında asılı kalan beyaz ışıklı bir cisim gördüm. kime söylesem inanmadı delirmediğimi biliyordum. nitekim gazetelerce onaylandı Marmara Denizi açıklarındaymış koca gemi. o UFO evet gökyüzünde bir gemiydi ve deniz altındaki kırılmaları merak için gelmişti. sakın yanımıza gelmelerini beklemeyin. biz vahşi insan ırkı olarak birleşir onlara savaş açarız. biz barış nedir bilmeyen huzursuz geri varlıklarız. onlar da bunun bilincinde.....tabii galaksiler arası misafirlerimiz varsa.

Yorumu gönderen: Selami, 24.04.2014, 09:29 (UTC):
Hem Kuranıkerim hem diğer ilahi kitaplar İnsanın dışında başka canlı varlıklardan bahs eder
Peygamberimiz S.a.v. Yerin ve göğün cinlerinden bahs etmekte
Yani bir şey hakkında bilginizin olmaması onu yok etmez
bizlerin kainat zaman ve mekan icerisinde küçücük Bir toz parçası üzerinde yaşadığımızı görmezmisiniz
Cin olarak tarif edemediğimiz varlıklar bu günkü dilde ufo olarak anılmakta başka dillerde başka adlandırılmakta Türkçenin EV i Fransızcanın MAİSON u yani ayni şey
Ufoların varlığının delilini Kuranı kerimin bahs ettiği cinlerden ötede aramaya gerek yok
Korkmanında anlamı yok
Selamlar

Yorumu gönderen: ali caglar, 18.02.2014, 20:45 (UTC):
UFO ile yapılmış ilk ve tek deneyi biz yaptık
öğrencilerimin havaya attığı tabakların internetteki 4.yılını kutladık.UFO siteleri beni Profesor yaptı :)
Deneyi seyretmek için link :

alicaglar
kelimesinin sonuna
.ne t
yazıp siteye gidin


Yorumu gönderen: YENİDUNYADUZENİ, 18.02.2014, 18:03 (UTC):
Japonya tsunami depreminde; denizden karaya doğru ucan cisim bir ufo idi sanırıım... Sadece kaptanı ben değildim...:)

Yorumu gönderen: alemencik, 17.12.2010, 22:01 (UTC):
sayarken bile yorulduğumuz,yıldız gezegen ve galaksi adedinden bahsediyoruz ve o kadar yıldız ve galaksinin içinde bir tek dünya içinde insanlar var.mantık olarak bu pek cazip gelmiyor. yani bu kadar sistemin içinde mutlak canlı gurubu vardır ama zeki varlıklar ama mikroskobik canlılar.allah isteseydi bunlarla karşılaşmamız şimdiye çoktan olmuştu.ne onların bizden haberi var ne de bizim onların varlığından .bu belirsizlik bööööle devam edip gidecek...

Yorumu gönderen: :) okul kızı, 30.11.2010, 16:19 (UTC):
ozaman cadılarda var ne den diyae bir sorun çünkü cadı filmi çekmek için onları görmek gerekir ve aynı zamanda o yeteneklere sahip aramızda yaşayan bir sürü cadı var oraya uğrarsanız anlarsınız cadılar masallarda yok!

Yorumu gönderen: bilgi, 31.08.2010, 19:49 (UTC):
baska bir gezegen'de yasam var olduguna inanmak insanlara bir umut getirir ve umut pozitif bir sey. Insanlar demografik tarafin'dan bakarsaniz çogalasiyor. Teknoloji konusun'da insan oglu her yil hizli bir sekil'de ilerliyor ve toplumsal yönden bakarsak toplum o hizli gelisime uyamiyor (yani yüz'de küçük sayi'da olanlar uya biliyor) Teknoloji pozitif getirir ve negatif getirir (örnek : atom = arastirma ve bilgi tibbi konusun'da faydalar oldu = ama silah konusun'da dünyanin su an en kuvvetli ve zarar verebilecek bomba getirdi ... vs vs) Insan oglu medeniyeti bir limite kadar gelecektir o limiti ya geçecek ve yoluna devam edecek ya yok olucak (tüm insanlar = örnek bir nanoteknolojiden çikan yeni bir virus / bir kismi = büyük bir savas sonrasi) Yer alti enerji ve ham madde yeterlikadar herkeze yetmiyecek (bu bir gerçek) Bunlar 100 yilda olabilir veya 1000 yilda olabilir. Bunun çikis yolu = uzay = yolculuk ve baska bir gezegen'de yeni'den bir hayat kurmak veya hammaddelari bir baska gezegenler'den getirmek ...
Bu umut, gelecege bir umut. Bazilari hayata pozitif bakarlar bazilari negatif (korkun uuuu korkun ! bun'dan korkun sundan korkun uuuu : )))
Ben pozitif bakmayi terci ederim daha iyidir bedeniniz için beyininiz için ve sizin çevrenizdeki insanlar için ... Haydi ben arastirmalarima d¨neyim = uzaya gitmek için nasil bir araç tasarimlaya bilirim : )))

