Uzaktan Zihin Kontrolü
 
Uzaktan Zihin Kontrolü

Uzaktan Zihin Kontrolü

Önsel Önal

Kategori: Komplo Teorileri

Boğaziçi Üniversitesi Elektromanyetik Bölümü Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Selim Şeker: "İnsan beynindeki noktalar arasında öyle yerler var ki, bunların uyarılması durumunda kişi, adam bile öldürebilir. Yine aynı yöntemle kişiye uzak bir mesafeden kalp krizi geçirtilebilir."

ABD ve Rusya'nın, 1950'den bu yana üzerinde çalıştığı, insanları istendiği gibi yönlendirmeye yarayan beyin kontrol silahının, 1970'li yıllarda Türkiye üzerinde kullandığı iddia edildi.

Bu iddiaya göre, 5.000 insanımızı kaybettiğimiz, insanın ideolojisi uğruna annesini, kardeşini ya da en yakınını öldürmekten çekinmediği sağ-sol çatışmasının arkasında, beyin kontrol silahı olduğu ileri sürülüyor.

Çip ya da beyne sokulmuş elektrotlara ihtiyaç duyulmadan insan beyninin kontrol altına alınması anlamına gelen beyin kontrol silahı, uzmanlara göre, verilen telkinlerle İstenildiğinde insanı terörist haline sokabiliyor. İnsana, ruhsal ve bedensel acı yaşatabilen bu sistemin, 1980 öncesi Türkiye üzerinde kullanıldığı iddiası ise dehşet verici.

Ciddiye alınması gereken bu kuramı ileri süren isim ise, bu alanda uzmanlaşmış Emekli Kurmay. Albay Baha Kadıoğlu. Kadıoğlu, Silahlı Kuvvetler Dergisi'nde yayımlanan bir makalesinde, konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullanıyor: "Türkiye, 1970'li yıllar içinde beyin kontrol yöntemlerinin harp şeklinde uygulandığı ve bunun korkunç kâbusunun yaşandığı bir ülke olmuştur."

Bu görünmez harbin gelecek yıllarda da devam edeceğine dikkat çeken Kadıoğlu, "Bu harbin yalnızca fizikî tedbirlerle önlenmesi mümkün görülmemektedir. Alınacak tedbirleri öğrenmek için en kısa zamanda parapsikolojik çalışmalara girmek mecburiyetindeyiz." uyarısında bulunuyor. Aksi halde, bu tür müdahalelere maruz kalınabileceğini söylüyor.

Zihin Kontrolü

CIA ve MOSSAD, Beyin Kontrolüne Büyük Önem Veriyor

Memory Center Neropsikiyatri Merkezi öğretim görevlilerinden Prof. Dr. Nevzat Tarhan da istihbarat örgütlerinin - özellikle CIA ve MOSSAD'ın - bu konuya büyük önem vermekte olduğunu söylüyor:

"Bu konularda CIA, NSA, Alman İstihbaratı, MOSSAD, KGB çok detaylı çalışmalar yapmışlardır. Hangi noktada oldukları belirsizdir. Fakat Zihin Kontrolü psikolojik savaş için de kullanılmaktadır"

Rusya sistemine uygun insan yetiştirmek için beyin kontrol silahına önem verdi. CIA eski başkanlarından Richard Helms, Watergate soruşturmalarında Warren Komisyonu'na verdiği bilgilerde şöyle demiştir:

"Yapılan araştırma göstermiştir ki SSCB, kendi sisteminin isteklerine uygun politik görüşe bağlı olacak şekilde, halkının davranışlarını düzenleyebileceği bir kontrol teknolojisi geliştirmeye çalışmaktadır. Bundan böyle aynı teknolojiyi daha karışık bir yaklaşımla, bilgiler kodlanarak insan hedeflerine yöneltilebilecektir. Bu, insan zihinleri harbi olacaktır."

Zihin Kontrolü

Elektromanyetik Dalgayla Kalp Krizi Geçirtilebilir

Bilim insanlarına göre, insanların zihinleri kontrol altına alınabilir. Boğaziçi Üniversitesi Elektromanyetik Bölümü Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Selim Şeker, İnsan beyni, elektronik bir cihaza benziyor. Şeker, "İnsan beynindeki noktalar arasında öyle yerler var ki, bunların uyarılması durumunda kişinin adam bile öldürmesi mümkün." diyor.

Yine aynı, elektromanyetik dalga yöntemi ile kişiye uzak bir mesafeden kalp krizi geçirilebileceğini ileri süren Şeker, şöyle devam ediyor: "Bu durum, devlet başkanları için bile geçerli. Ülkelerin, yeni teknolojiden haberdar olmaları ve konu ile ilgili araştırma yapmaları gerekiyor. Türkiye, bu konuda çok geride kalmıştır. Bizler, bilim araştırmalarına bütçe ayıramıyoruz. Zaten bu alanda yapılan araştırmalar, oldukça pahalı. Biz daha bir profesöre bilgisayar dahi tahsis edemiyoruz. "Zihin Kontrol" teknolojisi, dünya için oldukça önemli ve yeniçağın silahı. Bu konuda Türkiye de gerekli önlemi bir an önce almalı"

kontrolü, uzaktan, zihin

Başbakanlara Bile Suikast Düzenlenebilir

Prof. Dr. Şeker, parapsikoloji olaylarının gerçek olduğunu ve insan beyninin çözülemeyen yapısı ile ilgili olduğunu belirterek, ABD'nin bu alanda yüklü miktarda paralar ayırdığına değiniyor.

"Özellikle NATO görevi yapan subaylara ya da yurtdışındaki istihbaratçı personele, ya da bazı kilit noktalardaki bürokratlara özel bir eğitim ve operasyondan geçirdikten sonra istediklerini yapabilirler" diyen Selim Şeker, şu dikkat çekici ifadeleri kullanıyor: "Başbakanlara bile operasyon yapabilecek durumdalar ve Türkiye bu konuları bilmiyor, kendini savunamıyor. Sonuçta Türkiye mutlaka bu operasyonlara maruz kalmaktadır. İntihar bombacılarının ya da PKK militanlarının ilaçlanmış olma olasılıkları çok güçlü. Pek çok İnançlı militanı El-Kaide militanı gibi servis etmek tabii ki mümkündür. Fakat sorun, CIA ve yabancı istihbarat örgütlerinin hangi noktada olduklarının bilinmemesinden kaynaklanıyor"

Zihin Kontrolü

Uzaktan Kontrol, Uydurmadan mı İbaret?

Örneğin Elektromanyetik dalgalarla uzaktan insan beyninin etkileneceği konusu uydurmadan ibarettir, böyle bir teknoloji yoktur. Ama insan beyni kimyasal maddelerle ve diğer psikoloji ya da nörobilim teknikleri ile etkilenebilir, istenilen doğrultuda yönlendirilebilir. Zihin kontrolü ile ilgili anlatılan her şeye inanmamak gerekir; çünkü zihin kontrolü konusunda gerek literatürde, gerekse İnternet'te çok fazla dezenformasyon vardır.

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Zihin , 23.04.2021, 15:07 (UTC):
Dilek sana nasıl ulaşabilirim???

Yorumu gönderen: Guner, 31.01.2020, 07:40 (UTC):
Yorumlari okuyorum ve ne okudugumu bilemiyorum!!! Deliler bosanmismi desem yoksa daha derinliklerine inip daha neler gorebilirimmi desem?

Yorumu gönderen: Yasin, 03.08.2019, 21:45 (UTC):
Ankara istihbarat bürosunda 1999 dan beridir beyin okuma cihazı bulunmaktadır. Son 3,5 yılda bu cihazın daha gelişmiş olanı insanı robot gibi yürüten yeni versiyonu bulunmaktafır. Başlarındada hep yabancı ajanlar bulunmakta idi, çalışma prensibi ise telefon hattı veya uydudan gelen sinyallerdir. Bütün ülkelerdede bu cihazlardan mevcuttur...

Yorumu gönderen: Aslı, 22.09.2018, 06:56 (UTC):
Zeyna hanım size ulaşmam lazım

Yorumu gönderen: Fahrettin , 15.07.2018, 16:07 (UTC):
S.a bende telegram mağduruyum hala devam ediyor gprs sinyal kesici jammer işe yararmı

Yorumu gönderen: Hucurat/12, 09.05.2018, 13:30 (UTC):
Kuranı Kerim'in Hucurat suresi 12. ayetinde zan ve gıybetin dışında tecessüsten de bahsedilir. Tecessüs Allah tarafından yasaklanmıştır ve günahtır. Kabahat, günah, sır araştırma ve casusluk anlamındadır. Her türlü 3. gözü aktive etme, 4. boyutla iletişim kurma, hadim edinme, medyumluk, falcılık, büyü, sihir, tılsım, reiki, kabbala, cifr, ruhçuluk, budizm, new age hareketi gibi akımlar bu yasağa muhalefettir. Allahın yasağını inkarla günahtır. Ona göre ilim adı altında bu şeytani uygulamaları yapın.

Yorumu gönderen: Allahın bir kulu, 06.02.2018, 16:32 (UTC):
Bu işi sadece devletler, istihbarat örgütleri, şirketler değil, şahıslar ve çeşitli çıkar/amaç grupları da yapıyor. Şeytanisi de var yardım etmeye çalışan da var, kendisini süper kahraman görüp adalet sağlayıcı görüp haddini aşan da var. Bu işler makinelerle de yapılıyor, büyü ve cinlerle de yapılıyor. İyi niyetlileri bir kenara alırsak, bunu yapanlar vicdanını aldırmış ruhunu şeytana satmış güce tapan kişiler. Tv'de dizi-magazin izlenmesini kınar ama hedef kişinin mahremini izler/dinler. Hedefin zihnine girer düşüncelerini okur, anılarını tarar, çığını arar. Rüyasında rahat bırakmaz, korku ve endişelerine yönelik rüya gördürür, aniden uyandırır, uyutmaz. Bazen tam tersi hiç neden yokken aniden uykusunu getirtir. Zihnine farkettirmeden düşünce yollar, hedef tam istediği anda istediği şeyi yapsın diye. Kafasında aniden oluşan fikirle tv'deki programı izlerken ya da nette birşeyleri araştırırken kendini buluverir. Sürekli takip edilir. Dışarıda da karşına tanımadığın sırıtan ya da süzen tipler olur, bilirsin ki büyük ihtimalle bunlardan. Sohbet ettiğin tanıdığın kişileri de farkettirmeden kontrol edip sana tehditli mesaj verdirirler. Hem telefona reklam mesajları ya da çağrılar hem de üstte bahsettiğim tv-internet rastlantıları. Sosyal medyada çevrelerler, alaya alırlar, tehdit ederler. Sana aşağı mahluk muamelesi yaparlar. Bunu yapanlarda zerre Allah korkusu yoktur. Aksine kendisini ilah ve süper kahraman görürler. Öğrendiği ilimi egosunu tatmine kullanıp kibirlerini büyütürler.

Sosyal medyaya, akıllı telefonlara çok zaman ayırmayın. Dışarıda gördüğünüz kişilere dikkat edin. Nedensiz samimi olan, sırıtanlardan uzaklaşın. Birisinin yanındayken sebepsiz huzursuzsanız uzaklaşın.

Her sabah la havle 500 kere çekin, 100 kere istiğfar, 7 ayetel kürsi, 100 kere salavat, 100 kere kelimei tevhid çekin. dua, namaz bırakmayın. Allaha dayanın ve emanet olun.

Yorumu gönderen: lnv, 20.01.2018, 05:50 (UTC):
ben de yillardir zihin kontrolu magduruyum.bu bir nevi piskolojik harptir.cesitli ruyalar gormenizi saglarlar,evde rutin yaptiginiz biseyleri tam yapmaya basladiginizda veya tam uyumaya gectiginiz veya uyandiginiz anda disarida biryerlere koyduklari arabanin alarmini baslatirlar veya disarida koyduklari bir kopegi havlatirlar,istedikleri saatte uyanmani istedikleri saatte kalkmani saglayabilirler bir nevi sizi zombilestirirler.beyninizde surekli sesler duyarsiniz bu bir muzik veya normal insan konusmasi olabilir.

Yorumu gönderen: tahir, 28.11.2017, 20:35 (UTC):
Arkadaslar onemli bir bilgiyi sizinle paylasmak istiyorum ve amacim sizleride bilinclendirmek.

Simdi beynimizdeki sizilti tinitus olabilir o baska. paranoyak olmayin diye diyorum. Ama

Implant var ise. Bu anlatacagim sekilde kolayca bulabilirsiniz.

Simdi kafadaki uultular siziltilar yoldan gecen arabalarada reaksiyon veriyor ise.. (beyninde benim gibiler SsSSSs diye siziltilar duyar ve yoldan gecen araclarin elecktro magnetik alani implanti etkiler. ben onceleri bu cok onemli, onlarin vericileri ile benim aramdan bir araba yani metal parcasi gecti ve baglantiyi etkiledi saniyor idim,)

Bu su demek: onlarin eleckto magnetik alani implanta etki yapiyor.

Implantinizi egerki araclar vesaire yani cep telefonunuzu accinca siziltilar cogaliyor ise. Yabanda azaliyor ise.. Elektrikli Tras makinasi ile arayin. Oda bir elektro magnetik alan yaratir. ve siz implanta yaklastiginizda veya ustunde oldugunuzda kafanizdaki siziltilar degisir/siddetlenir.

Bir bir oscillating magnet buldum. Cochleer implantda sagirlari kullaniyor veya kullanmaya dusunuyorlar.

ultrasonda tam implantin ustune tutturun cihazi yuvarlak kara bir leke gorursunuz..

Bu titresimle calisan titaniumden ufak bir bilye 1mm capinda.. ve bu kafada uultu sizilti yaoar. yani baskasinda uultu sizilti yok ise buda yoktur. Rahatsiz olupta ben beyinkontrolluyum diyen bunu bilsin.

Yorumu gönderen: Karayazı, 21.08.2017, 07:52 (UTC):
Bu durum bana 25 yıl yapılmış son 3 yılda aydım savcılık biliyor jandarma istihbarat Vs fakat bunla ilgili yasa ve ceza yok bu işi yaparlarsa genelde iş adamları askeri kanat istihbarat vede en önemlisi fuhuşa işi ile uğraşan çetetler.ve bu iş adı altında rüşvet yiyen kişiler devlet memurları.işlerine geleni isteseler yakalarsam.fakat cezası yok 400 vn eya500 para cezası serbest bırakma bana yapılan. Mirza beye yapılmamıştır eminim saygılar.