Yorumu gönderen: bilgi, 31.08.2010, 19:21 (UTC):
insan korku için'de yasar ve yenilik onu korkutur, bilmedigi bir sey gördügün'de korkar : )
Bilgi ve egitim insani karanliktan ve korkular'dan uzak tutar. Islam dünyasin'da niye arastirma, bilgi, ve teknolojiden uzak durmamizi isteyen bir sürü insan var ? Bir yandan Allaha inanabilirsin ve öbür yandan kendini egitebilirsin ve bilgilendirmeye devam edebilirsin. Televiziyon türkiye geldigin'de (babam anlatiyor) hocalar o tür " kafirler'in " teknoloji'den uzak durun, için'de cinler varmis gibi bir tür konusmalar yapanlar vardi biz'de kebap dükanlarimizla devam ettik ... : ) Ben havacilik, uzay ve savunma sektörün'de çalistim (fransa'da) adamlar okadar teknoloji konusun'da o kadar ilerlemisler sasirirsiniz (ABD ve Japon onlar'dan 10 yil ilerdeler) biz bazi konular'da daha orta çagda yasiyoruz : ))) öyle devam edelim ... Malesef daha devam ediyoruz o yollar'da ... Haydi ben esegime binip devam edeyim yoluma ... (bu gerçekleri söyledigin zaman kizarlar ama ne kardar kizsalar bu gerçekler geç olmaya devam ederler ...)

Yorumu gönderen: unbeliever, 25.08.2010, 02:39 (UTC):
ya ben ufolara resimleri kanıt gösterenlere inanamıyorum dikkat ederseniz 1900 lerin başlarında ortalarına kadar çok kötü görünüşlü ufolar var ama şimdiki resimler oldukça :D uzaylılarda dünyaya gele gide 100 yılda kaportanın önemini kavradılar herhalde zuhahah :D

Yorumu gönderen: harun, 25.07.2010, 13:23 (UTC):
arkadaşlar,kitabımız Kur'an-ı Kerime göre Peygamberimiz Hz.Muhammed (S.A.V) Tüm alemlere gönderilmiştir. Eğer başka canlı varsa peygamberimizden haberi yok demektir. Bu olası bihaber varlıklar ahirette sorgudan muafmı, yada içinde bulunduğumuz herşey yalan mı?

Yorumu gönderen: amed_lii, 15.07.2010, 22:26 (UTC):
ufo denen saçmalık tamamen kabalacıların uydurduğu bır yalandır.malum bu sıyonıstlerın buyuk ısraılı kurmak için akıl almaz yöntemlere başvurması bıze hayal olarak gözukebılır ama emın olun bu lanetlı kişiler o kadar güçlülerki her şey beklenır onlardan.amaç çok basıt dunya halkını uzaylılara ınandır.savaşla kazanamadığın topraklara ufolarla saldır ve sonra olağan ustu teknolojıye sahıp israilli amcalar ufoları yensın.ufo saldırılarıyla ınsanlık bır butun olsun sınırlar kalksın merkezı kudus olan tek bır dunya ulkesı kurulsun.yani dunyanın israilliler tarafından yönetıldığı resmıleştırılsın.ve fıkranın sonu kabalacıların bekledığı sahte mesıh yanı deccal dünyaya ınsın...beyler bayanlar yazdıklarım bır teorı değil gerçek!!!dunyadakı butun kanallar radyolar ınternet ağlarını yahudıler yönetıyor onların ıstemedığı hıçbır haber yayınlanmazz..polat alemdarın dedığı gıbı gazete okuyun ama tersten okuyun:))onlar kendılerını saklarlar ama varolduklarını sembollerle ve şifrelerle hissettırırler.bızım gıbıler ıse yok canım o kadarda olamaz der geçer.uyanın beyler bayanlar 3.dunya savaşı stratejıleri bunlar.hiç bır kaynağa hıçbır yazıya hiç bir habere hiçbır kıtaba ınanmayın.kuran-ı kerim hariç.sadece allah ın ipi olan kurana sarılın gerısıne tilili çekin gitsin..