Yorumu gönderen: Tevfik, 15.06.2017, 11:48 (UTC):
Bana da yaptılar aynısını. Eski calistigim yerden adamlar yapti. Biliyorum kimin yaptigini ama kimseye bir sey diyemiyorum. Ruhun bedenden cekilmis gibi oluyor. Davranislarin degisiyor. Konusmalarin.hareketlerin. gelecegi goruyo gibi oluyosun ve gorduklerin gercek oluyor. Kulaklarin surekli cinliyo. Zihin acayip bi sekilde agirlasiyo. Halisünasyonlar görüyosun. Cok kotu bi sey. Ve butun insanlar suçu senden biliyo. Alakasi yok halbuki. Cok kotu. Bir suru insan öldü. Ve herkes benim yuzumden öldügunu dusunuyo. Hem vicdan azabi cekiyo insan hem kendini kurtaramiyor. Ne istediler benden anlamadim. Benim kimsem yokki şu hayatta. Neden yaptilar onu da bilmiyorum.

Yorumu gönderen: isim, 08.06.2017, 19:16 (UTC):
HALK TV FOX TV BLOOMBERG CNNNTÜRK NTV izlemeyin.

Yorumu gönderen: Adil, 01.04.2017, 23:01 (UTC):
Bu türişler hayalidir rüya görmeye benzer hayat senin hayatın akıl senin aklındır bunlarda akıl olsaydı parayı keşif etmezlerdi bizi zorluklara zorunluluklara itmezlerdi bunlar insan kullanmayı seviyorlar ondan parayı bulmuşlar sen kendini nerede ğörmek istersen orada olursun örnek kendi evine girecekken konşun evine girersen ne derler nereye gitdi bu adam derler sonrada kafayı mı yedin sen derler madem zihin okuyorlarsa beni adam edsinler bunlar sadece ayak yapıyorlar ? Alanyalı adil slm olsun saygılar

Yorumu gönderen: Tahir, 08.02.2017, 17:45 (UTC):
Yani suan hatirlamiyorum ama. Onlarmi dusunceyi verip ben evet diyordum, oyledirde. Ama kendimdede aliskanlik olmustur.

Ornegin aklima gelmiyor ama birsey dusunup baya mantikli geldiginde iki goz kapagimi normalinden farkli ayni anda kirpip onaylamak gibi. Simdi onlara kufur edecegim olmuyacak. Site sahiblerine sukran ve tesekurlerimi sunarim. Sesimizi duyurmamiza yardimci oldu.

Bu teknolojiler yeni degil. Mit mustesarligi daha iyisini bilir. Sorun nerede biliyormusunuz? 2 senedir aivd ile. Onlar baslamisti. Daha cok surunduruyorsunuz ornegin beni. Adam gibi yanlisim vardi ise yasal olaraktan cezami cekmek isterdim. Ben sizlere arka cikarken, Hollandalilarada, neden bunlari yasiyorumha?

Hastanede adam korumali ve gozlemli tedavi tavsiyesinde bulundu, sesli oyle diyordu. Banada insAllah seni iyilestirecegiz dedi.

Kulaklarima alumunyum folyo koydummu bazen giciklaniyor hafif elektrik carpmasi oluyor demis idim ona. Telegram zihin kontrolu magduruyum dedkim. Suan ruhsal bozuklugum yok dedim. Icerye alsalar olanlardan dolayi, yasadiklarimindan dolayi ben kafayi yerim. Hollanda ve turk sistemine guvencim kalmadiki benim. Avukat talep ediyorum, gelirim yok tanilmiyor ping pong topu gibi oldum. Atin iceriye napayim. Iyilestirin aluminyum folyo elektriklenme yapmasin kullaklarimda.

Kullaklarimda basinc olmasin. Basim eskisi gibi agrimasin. Yazida dogru soyluyorlar elektro magnetik dalGalar kalp krizine yol acar. Siddetli olunca fizikteki terimle titresim yani Ingilizce resonantiona yol acar. 4 5 kez ben kalp krizi geciriyordum sadece evimde. Saolun. Aeolun.

Yorumu gönderen: Tahir, 08.02.2017, 17:28 (UTC):
ben genel olaraktan bu yaziya yorum yapma dusuncesindeyim.

Kendi derdimi anlatmistim ve beni 2 gun evvel yine Konyaya hasteneye jandarma goturdu. suanda bana etki yapiyorlar. elektronik silahlarla evimde. aluminyum folyo ile odamin birini kapladim. radyo acik cizirtili bir frekansda. ornegin sarj adaptorunu sokunce az cizirti var. oda elektro magnetik alan yaratiyor.

simdi ben bilinlenleri anlatayim. uydurmalari degil.

barry towars emekli ingiliz mustesarligi cia'yi aramis. ozel kuvetlerden (special forces) 6 gorevli evine gidince esini cocuklarini dovmus. bbazilarida ve birisi, o oyle diyor, esini oldurmus.

ben nette bilgi edindim. onceleri arastirip ogrenme niyetinde degildim.

kendim yasadim. 6,6 hertz asiri depresyon yaratir. sanirsam ben uyanmadan uyurken vermis idiler farkinda deGil idim.

7,88hertz alter state derler. beynin normal function hali. iyi calisiri.

onlara verilen frequans 10,66 veya 10,60 hertz idi. suan yazilarim arasinda.

bu frekansda insan ruhsuz olur, yani robot gibi. sanki hissiz. ben yasadim.

frekanslar insan oldurmek icin kimseyi tetiklemez. sanmiyorum. sadece ruh halini degistirir.

ha yuksek frekans ses. beyinin algiliyabileceGi ama kullaGinin duyamiyacagi veya voice to skull dedikleri. kulaga yakin elektro magnetik signallarla orta kulakta (hollandacasi orta kulak. kulagin arkasindaki bolge. kulakzarininda) sese donusen signallerle. insana kendi mantigimis gibi inandirabilirler.

bak Hollandada orta kullaga sagirlar icin elektrotlar yerlestirmeyi planliyordular. bu elektrotlar kulak zarini by pass edecegini saniyorum. ve ilerde kulak zarlarininda functionlarini yitirecegini.

ha beyin kontrolu nedir? verilen dusunceler, ruyalar programlamadir. ve bu programlamalari yonlendirmeye beyin kontrolu denir. dusuncelerini okumak icin seni baya iyi tanimalari lazim. yuz ifadenden anlarlar. birde nete bakarsaniz bazilari belirli Goz kapaklarini kapiyor. ikisini. bende evet anlamina gelirdi.

Yorumu gönderen: tahir, 03.02.2017, 20:26 (UTC):
Z, ustune alinmis olabilirsin. Bende bunlar onceleri bilincli hem tvyi nasil kullandilar ise Hollandada hemde etrafimda bana hitap ediyorlar idi. Bilinncli yaptilar. Ama voice to skull yani elektro magnetik guclerle yapilani soyle anliyabilirsiniz: kulaklara aluminyum folyo koyunca onlar yapinca giciklanir hafif elektrik carpmalari olur. Yuksek frekans sesleri beyin algilar kulaklarimiz duymaz ama kulaklarda basinc olur. Belkide size yapmiyor olabilirler ve birinize denkgelmistir, hemen paranoya olmayin. Bu arada, herhangi birisinde bas agrisi ve uultular fazlalasir Ise disinize demir deydirin. Elektrik carpmasi var ise elektrigi absorbe ediyor. Ben saglam disimi cektirdim az hafifledi bas agrim ve siddetli uultu. Discide et toplanmasi var dedi. Ve sonrasinda cektirdigim disimin oldugu yer dahada sisti. Sisteme aciyorum. Hollanda, Turk yetkilileri ve ardindakiler bu iste.

Yorumu gönderen: Z, 31.01.2017, 20:49 (UTC):
Bugün bunu yaşadım sabahtır araştırıyorum. Kalabalık bir hastanede sadece benim duyduğum benim hakkımda konuşan ve benimle konuşan sesler duydum. Önemli biri de değilim. Ne yapmam lazım hiç bir fikrim Yok.

Yorumu gönderen: Tahir, 12.01.2017, 21:59 (UTC):
Benle ugrasmayin. 2 haftada okadar ogrendim anladim ve paylastim. Kimse soylemez bunlari yada bilmez. Okadar insan var ya psikotik yada telegram magduru veya elektro magnetik dalgalara 'alerjisi' olan.

Sizlerin isi bu. Elektro magnetik dalgalarin sunni uretilmesinin dogaya zarari oldugu gibi, flora ya. Yani bitkilere, ve dunyanin kendisinede faydasi yok. Biz yokken o halde idi, biz maf ettik ve ediyoruz. Ve birileri elit diye gorunen bilinleri, Nietzschenin 'der ubermensch'lerini, ellerinde hacivat karagoz misali oynatip ortamlari bu hallere getirdiler. Anliyorum bazen alanda menmun satanda menmun.

Boyle bir teknoloji ile pasif bir implantla her hangi bir ulke, baska bir ulkeye, ilerde neler yaparha, yapmiyor demiyorumda. Terroristler vesaire.

Ben neden zarar goruyorum halen anlamadim. Onceki yazimda hic paylasmayacagim birseyi sinirle paylasmis oldum. Onlar yani asil bunlari yapanlarin yapici olmalari lazim.

Ortami benmi bozuyorum? Veya bozmak istiyorum?

Yorumu gönderen: Tahir, 12.01.2017, 21:41 (UTC):
Basbakanin ilk izmir konusmasina bakin. Itaat eder gibi. Jammer var, paran yoksa bende 2milyar kaldi alayim sana. Sen boyle isen o oyle ise bizim gibilerde anasini yitirmis si palar gibi boyle ortada ne oldugunu bilmeden care cozum arar en azindan benim gibi 21 aydir daha fazla zarar gorur.

Ust yetkiki ile konustum burada bir gun. Cok zeki. Hep alaya alirdilar beni. Ilk kez normal konustuk. Beyin kontroluna direnmen lazim dedi. Bende ozaman kutlesine ayarlarlar demistim.

Eve geldim dusunuyorum kendi kendime. Dedimki sen dayan savci dayansin, politikacilar dayinsin. Biz napacaksak.

Amerikada miljonlarca insana chip/implant takildiginin iddasi var.

Chip/implanti miklatisla arayin. Ama guclu miklatis olmasi lasim. 'Alien implant' videosunda goruldugu gibi amelyatsiz ummadiginiz yerden cikabilir.

Daha onemli birsey izledim. Elektro magnetik 'smog' diyim. Perde gibi. Bir bolgeyi kapliyabiliyor. Rfid chipler bilgisaraya bagli.

Adamlarin kendisi emekli cia ajani. Diyorki special forces yani ozel birimlerden 6 kadar insan. Gorevden sonra evine gelmis. Bazilari esi ve cocuklarini dovmus hatta iclerine esini oldurende var imis. Diyorki ben yetkilikeri aradim ve verdiginiz frekansi biliyorum. Degisik elektro magnetik frekanslar insanin ruh haline degisik etkiler yapar. Yapabiliyor demiyorum. Uyusursun veya mallasirsin veya kendine gelir robotlasir ruhsuzlasirsin.
Yorumu gönderen: Tahir, 12.01.2017, 21:31 (UTC):
Zihin kontrolu, telegram magdirlarina:

Rfid pasif bir chiptir. Yani kendi icerisinde energy kaynagi yoktur. Disaridan alir. Egerki kafanizda sizinti var ise. Ve bu fazlalasirsa sizlerde chip olabilir. Dis implantatina bakin, discim guvenilir falan diye dusunmeyin.

Rfid sekli chip var ise mikro dalga gibi elektro magnetik dalgalar vucuda yani sinir sistemine verecektir. Demir degdirin. Disinizde elektrik carpmasi olacaktir. Mikro dalgayada demir koysan ayni etkiyi yapiyor.

Onlar size suan bir demir degdirin disinize fikri dusuncesi yaratabikir. Demir kasigi plastigin icine sarip agzinizda bekletin. Chip varsa aktif olamiyacaktir.

Bakir aluminium zehirlidir almayin agziniza.

Rfid chip farkina vardim akilli cep ve tabletlerin nfc teknologisi ile en azindan bilgi aktarsada aktarmasada elektrik absorbe ediyor.

Sehir icinde degisik vericilerdende ayni sekilde bilgi aktarimi oluyor veya olmuyor isede energy absorbe ediyor.

Kendinize bir tane radyo alin ve am ve degisik dalgalara hisirtisiz frekanslara ayarlayin. Ve radyoyu evde gezdirin. Nereden en fazla radyasyon girdigini anlarsiniz.

Uyurken yerde uyuyun. Daha az elektro magnetik energy akimi olur. Asagida.

En onemliside su: guclu miklatis bulun. Hard disklerin icinde bulunur. Netten arayin. Vucudunuzda gezdirin. O bilemediginiz bir sekikdede herhangi bir radyosyon saciyor ise miklatise karsi koymaz. Youtubedan su videoya bakin: alien implant . Onlar uzaylilar taraftan 10larca yil once kendilerine implant takildigini saniyor ve implantlarida var. Bu implantlarin vucudun herhangi bir maddeye kendi reaksiyonu oldugunu saniyorum. Yani bu bilinen teknolojinin gelismis hali, insan elindende olmasa (vucudun kendi reaksiyonuda olsa) 10larca yil oncesinde var imis. Bu 'alien implant' dediklerinin etrafina sinir sistemleri sariyor imis.

Birde voice to skull var. Kafatasina ses demek. Elektro magnetik dalgalarla kulaga yakin signallar gonderiliyor. Ben kullagima aluminyum folyo soktum. Helede bende bir yanda tuhaflik var. Onceleri demir demire vurulmus gibi bir cinlama olurdu tek tarafimda. Kullagimda bir cisim olabilir.

Bende miklatisle arama yapacagim.

Ultrasound var birde. Onu tam denklemeleri lazim. Yuksek ses direk olarak yol alir. Arabada 2li co mpo birde bas kullanirlar. Tweeterleri onden direk kendimize kurariz. Kullaklarinizda basinc olur. Egerki yuksek frekans ses kullanirsalar.

Simdi ben bugune kadar bu nonoslara hollandada hollandalilara oldugu gibi cok arka ciktim. Alay edercesine hareketleri ile sadece kendilerini baskalarina komik gosterdiklerinin farkinda bilincinde bile degil, bazilari.

Iki bolum yazayim

Yorumu gönderen: Tahir, 03.01.2017, 11:17 (UTC):
Kendim icin, ben pianoplayer degilim demistim. Orhan Gencebay icinde en buyuk akil o, o sazini konusturuyor demistim.

Neyse ben birdaha yazmiyacagim. Yine cok yazdim.

Faradays kafesine bakin. Elektro magnetik dalgalardanda korunmak icin. Yataginizin etrafina tel cekerseniz, tul gibi, sabah daha dinc kalkacaginizi saniyorum.