Yorumu gönderen: dream, 08.07.2010, 00:49 (UTC):
şimdi herkes şunu bilsin.
yüce Allah 18000 bin alem yarattığını zaten kendisi buyuruyor kuranda.ve mahlukatın en üstünü buyurduğu insan . nefsini yenip tamamıyla Allaha erişmiş olan mübarek veli ve peygamberlerdir.yalan söyleyeyen azgınlıkta ve haramlarda yaşayan ve bu hayattan kendimiz kurtaramayan bizler zaten mahlukatın en üstünü olamayız. Allahın sanatı bu kadar basit mi sizce yoksa siz kendinizi en üstün varlık mı zannediyorsunuz ayete bakarak

Yorumu gönderen: brc, 22.06.2010, 11:07 (UTC):
herkesin yorumu kendinedir. ve başkalarının düşüncesini öğrenirken önyargılı bakmayalım. ben ufo ve uso ların varlığına inanıyorum. başta bende bir çok insan gibi inanmazdım, saçma, amerikanın bir oyunudur, yok şudur yok budur derdim. hatta bir arkadaş bundan bahsettiğinde saçmalama demiş dalga geçmiştim. ama aylar sonra yine bu konu açıldı, ruh halim biraz garipti sadece birşeyler dinlemek kafanızı boşaltmak istediğiniz anlar olur ya aynen öyleydim. önyargısız iki arkadaşımın dediklerini dinledim. kafam çok karıştı merakım gittikçe artmıştı. 1saatlik ufo muhabbeti sonunda eve gittim ve günlerce ufoları araştırdım. her siteye girdim, ufoların olmadığını savunan sitelerde, ufoların varolduğunu savunan sitelerede... okudum kafamda tahlil yaptım. uzatmadan sonuca gelelim. evet şimdi inanıyorum. ve bana sorarsanız UFO gerçeğini kabul etmemek İNSANIN EGOSUndan başka bir şey olamaz. evrenin sonsuz olduğu savunulur. neden sizden başka medeniyetler ve dahası sizden daha üstün bir canlı türü olmasın ki? kuran da yazmıyor yazmıyor diyorsunuz, kuran da insanın ESTETİK olarak en üstün yaratılmış canlı olduğu söylenir, veyahut buna yakın bir cümle geçmesi lazım. zamanınız varsa araştırın derim. eğer araştırmadan bilmeden etmeden saçma diyorsanız sizin için üzülürüm. Ufolar ile ilgili yazacak o kadar çok şeyim var ki aslında. amerika bundan elliküsür sene önce ufo belgesi için bir çok yatırım yaptı. ama sonra birden bir şey oldu ve artık yatırım yapmamaya başladı. sizce olmadığüını kanıtladıkları için mi? elbette bir şeyin olmadığını kanıtlamak sonsuzluk içerisinde gariptir değil mi? ufoların gerçek olduğu anlaşıldı ve hatta bir sürü deney yapıldı. kamuoyuna böyle bir şey yok denildi. ardından bir sürü astronot istifa etti. hatta öldürülen astronotlarda olmuştur. hiç unutmuyorum geçen yaz izlediğim bir televizyon programında ufolar konusu işleniyordu. canlı yayına bir sürü kişi bağlandı. ama en inandırıcı gelen kuşkusuz bir albayın bağlanmasıydı. anlattıkları aklımda kaldığı kadarıyla şöyle.. iki yüz kişilik taburlar filan var dedi. birden futbol sahası büyüklüğünde bir cisim üzerimizde durdu ne olduğunu anlayamadık ve o hızda kayboldu dedi. o kadar büyük bir cismin ses çıkarmaması ve o kadar çabuk gözden kaybolmasına anlam veremediğini söylemişti. ki ad soyad vermiş belli bir mevkide bulunan bir adam hiç düşünmeden bunları söylüyor ve o kadarda şahitleri var. yazacak çok şey var dediğim gibi. sizden tek istediğim araştırın, araştırın.

Yorumu gönderen: ratko, 14.06.2010, 06:52 (UTC):
ufolar eğer yoksa dizilerde veya filmlerde nasıl şekillerini ve dairelerini yapabiliyorlar.bir nesnenin şeklini yapabilmek için görmek gerekir.çok arkadaşımdan onları gördüklerini duydum.inanmak istemeyenler x_files dizisini izlesinler.

Yorumu gönderen: Chuck Liddel, 13.06.2010, 20:56 (UTC):
Size 6 yıl önce yaşadıpım bir anımı anlatmak istedim
yıl 1992 bodrumda yazlıktayız yazlık denize biraz yakın gece saat 1 -2 suları sahilde arkadaşımla yürüyorduk az ilerimizde parlayan bir ışık ışığın yükseldiği bir dağ dağın tepesinde demirden bir cihaz gibi birşey sanki havada asılı duruyor ama hafiften hareket ediyor araba büyülüğünde biz dilimizi az kalsın yutacaktk bagırdık cagırdık polisler geldi polis arabaları dağa yaklastıgında o cisim yukarı doru cıktı ve giderken çok büyük bir flash patladı ortadan kayboldu polisler yunan helikopteri dediler fakat helikopterin sesi değildi olay haberlere felan cıktı fakat kanıtlanamadı ben o günü hala unutmuyorum havada resmen asılı duran demir bir cihaz gibi birşey etrafında hafif ısıklar vardı ve sanki inmek istiyordu

Yorumu gönderen: musafir35, 10.06.2010, 18:42 (UTC):
ufolar varmı sorusu yerine ufolar kimlerdir sorusunu sormak gerek kimine göre deli sacması kimine göre ABD üretiği gizli ucakmodelleri
kimine göre ise dünyadışı varlıklar ğeki gercek te ufolar kimler?

Yorumu gönderen: Amaterasu, 04.06.2010, 11:01 (UTC):
Ümit Bey hatırlatmak isterim ki taş devirlerinde bile mağara adamlarının mağara duvarlarına çizmiş oldukları ufo resimleri var ve hala ortaya çıkarılıyor..Ve hatırlatmak isterim ki o zamanlar ne teknoloji vardı ne sizin söylediğiniz amerika..Dünyanın her yerinde bir çok mağarada arkeologların filan ortaya çıkardığı ilk insanların çizdiği ufo resimleri görmeniz mümkün..

Yorumu gönderen: ümit _7 ysr, 03.06.2010, 09:27 (UTC):
evrende yasayan hic bir canlı milyonnlarca yol kat edip sadece bakıp gitmez gitsee bile en fazla iki kere yapar eger ufo gibi adı ustunde tanımlanmayan biseyler warsa 2010 yılı teknolojisinde bu bir düzmecedir.... bazen insan zihnide olusan objeler akıldan cıkmaz bunlardan biride ufo ?

Yorumu gönderen: ramsessulo, 03.06.2010, 08:49 (UTC):
arkadaşlar aklımın almadığı birkaç soru var cevaplarsanız sevinirim..dünyamızda uzayın bir parcası olduğuna göre bizde uzaylı olmuyormuyuz..madem zamanında uzaylı adam yakalandı ama kimseye açıklanmadı.niya çinlilere verilip taklidi yapılmadı..uzayda uzaylı varsa ihtiyaçlarını çindenmi alıyorlar..alıyorlarsa çinliler niye gizliyor.. milli sanatçımız ajdar ı uzaylılarmı gönderdi bize eğer gönderdilerse hepsi ajdar gibidir korkmaya gerek varmı.ne olur cevaplayın çok korkuyorum...

Yorumu gönderen: Amaterasu, 03.06.2010, 05:18 (UTC):
huri denen şey sizin düşündüğünüz gibi 90-60-90 lık dünyevi yaratıklar değillerdir........... Orada siz de etten ve kemikten olmayacağınız için ruh şeklinde içinizdeki asıl varlık ortaya çıkacağından, oradaki herşeyi bir enerji şeklinde düşünmenizde yarar var...Örnek:Oradaki huri buradaki karınız(sevdiğiniz kişi yada) olabilir ama tüm günahlarından arınmış hiç bir kötü huy ve düşüncenin olmadığı bir enerji olabilir. ya da oradaki huri dünyada gerçekleştirmek isteyip de gerçekleştiremediğiniz şeyler de olabilir..orasını Allah bilir artık..Ufolara gelince peygamberimiz bence daha banyo yapmayı bilmeyen yobaz bir halka o tarihte ufo var diyemezdi..Şimdi bile kimse hazır değilken o zamanları düşünemiyorum..herkes ufolara tapardı ki tarihin birçok döneminde ufolara tapınma görülmüştür...Halbuki onlar da bizim gibi canlı ve allahın ne olduğunu bilen, arınmış ve bizden daha teknolojikler...Uzay -zaman kavramını da katarsak,bizden çoook daha uzun yaşadıkları kesin..