Cep telefonunun cekim gucu az ise daha fazla aramaya gecer, sebekeyi ve daha fazla signal sacar. Cep telefonu sebekeyi ariyor. Yani sadece sebekeden elektro magnetik dalgalar bizlere ulasmiyor. Telin icine cep telefonunu sarin. Signali kaybolur. Aluminyum folyodada. Aluminyum folyo kirisirsa delikler olur fayda etmez.

Tum kapali olmasi lazim. Topraklanmaya geregi yok.

Hukumetlerin sacmaligindan kendimiz korunmamiz lazim. Benim verdigim vergiler helal olurmu hic? Hem cebimden hem kendimden aliyorlar. Hoscakalin.

Yorumu gönderen: Tahir, 02.01.2017, 23:39 (UTC):
(Fizikcilere: hubble extreem deep. 13,3miljar isik yili uzakta. Resme bak okadar yildizlar sistemi var. Bizim samanyolunun eni +/-100.000 isik yili. O resmin eni gerckte en asa 100miljon isik yili enindedir ama teleskop sadece bir noktayi buyutur, yakina getirmez. ..... (6x100miljon=600miljon. Yani 4 metre enine gorus acina yokariya enine kac tane nokta sigabilir? Her nokta 100miljon isik yili eninde ise evren dedim 1000miljar ly den genis. Eni boyu farketmez).

Biri geldi beyninde sumuk var falan demeye basladi vesaire. Hosuna gitmiyor gercekler. Bende yazilarimin silinmesini istedim siteden. Benimkide sacmalikti. Bananeyse paylasiyorum.

Hiristiyan propagandist, decan, universite bilmem professorumudur nedir. Baya bi uzman. Yorumlara degilde bilim sitesinde bana tesvik olsun diye. Utanc duyman lazim diye muslumanlarin basindan gecenleri saydi. Gaza orta dogu vesaire.. ikinci yazisida extase uzerine. Hani savasta askerler belirli adrelin falan sonra geri donustu onlarin etkisinde kalirlarya. Iside yardima gitmesinler diyor.

Bende 2 gun anlamsizca dolastim. Sonra bosluga geldim. Belkide o yazilar ip'me ozd ve baskalari goremiyordu. Sonradan buda aklima geldi. Ama orada yazilarimi sildirip ona yorum yazmak istemedim. Sosyal medyaya linki kopyaladim ve:

Gunesi gokkubbesiden sokup
Denizleri kirmizilara boyadilar
Karanlik ve sadece dahada fazlasi kaanligi getirdiler
Tanri oldu e olu kalacak, Onu onlar oldurduler

Egerki (hollandacam zayif turk husulu yazdim) anlamasini istemiyorsaniz, onlarada antidepresan yazdirtin. Coluk cocuk ne varsa antidepressan kullaniyor zaten, yazmis oldum.

Onlar bir kac gun sonra basladi. Siir Niezsche'nin yazisindan esinlenme. 'Mukemmel insan'. Alman portalindaki yazisi. 1882den. Ben onun gozlerinden daha yakin Hollandacaya tercumesini edip, maillemistim. Benim.

Oglen onceleri sokaklambalarini yakan mukemmel insan (aslinda gerizekali). Paz meydaninda Tanrii ariyor. Millet guluyor eyleniyor onla. 'Tarin ufak bir cocuk gibi, yanlis yola sapip, yolunumu kaybetti?'

Nietschenin mukemmel insani, Tanriyi, insanlarin ICINDEKI iyi olani ariyordu. -Ufak bir cocuk gibi yanlis yola sapip yolunu kaybeden, Tanri degil-

Onlar basladi ve mukemmel insansiz mukemmel insani oynadilar. Aradada oyle guluyorlar idi. Simdi ben o gerizekalilardanda ogendim ve cok ogrettim onlari. Bunu aciklamamistim.

Yorumu gönderen: Tahir, 02.01.2017, 23:16 (UTC):
Hollandada 2 haft benle ugrastilar. Kafam yanik geldi. 1cm kafa derim sis idi.

Istanbula kadar sanirsam yabanci mustesarliklar vardi. Yabanci olmalari lazim. Istanbuldan Ankaraya kadarda baya bir insan eslik etti. Birisii anlatayim. Hepsini anlatmak istemiyorum. Adam yanima oturdu nerelisin dedi. Soyledim. Olmazz dedi. Bak ben misal karadenizliyim surada kaliyorum ismimde su. Ama sen konyaya bilmem nereye gel. Herhalde kendi ismini kullanmami demeye calisti ne. Pseudonium derler Hollandada. Halen birsey anlamiyorum o insanlardanda. Kafam sis yanik. Yorgunum 2 gun yatmamisim. Hicbirini anlamak bile istemiyordum.

Sonra burada yavas yavas hatirlamiyorumda. Kafam bombos oluyordu. Yururken dusunuyordum. Dusunemez haldeydim bazen. Napacagimi bilmiyordum ve umjrsamiyordum. 4 ay kumuste yattim. Evim yoktu. Sonrasinda kendime bir yr yaoayim kendimi toparlayip dedim. Gunese ciktimmi kafamdaki uultu cogaliyordu cunku. Uultu stressden depresyondan olur. Sigintidan. Benim beyin damarlarimda buzculme var idi. Kafamdaki yaniktan. Uzun sure sicak cisimle usten evde yerimde durdurmamistilar. En sonunda bikkinliktan pes etmistim. Kimildamadim. Basim donmeye baaladi. Kurtulacagimi dusundum. Hollandaca:'en anladim siz eni iyilestirmeye calisiyorsunuz dedim'. Daha oncesi biz hastayiz falan dusuncesini yasatmistilar. Onlarda mecburen isiyi kesmek zorunda kaldilar herhalde. Bu isiyi neyle verdiklerini bilmiyorum. Arad beton var. Ben baska tarafa gectigimde birseyi suruklediklerini duyuyordum.

Sonrasinda biri disarda ben gidiyorum allaha emanet ol falan diye telde konusuyor. Baskasina der gibi. Yani bana Turkiyeye gideyim fikri dogdu oradan. Saat 4du. Sabah 6da ciktim yola.

Orada son olaraktan biri beni proveceren yapmisti. Ben evrenin buyuklugunu scientias sitesinde Hubble extreem deep ile kanitlamistim.

Yorumu gönderen: Tahir, 02.01.2017, 22:48 (UTC):
(Iki bolum yapisiracagim. 3000 harfi gecmiecekmis. Bende arka arkaya baya yazmisim)


Kulu jandarmasi 2 gun benle alay edip ugrasti burada. Disarida psikotiksin diy bagirip herkezin icinde, kelepceleyip duvara carpti.

Simdi benim okudugum ulkeler bunu yapamama sozu verip insan haklari aracikigi ile imza atmisda.

Bende sikayetci olmak icin, kaldigim bolge jandarmaya bagli oldugu icin onlara yonelmistim.

Onlar ifademi aldilar. Bende beni deli bilirler sizi iyi diye jandarmada basimdan Hollandada ve burada gecenleri kandirip ifademe gecerdim. Adam kopyasini suratimi atiyordu nerdeyse al diye bir sevindimki. Cunku o ifadeyi alip birde beni savciya goturmustuler ve 1saat ugrasildiktan sonra jandarmadaki ifadeyi bari aldim.

Oncesine savciya goturdu jandarma. Savci doga disi varliklar falan karistirdi. (Bunu soyluyorum cunku 3ay sonra ifademi aldim bak ne gecmisler). Corapiz terikle savci ifademi alirken biri gelip arkama oturdu. Savcinin isi bittikten sonra ona yoneldi. O adam jandarmayla konusuyordu oncesinde. Adam megersem psikolojik danismanmis. Duzensiz konusuyor bir psikolojik uzmana yonlendirilmesini uygun goruyorum teshisini koydu.

Yuzume bakmadan. Disariya cikti elini omzuma koydu. Bu isler bni asar dedi. Ilk kez yuzumu cevirdigimde gordu. Bende onun omuzuna elimi koydum. Onun gibi samimi gorunmek icin. O kafayla. Seni anliyorum, dedim. Gulumsedi. Ben hollandada Freudin kendi hastaligini kendi id si ve egosunda gorup paylasmistim, bu Kulu'da bu kadar zeki bir psikologun varligina inanmazdim, dedim. Bozuldu yaylana yaylana gitti.

Sonrasinda dayimi cagirdilar. Ona benim psikotik hasta oldugumu gostermeye calistilar. Ben konusunca okadar askerin icjnde 81 yasindaki dayim. Burasi Turkiye sen sus dedi iyimi. Hepsi sahit.

Aksamina eminiyete gidip onlardan edindigim bilgiler dogruntusunda ic islerine sikayetci oldum. Ic denetimden 3 kisi geldi bahcemde oturduk. Sadece fikrimi dusuncemi agzimdan ogrenmek icin gelmisler iyimi. 2 jandarma ill arastirdi. Anormal birsey yok dedi.

Konyaya hastaneye goturduler. 350km. Bende psikolog uzmana. Dunyada okadar kotu olaylar yasaniyor. Onlari yasiyanlarmi deli dedim. Savcinin aldigi ifade benim degil kendi gorusudur dedim.

Savcinin iffadesinde benim imzam var ve uzerinde su yaziyor, gormedilerde: 'okumadan imzaliyorum'.

Aradan bir iki ay gecti. Ifadeyi almak okumak istedim. Kopyasini vermemistiler. Ben avukat tanilmasini istemiyormusum. Birde ben doga disi varliklar yani cinler seytanlar benle ugrastigini demisimde, neden psikolog danismanin teshisi duzensiz konusuyor idi? Bir yerden beni zaten psikolojik uzmana yoneltecekti. O mu?

Simdi sunu diyebilirim. Ben ilerde psikotik olacagim veya kotu birsey yapacagim diye korkuyorum. Cunku bunlar bunu sagliyabilir.

Bana kendilerine utanmaz namussuzlar yaz diye dusuncesini yasattilar. Al yazdim. (Kafamda aluminyum folyo sesli muzik dinliyorum iyimi)

Yorumu gönderen: Tahir, 02.01.2017, 22:35 (UTC):
Bu arada.

ww.ozel-buro-istihbarat.cm uye basvurusu yaptim.

Bu jammer 2 miljarda olsa parayi halledip alacagim.

Gidip kendim test eder alirim.

Birde komik olan ne bilirmisiniz. Ben yazar iken bana akil vermeleri.

Simdi bunlar varya. Benim evimin travosumudur nedir onlada bagkantili. Dikkatimi dagitmamak ickn veya cekmek icin oyle bir zamanliki, lambam yanip soner benim. Kendileri belkide uyusturuyor ve lambayi sondurup yakip dikkatimi cekiyor. Ben ne yaptiklarindan anlamam ama benim hakkimda cok fazla biliyorlar. Ta 2014de nette bu dogrusunu soyler falan. Hatta yeni aklima geldi. Hollandada arka planda benle ugrasirken nettede ugrasiyorlar idi.

Bana jammer lazim. Fayda ediyorsa. Bari kendime dusunurum. Suan onlar oyle bir yonlendiriyorki napacagimi bilmiyorum. Cogunlukla basim agriyor.

Ismimi soyleyim ta hir gor gen.

Benim ww.scienceforum.nt te 4duncu boyutu anlatmam. Iklimin sebebini. Coriolis efectini aciklamalarim var. Ilk ben anlayip acikladigim. Onlar benden geldigine kabullenememekte ama butun sorularina oyle boyle ingilizcemle cevap verdim. Argumanlarida yok orada. Bu sadece fiziki bilgim.

Hollanda ve Turk ic islerine bildirdim ben bunlari. Hollanda insan haklari. Ombudsmana ilettim. Disaridaki onemli insanhaklarina ilettim.


Yorumu gönderen: Tahir, 31.12.2016, 19:08 (UTC):
Bak. Simdi ben cok kotu seyler yasadim. Ve devam ediyor.

Pskitok isen. Veya psikolojin duzensiz ise. Kalkipta zihin kontrolluyum diye inanma.

Zaten psikotik veya psikoljisi duzensiz birisi az hyper olur. Yani dusunceleri daha hizli akar.

Yani boyle yerleri okuyup ben zihin kontrolluyum deme. Cogunda biraz var desem, deminki ornegimle bazilari iyice rahatsizlanir.

Beyin kontrolluyum diyorsan. Metaldan kapali bir alana gir. Konteyrner gibi olmadi kapali metal cop bidonlari var.

Mri cekiyorlarya. Oda bir Faraday kafesi ile korunmali. Icinde dur. Fark varsa elektromagnetik dalgalar sana etki yapiyordur.

Eskiden hocalara yonelirdiler. Psikotik veya psikolojisi duzensiz biri, anlattigim gibi kendi mantiginin ve hislerinin kurbani. Anlamakta zorlanan birisi.

Biri geliyor daha mantikli ve normalmis gibi sende cin seytan var, yada o tarafa yoneltiyor ve o zatende sorunlu insan, bu seferde sorunu orada ariyor.

Hastasi olan. Hasta uzerine gelinmesini istemiyorsa. Sakin ol. Heycan yapma. Hafif gukumse ve dikatini dogaya muzige ver. Anlamadigi konularda mantiksal olaraktan cevap ver. Hic oyle olurmu falan.

Baktinki cok kotu. Pskiyatriste gotur. Depresyon hapida yazdirma. Onlarda serotin var. Mutluluk verir. Antipsikotikanin etkisi degisik. En fazla dopamine uzerine etki yapiyor.

Cocaine kullananlar sanirsam hyperactif olurmus. Beyin resoptarlarindan daha fazla dopamine yapilmasina birakilmasini saglar. Antipsikotikada tam tersini yapar ve hasta sakinlesir.

Kilo almasida bundan. Eskiden harcadigi energiyi harciyamaz.

Uzun kulanima dikkat edin. Beyin alisir ve ilaclar birakildigina birden beyin daha fazla dopamine uretimine gecebilir. Zamanla birakilmasi lazim deniliyor oda bundan.

Benim anlattiklarimiilac uretimcileri bile bilmez. Bilenlerde saklar.

Yani yersiz paranoyakda olmayan.

Yorumu gönderen: Tahir, 31.12.2016, 18:52 (UTC):
Neyse uzatmayim.

Size bilinmeyen bir beyintrolu yontemini anlatip birakayim.

Tvde (her kanal veya satalit bunu herhalde yapmaz) 50kez 'milli' kelimesini duy. Bunu bunlar yuksek frekans bir ses eklesinler. Kullagin duymaz ama beyni algilar.

O ton aporlelerden duyulunca cogu insanin bilinci olmadan aklina 'milli' kelimesi gelecektir.

Bu benim bulusum degil. Onlar bilmese idiler, ben soylemezdim.

Ben yasiyaraktan ogrendim. Okuduklarimin hepsine inanmiyorum. Ornegin beyin dalgalarini okuyabildiklerini pek sanmiyorum. Dusuncesini yasatip daha cok bana bakip benim inanip inanmadigimi ve ona gore sekillendirdikleri saniyorum.