Yorumu gönderen: cesur, 31.05.2010, 06:53 (UTC):
yavv insan dusunuyorda olabilirde olmaya bilirde ama olsaydi peygamberimiz bizlere bildirirdi cunku miracda peygamberimize cok seyler gosterildi simdi dunyaya inseler camiiye ugrayip bir iki rekat namaz kilmalari gerekmez miydi bide soyle bisey var cennetteki hurileri ve hizmetcileri dusunursek bunlarin yaratilisini hangi katagoriye koyacagiz mesela huriler insanmi melekmi bilginiz varmi arkadaslar

Yorumu gönderen: serd, 31.05.2010, 02:17 (UTC):
ya arkadaş ne kadar yobazlar var aranızda yok ufoya ınanırsan dinden cıkarmışın.yok batının oyunumuş siz gercekten kafanızı kuma gömen devekuşları gibisiniz.vardır yoktur kuranla ne alakası var sonra kuran sana soylememıs sede söylesede ne farkeder nıye dınden cıkıyoz.anlasılan sız kuranda yazan o sapıklardansınız.yarın öburgun bız varız doğrudur dıye cıksalar ortaya herhalde ılk dındende sız cıkacanız anlasılan ya burda aklı selım ıslam bılgını bır alım hoca okmu yazmıyo bunlar zındık olmuş ıyıce sonra din düşmanları sızın bu yazılarınızla tabıkı sızede yobaz der gerıcı der herseyı der sız gercekten sapıtmısınız.ufoları kurana bagdastırıp durmayın.en dogrusu allah bılır.belkı bırkac nesıl sonra netlesecek gercektende hazır olmadımızı dusunurler ne bılıyonuz.ufoya ınanarak nıye dınden cıksınlar gerce bende olmadıklarını dusunuyom ama olursa şasırmam.hele bunu dıne hiç bağlamam.kuranda bunun bır ıspatıda yok ıtırazıda yok.tövbe tövbe yazılanları okuyunca agzım acık kaldı bu devırde bukadar cahıl varmı yahemde bılgısayar kullanıyo.siz gercekten dinde sapıtanlardan olmuşsunuz.ıslama en cok bu zıhnıyet zarar verır akılllı olun.

Yorumu gönderen: atlantis, 29.05.2010, 14:48 (UTC):
Merhaba arkadaşlar.Öncelikle sizlere ufolarla ilgili bir anımı anlatmak istiyorum;

8 yada 9 yaşındaydım.Antalyanın küçük bir tatil kasabası olan Kalkan'daydık.Sanırım sonbahardı.Saat sabaha karşı 5:30.karşımızda deniz var denizin üstünde de tepe/dağ var dağın üstündede elektrik santrali gibi birşey.Annem beni çağırdı ben o sırada tv izliyordum.balkondan bir baktım elektrik santralinin üstünde çok ama çok parlak yatay elips şeklinde bir nesne.Döndüğü anlaşılıyordu.30 dakika boyunda orada durdu ve sonra bir anda ışık patlaması gibi kayboldu.Şimdi anlatırken bile tüylerim diken diken oluyor inanın.Özellikle kayboluş anı çok garipti.Etrafa yaydığı ışık bir anda 2 yada 3 katı olmuştu sanki fotoğraf flaşı gibi bir anda parladı ve sonra söndü.Aynı flaş gibiydi.Ve o günden sonra ben ufolara inanıyorum.Ve koskoca evrende yalnız olmadığımızı düşünüyorum.Ufonun üstünde durduğu dağda elektrik santrali olması sizcede garip değilmi? Belkide olası bir patlamayı engellemiş olabilirler.Haktan Akdoğan bir savaşta radyo aktif bombanın kullanıldığı yerde ufoların belirdiğini ve saatlerce orada durduğunu anlatmıştı.Sonuç ise ufoların 6 saat boyunca bütün radyasyonu temizlemesi.Eğer radyasyon temizlenmemiş olsaydı oradaki doğal yaşam bitebilirmiş.Yukarıdaki yazıdada zaten doğal yaşamı korumalarıyla ilgili bir şeyler var.Dağın tepesindeki ufolarda santralin olası bir kaza yapmasını engellemiş olabilir diye düşünüyorum çünkü dağ tamamen ağaçlık.dağın altındada mis gibi deniz var zaten.Ayrıca bizim izlediğimizi bildiklerini düşünüyorum çünkü arada bir ışıklarıyla sinyal veriyorlardı sanki bizi izleyin dercesine...