Yorumu gönderen: Tahir, 31.12.2016, 18:23 (UTC):
Cok fazla yasadim. Cok anlatabilirim ama istemiyorum.

Ilce bana 11km. Bir gun evimdeki rahatsizliktan okadar bikmistimki. Gidip orada dolasip geldim, geri gittim ve geldim, birdaha gittim ve ilce ile bu koyun ortasindaki koye kadar varinca, koyun imami denk geldi. Onun arabasina binip geldim. O gun 65km yurudum. 45 yasindayim. Kendim sporcu idim.

Beyin komtrolu ile kalp krizi dogru. Kisin 4 veya 5 kez kalp krizi geciriyordum. Bu elektromagnetik dalgalar siddetini artirinca megersem titresim (fizikte ingilizce resonantion) yapiyormus. San Fransiskoda bir kopru boyle donmus.

Hastaneler dikkatli olmalar lazim. Ben yine diyorum beni kasitli Hollandadan buraya orada ugrasa ugrasa yonlendirip isole edil, kimseye caktirmayip onca seyi yasaTtilar. Beni yokarla taniyanlar var.

Yuksek yerlerde. Hollandada, disarsinda, ve burada.

Ben bilgin olaraktan hic tanilma cabasinda degildim. Secilmisinizin 'kobaninin Ankarayla Istanbulla alakasi yok' benim yazimdan esinlenme idi.

Kobani ayn el arab, iceriye alinmadan bir gun once. 'Turkiye ikinci dunya savasi SIRASINDA tribunlerde yerini almadi. Treni iceriye sokmadi' demistim.. Esadi sormustular. Bende Essadda kim? Kobani Ayn el arabi, Turkiyenin kurtarmasi lazim. Turkiyenin Kobani Ayn el Arabla ne alakasi var?

Herkez sustu. Ertesi gun Kobani Ayn el Arap iceriye alindi. Millet magrasina Geri cekilmisti. Bende bu politikacilar manyakya diyordum. Secilmisiniz 'Alakasi yok' diye her yerde zipladi. HaTTa cok komik. Kim demis Turk akilleri daha zayif diye dedi. Benim bakacagimi biliyordu sanirsam.

Bende en buyuk akil Orhan Gencebay. O sazini konusturuyor. (Pianoplayer. Hani eski teksasda barda kavga ederlerde biri isini yaparya. Piano calar).

Fethullah Gulen vesairede bilir beni. Nasihati var. Veya daha dogrudu laf sokmasi. Ben daha iyi agliyorum diye kiskanmisti kesin: ) ve baskalari.

Cok basarilarim olmustu benim. Akedemisyenlere bile ilham kaynagi idim. Benle alay ettiler hepsini bozdum onlar bozuk kaldi bende cezasini belkide cekiyordurum.

Simdi beyinkontrolunda. Beynin uyusur arada mallasirsin. Icmis gibi. Yuksek frekans seste kullaklarinda basinc olur. Disardan belirtileri olur. Asirisinda.

Bazen anlamadan saga sola doner ama bakmazsin. Af edersin lavobaya gitmek istersin birden veya kasinirsin. Dahasida var.

Yani elektromagnetik dalgalar insanin o anki ruh haline etki yapar. Bazende yersiz kendin sana beyin kontroku yapildigini dusunursun.

Onun icin paranoyakliga gerek yok desem. Benim basimdan gecenlerin cogunu ogrenmek baskalarina paranoyaklik.

Daha neler yasadim ben.

Jandarmaya sikayetci olmaya gitmistim. Devamini az sonra anlatayim

Yorumu gönderen: Tahir, 31.12.2016, 18:03 (UTC):
Ismim tahir. Hollandada buyudum. Cok zeki biriyim. Fizikte buluslarim var. Psikolojide anlatimlarim. Felsfeci idim.

Hollandada basima neler geldi. Sonrasinda Turkiyede. 2015 martan beri cekiyorum. Suanda devam ediyorlar.

Tecrubelerimden beyin kontrolunu anlamis oldum.

Psikotik veya gercek beyinkontrollusunun farkini ben anlarim.

Psikotik birisi kendi mantiginin ve hislerinin kurbani. Kendi realitesi.

Beyin kontrolu uzerine aradiginizda nette cok fazla bilgi bulabilirsiniz. Hepsi dogru degil.

Faradays kafesine bakin. Youtube den. Fayda eder. Elektro magnetik dalgalara. Bazilari yataginin etrafina tel cekiyor. Bu telefon ve radyo signallarini engeller ama dusuk frekuansda elektro magnetik dalgalar icin kapali saj kullanmak lazim. Jammer satiliyor. Fayda edebilir. Ben testini yapabilirim. Sebebide su. Bu uyanliklara inandim. Islerinde cok zekiler. Fiziltilari dinliye dinleye beynim adopte olmus durumda.

Elektro magnetik dalgalardan korunmak var. Birde seni yani benim gibi, hedef haline getirmis iler yandin. Devamli senle ugrasir huzur vermezler.

Ben gecen kis, ornekler biri, anlamadigim icin, 4 veya 4,5 ay transda hypnosa sokuldum. Yani devamli beynimi sacma dusuncelerle mesgul ettiler. Bunun yaninda magnetik dalGalar beni uyusturdu. 21 gun evde zobayi yakamadim. Kisin kac kez vasayitim olmadigi icin ilceye koyden yaya gittim geldim. Evimde durdurmuyorlar idi. Gece 3de eksi 13de. Yabanda kurtlarin varliginin bilincindeydim. Burada insanlara saldiranlar oldu. Psikotik birisi paranoyak olur korkulari olur, ben iyice bikmistim.. dahasini anlatayim bu yazimi paylasayim once uzun olmasin

Yorumu gönderen: Hayali Kelebek, 13.12.2016, 14:58 (UTC):
bazı durumlarda ufakta olsa bunu gercekleştirebiliyorum ama bana çok enerji kaybıa yol acıyor

Yorumu gönderen: I.c, 03.10.2016, 13:49 (UTC):
Zihin kontrolü keainlikle var , bende inanilmaz olan yapanida biliyorum cevrem de biliyor . Babam az cok biliyor yanliz oglunuz hasta anarmal v.s gibi oyunlarla ertelendi ve babama da uygulandi kendiside yoldan cekildi sonunda . Aile tümüyle kontrole aliniyor size hasta yapip paranoid diye hasta damgasi viruluyor eger ortaya cikarsa. Her yolu denedim türlü oyunlar oynandi almanyada yasiyprum memleketime dönmeye karar aldim . kontrol düsüncelerinizde bedeninzde hata konusmanizada uygulaniyor rüya olsun hepsi mümkün 100%. Allah c.c korusun korkmayin dorulari konusun .

Yorumu gönderen: Yıldırım Kürük, 29.09.2016, 10:57 (UTC):
Zihin kontrolü dogru.Fakat bunun yöntemleri farklı.Büyü ile yapanlar var.Makineyle yapanlar var.CİNLE İFRİTLE YAPAN VAR.
TEK KURTULUŞ YOLU ; ERBAİ-Nİ İDRİSİYE OKUMAK.VE BUNU YAPANLARA VE GÖNDETDİKLERİNE BELA OKUYACAKSINIZ.SIKINTIYI HİSSETTİGİNİZ ANDA BUNLARA ERBAİNİ İDRİSİYEDEN TEK TEK DENEYİN SİZİ FERAHLATAN ESMA BUNLARIN BELASINI BULDURUYODUR.