Yorumu gönderen: serkan, 26.05.2010, 20:56 (UTC):
Onlar gerçek bile olsalar bize bişey yapamazlar.

Allah onlarla bizim aramıza bir kabuk koymuştur ..

Hiç bişi olmaz rahat olun ne olursa olsunn..

Bunu dinleyin ;

her bacak bir koyun,
her koyun bir bacak...

siz;

kendininizde bunu hesaplayın.

gerisi teferruat. ...

sen!

Kendini yaşayan sen!

Ey insanoğlu!

kendine hakim ol !
ve kendine dikkat et. gideceğin yer belli ..

Bu bir rüya ..

şimdi gözlerini kapat...

Ne kadar yaşadıysan..
(hayal et)


Şimdi aç gözlerini;

nerdesin?

ne kadar zaman geçti?

Doğdun büyüdün

1 saniye bile sürmedi?

Anındasın.

yaşayacaksın şimdi,

yaşın kaçsa ondan beri !

Gerisini de sen düşün gayri ?


Yorumu gönderen: burhan, 25.05.2010, 21:50 (UTC):
evet ya harbı ALLAH u EKBER
:) kardesler gercek yada degıl bu o kdar onemlı degıl bırakın namazı kılın ıbadetı yapın gerısını allah a bırakın daha o kadar cok gorevler varkı vatan mıllet bıze emanet su vatanı bır adım daha nasıl ılerı tasırız dıye bunu dusunelım derım hadın hayırlı geceler

Yorumu gönderen: Amaterasu, 23.05.2010, 00:43 (UTC):
Kuran'da Sadece hayvan insan ve bitki vardır diyen arkadaşlar!!! Hangi ayet bana bir söyleebilir mi? Acaba farklı Kuran mı okuyoruz:))) Benim okuduğumda bilmem kaç bin tane canlı ırkından bahsediyor da....................

Yorumu gönderen: islam, 22.05.2010, 19:10 (UTC):
ben kendi gözlerimle gördüm

Yorumu gönderen: azerbaycan, 20.05.2010, 12:28 (UTC):
sitede yazilanlarin hepsi gercek. Ufo.tr.nu da var. Azad azerbaycan kanali roswell olayi hakda 3 saatlik programda her seyi anlatdi ve sonda o video gosterildi

Yorumu gönderen: Amaterasu, 20.05.2010, 04:03 (UTC):
Cin diye adlandırılan ya da daha başka bizim göremediğimiz varlıkların da olduğuna inanıyorum.Sonuçta bilimsel olarak kanıtlanmış olan boyutlar söz konusu.Ve bu boyutlarda bizim boyuttan göremediğmiz canlılar var.Ama burada bazılarının söylediği gibi ufoların cinlerin işi olduğu külliyen saçmalık.at gözlüklerini çıkarmayı unutmayın yatarken çünkü bu küçük sözler Allahı küçümsemekten başka birşey değildir.bakıyorum da cinlerin işidir diyen arkadaşların hiç biri bilime inanmıyor gibi.Bu inançlıyım sanıp da aslında inançsız olmak gibi birşey..Kuran sadece bu dünyada yaşamamıza kolaylık sağlamak için geldi..Size evrenin sırrını vermeye değil..Tabi ki de Ufolar var..hem düşen ufolardan edinilen bilgilerle dünyada yapılan tırt ufolar hem de gerçekleri...tabi dışardan gelenlerin saldırı mı yoksa koruma amaçlı mı geldiklerini bilemem.

Yorumu gönderen: TuRKMersiN, 19.05.2010, 12:10 (UTC):
S.a bn ibrahim utku biri insan ve cinler var dünyada demiş yalana bak heeh :) nasılsınız

Yorumu gönderen: TuRKMersiN, 19.05.2010, 12:04 (UTC):
ya böyle şeylere inanmayin ya osmanmelih sen nedion insan hayvan ve cin dedin bikere uydurma uydurduğun şurdan belli 1.cin yok 2.insanlarda hayvan grubu içinde yer alıyor fen olarak 3.hayvan ve bitkiler inanmayın ufo ya falan kendi gözünüzle görmediikçe böyle birşey olsa dünya yeryerinden oynar lütfen kuranda yer alıyor sanırım kadını teki geçen çıkmış ben ufoyla çiftleştim hamile kaldım diyordu hemde türk asıllı kanalda 9 ay nerden baksan rahat oldu ee ufo çocuk nerede oratada daha bişey yok kafanızı yormayın bence

Yorumu gönderen: gezgin79, 18.05.2010, 00:15 (UTC):
adamlar buraya gelmemekte haklı kardeşim... düşünsenize dunyaya ineceklerinde ne olacağını. bizim meraklı insan oğlu onları hemen yakalayım içlerini açıp acaba burada ne var die bakmak isteyecek. bende olsam valla gelmem heee :))

Yorumu gönderen: Öztürk Kemal, 17.05.2010, 20:03 (UTC):
Yaklaşık 15 milyar ışık yılı çapında, içerisinde 200 milyar galaksi ve her galakside ortalama 400 milyar yıldız (güneş) sisteminin bulunduğu bir evrende yaşıyoruz. Her yıldız sisteminin de ortalama 10 gezeğeni olduğunu varsayarsak katrilyonlarca gezegenin var olduğunu kabul etmek zorundayız. Bizim yaşadığımız Samanyolu galaksisi sıradan bir galaksi ve bizim yıldızımız güneş ise diğerlerinie göre küçük bir yıldız. Gezegenimizin evren ölçeğindeki boyutu ise bir toz zerresi bile değil. Kutsal kitaplarda ve özellikle Kur'an-ı Kerim'de uzayla ilgili bir çok ayet mevcut. 42/9 ayette (Şura suresi) ve 16/49. ayette (Nahl Suresi) buna işaret etmektedir. Daha başka bir çok surenin ayetinde işaretler vardır.

Yorumu gönderen: Amaterasu, 16.05.2010, 01:59 (UTC):
Stephen Hawking, dünyadan(Nasa vs.) uzaya gönderilen mesajların bir an önce kesilmesini, bunun dünya için tehlikeli olabileceğini beyan etti..Hawking kim mi? İşte cevabı..:

Vücudu sakat, tekerlekli sandalyede yaşamaya mahkum, konuşma özürlü ve fakat beyni mükemmel çalışan, çevresi ile iletişimi, teknolojinin geliştirdiği elektronik özel bilgisayarıyla kurabilen süper-düşünür, Cambridge Üniversitesi matematik-fizik profesörü....Uzay-zaman Büyük Patlama (Big-Bang) ile başlayan ve evrenin Friedman modeline göre genişlediğini göstermekle birlikte, Einstein’in gene rölativite teorinsin geçerliliğini ispat etti. Evrenin yapısı üzerine çalışmalarını halen sürdüren ünlü fizikçi, birçok ödüle layık görüldü. 12 onur derecesi bulunan Hawking, İngiltere Kraliyet Cemiyeti’nin ve Amerikan Bilimler Akademisi’nin de üyesi.
Sonuç olarak bilim dünyası, Lucasian Prof. Dr. Hawking’i değerlendirirken, günümüzde Einstein’den sonra, ikinci bir süper-beyinle karşı karşıya bulunduğumuzu kabul etmekte, onun bulgu ve teorilerinden yararlanarak, gerçeklere daha da yakınlaşmaya ve anlamaya çalışmaktadır.

Yorumu gönderen: nry, 11.05.2010, 23:21 (UTC):
arkadaslar son arastirmalara göre tahmini 4 ve 8 milyon arasinda olasi dünya var. bence kockocaman evrende yalniz oldugumuzu düsünmek cok bencilce olur

Yorumu gönderen: dnz, 11.05.2010, 14:21 (UTC):
gercekten cok ılgıncc!!!!!

Yorumu gönderen: ucak, 09.05.2010, 16:55 (UTC):
bu olay gerçekten çook ilginç katılanlar mesaj yollasın

Yorumu gönderen: misafir, 08.05.2010, 21:50 (UTC):
UFO gerçeği.Ama, hangi ufoların gerçeği?
İşte kişileri patrona köle, patronları devletlere köle, devletleri çok uluslu tekellere köle, çok uluslu tekelleri, dünya dışılara köle yapan, bu cehennem düzenin gerçeği.

İşte gerçek, tüm internetin taratımıyla, incelenen, belge ve bilgilerin ışığında, ortaya konan, ve kalanı teferruat olan ve özünün özü ise, UFO'ların ve UFOCU'LARIN, İNSANLARDAN İZLENEN, GERÇEKLERİ'nin RESİMİ, aşağıdadır.YORUMSUZ : resimlerle.
UFO GERCEGİ. Bakın Görün.Fikir sahibi olun.Araştırın.Fikrinizi yazın.Kalanı, teferruat. Saklanan, bütün gerçeğin,özü İşte bu.Varsa, belgeniz, ekleyecek resminiz, buyrun.

h t t p : / / w . motosiklet. net/forum/konu-disi/24998-ufo-ger-e-i-sizce-ufo-var-m-30.html

Yorumu gönderen: ufogören, 05.05.2010, 02:08 (UTC):
İşte gerçek, tüm internetin taratımıyla incelenen belge ve bilgilerin ışığında ortaya konan, ve kalanı teferruat olan ve özünün özü ise UFO ların ve UFOCULARIN İNSANLARDAN GİZLENEN GERÇEKLERİ'nin RESİMİ aşağıdadır.
YORUMSUZ : resimlerle
UFO GERCEGİ
Bakın Görün.
fikir sahibi olun.
Araştırın. Fikrinizi yazın.
Kalanı teferruat.
Saklanan bütün gerçeğin
özü İşte bu.
Varsa ekleyecek resminiz buyrun.

p:/i991.photobucket com/albums/af40/halla-1-dir-1/ET-UFO-secret-hands-scenario-protok.png

Yorumu gönderen: OsmanMelih , 04.05.2010, 23:25 (UTC):
KURANDAN;EVRENDE 3CANLI VARDIR İNSANLAR,HAYVANLAR VE CİNLER

Yorumu gönderen: sumis, 04.05.2010, 12:44 (UTC):
Arkadaşlar böyle saçma şeylere inanmayın ufoydu uzaydı bilmemneydi biliyorsunuz ki artık photoshop, montaj, picasa gibi foto programları var ve bu gördüğünüz resimler (özellikle ilk 2 resim) bu programlarla yapılmıs resimler. melek, cin, ruh, insan ve hayvan baska da canlı yoktur.

Yorumu gönderen: musafir_35, 03.05.2010, 22:30 (UTC):
:)

Yorumu gönderen: ramsessulo, 27.04.2010, 17:13 (UTC):
bizim galaksiyide çöplüğe cevirdiler.uydu falan.parazitlide olsa tel yüksek bi yerden çekiyo..bizde telefon ve başka cihazlarımızı çinden alıyoruz daha hesaplı

Yorumu gönderen: musfir_35, 27.04.2010, 16:52 (UTC):
:)) galakside tl cekiyormuydu:)

Yorumu gönderen: melek emre, 27.04.2010, 05:30 (UTC):
cok gusel ama cok irenç

Yorumu gönderen: Çağkan, 27.04.2010, 03:07 (UTC):
bizim güneşimiz ve güneş sistemimiz gibi milyarlarca güneş ve güneş sistemi var kainatta. paralel evrenlere hiç girmiyorum bile..
Teknolojik açıdan bizden milyonlarca yıl ileride olan uygarlıklar,dünyamıza kadar gelebilmekte ve gözlem yapabilmektedir. Haktan Akdoğan'ın da dediği gibi, "Eğer bize düşman olsalardı,3-4 dakikada dünyayı yerle bir edebilecek teknolojiye sahip olmalarından dolayı bunu yaparlardı.."
Yani bu canlılar var,bize benzeyeni de var,benzemeyeni de.
yine Haktan Akdoğan'ın bir sözünü söyleyeceğim, "bize o kadar benzeyenleri var ki,sinemada gelir yanınıza oturur hiçbirşey anlamazsınız bile.." diyor. yani korkuyla değil,onların da bizim gibi birer canlı olduğunu bilerek hareket etmeliyiz. ve 2012 de hiçbirşey olmayacak,içiniz rahat olsun. Sadece elektron fırtınaları olacak,bir değişim sürecine gireceğiz.
Şunun bunun fikriyle korkmaktansa,araştırıp öğrenerek düşünmeliyiz.
Aslında bu konuyla ilgili ciltler doldurabilirim burada,ama inkar edenlerin cehaleti hakkında konuşup kendimi yormak saçma olur. yeniliklere açık olmazsak gelişemeyiz.. Yakında çok büyük değişiklikler olacak,21.yüzyıl çok farklı olacak.. hep beraber göreceğiz.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56468437 ziyaretçi (143901698 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)