Yorumu gönderen: Hande, 17.09.2016, 23:52 (UTC):
Zihnim başkaları tarafından kontrol edilmekte olup zihnimle yapılacak herşeyden google play sorumludur.

Yorumu gönderen: Safiye Aydinyer, 31.08.2016, 12:10 (UTC):
Dikkat Dikkat ben bunlari bilhasa ailece hata sülalece yasadim uzun süre gözledim hata benide gözlemliyenler yada deneyenler oldu bilhasa evden bizi izlediler ben almanyada urberach kadabasinda yasiyordum evlerden bilgiler alarak herkeze yayiyorlar tüm bilgileri edinip sonra hasta yerine koyarak almanyanin adi cikmasin diye bana medyayla santaj yapiyorlar bu durumda kimsenin bana inanmamasini kimseyi bana yaklasmamasini sagliyorlar her seyi denedim doktorlar polisler ben yasadigimla kaliyorum agzimi actigimda bana ve cocuklarima zarar veriliyor bir tutsak gibi yasatiyorlar bilmiyorum bunu kimlerle konusabilirim.bana bir yol gösteren yok her yerden izleniyorum hic bir sucum ve günahim yokken.Artik lütgen bunlara inanin ben kim oluyorum demeyin .sesiz kaldikca bu böyle devam eder gider ben bu yüzden uzun süre hasta yatim.konusmam engellendi simdi gayet saglikliyim simdide disaridan engeleniyorum ben bu yapilanlari af edemem.
safiye aydinyer
31.08.2016.

Yorumu gönderen: Mehmet Talha , 18.08.2016, 15:19 (UTC):
Yaa bakmayın bunların hepsi palavra hepsi komplo teorisi inanmayın böyle şeylere ben zihin kontrolüne maruz kaldım diyenlerde kendi psikolojilerini kandırıyolar bula bula sizimi buldular 80 milyon Türk arasından

Yorumu gönderen: Keriban, 01.08.2016, 10:59 (UTC):
Bol bol besmele cekin ayetel kürsi Ozaman Allah'ın ıznıyle bişey olmaz ımanlı insanlara kımse zarar veremez

Yorumu gönderen: yakup, 28.07.2016, 22:05 (UTC):
her an 7 24 bana yapılıyor evinde gizli kameralar var ailem yemeğine LSD koyuyor saatlerce uyuyorum ve uykumda da maruz kalıyorum fiziksel takip ediliyorum ve her mantıklı cümle ve fikrim tv yayınlanıyor birkaç kişiye şikayet ettim sahte tao raporlarla hastahaneye kapattilar acil yardım bekliyorum.

Yorumu gönderen: bildiğimiz büyü olmuş tegram, 27.06.2016, 22:51 (UTC):
en çok zorlandığım yan etkileri müzikli ortamlarda dengem kayboluyor kısa süreli hafıza kaybı yaşıyorum tam 10 sene oluyor bu sene menzile gitmeyi düşünüyom değişiklik olsun.spor yapmayı ihmal etmeyin bağışıklığınız düştüğü zaman her şey işkence gibi geliyor zaten yaptıkları şey vücut kimyasıyla oynamak misal domates kelimesi bana ne kadar elem verebilir ki:)

Yorumu gönderen: Yolcu, 15.06.2016, 17:35 (UTC):
Yahu bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın. Zihin kontrolünü televizyon, radyo, müzik, vb. Medya araçları ile bilinçaltı mesajları ile telkinler ile yapıyorlar. Amaçları ise insanları duyarsızlaştırmak ve soorgulamayan önüne ne servis edilirse onu kabul eden, insanları insan yapan dini değerlerinden kopartmaya yönelik bir operasyondur. Bu konu Hakkı'nda detaylı bilgi alabileceğiniz "minorityreport 0 " adlı YouTube hesabını inceleyebilirsiniz. Selametle.

Yorumu gönderen: Sedef Süleymaniye, 18.05.2016, 06:29 (UTC):
Ben de zihin kontrolü mağduruyum. Yaklaşık iki senedir bu işkence altında yaşamaktayım. Tabii farkedeli iki sene oluyor. Öncesinde bir takip dönemi geçirdiğimi düşünüyorum. İstanbulda yaşamaktayım. Bana bu işkenceyi kimin yaptığını hala bulamadım. Çok gizli çalışıyorlar ve teknolojileri çok ilerde. Gözlerimle gördüklerimi kulaklarımla duyduklarımı anlık olarak düşünüp hissettiklerimi anlayıp anında cevap verebiliyorlar. Tek silahları ise cinsellik. Cinsel bölgelere acı yanma ve kaşınma hissi gönderiyorlar. Ayrıca Allaha kitaba peygamberlere yani kutsallarımıza küfür edip ettiriyorlar. Bu insanlar şeytandan daha güçlüler. Ve aramızda dolaşıyorlar. Lütfen bunu bilelim ve etrafımızdaki insanları bilinçlendirelim. Selametle..

Yorumu gönderen: Necla, 07.05.2016, 08:55 (UTC):
Bu herşeyi açıklıyor..insanlarımızın nasıl bu hale getirildiğini ve en önemli konularda bile nasıl duyarsizlastirabildiklerini.

Yorumu gönderen: namık, 05.05.2016, 17:51 (UTC):
zihın kontrolüne maruz kalan birıyım halen devam etmekte karşınızda birini hareketsiz veya kafası one egık gorursenız o adam sızın zıhnınıze gırıyor hemen ıcınızden küfür edın ve sakız alın agzınıza korunmanın tek yolu küfürden sonra adam ya gıder ya kavga etmek ısteyecektır

Yorumu gönderen: dilara , 09.04.2016, 20:54 (UTC):
ali candan lutfen bunun bır yontemı varsa soyle konusalım

Yorumu gönderen: Birisi, 12.03.2016, 02:19 (UTC):
Diyelimki var bundan korunmanın kurtulmanın yolları nelerdir.

Yorumu gönderen: işlerin rast gidecek ama :(, 10.03.2016, 19:52 (UTC):
bendede tam 8 sene oldu iflas etmek üzere olan şirket misali her şey berbattı şimdi çok güzel hatta sesler geçmedi şimdi kaynaştık önceden işkenceden olan baş ağrıları şimdi yorgunluktanmış sesler diyo:))

Yorumu gönderen: sanane, 01.03.2016, 15:01 (UTC):
Merhaba, bence bu CIA zihin kontrolünün 6 yaşında iken öldürülen ve şu anda Katy Perry sanılan JonBénet Ramsey cinayeti ile ilgisi var, demek istediğim şu; Kızın katili %75 annesi ve bu cinayet CIA zihin kontrolü ile annesine yaptırılmış olabilir..

Yorumu gönderen: Neşe, 28.02.2016, 22:45 (UTC):
Źihin kontrolune bende maruz kaldım. Hatta kardeşim bile
Öyle şeyler yaşadımki anlatsam şaşarsınız şimdi daha iyi anlıyorum kurtulmanın tek yolu.ALLAH'IN.İSİMLERİNİ.ZİKİR.GİBİ.OKUMAK.
Zihninizi okuyanlar.
yada hayatımızı zihinlerimizle kontrol altına almaya çalışanlar herşeyi okadar ince hesapliyorlarki yedimizden içtimize davramışlarımıza gittimiz yerlere kadar
sizce cep telefonları neden çıkti acaba şimdi bunları yazıyorum ama sabah kalktimda ne olcak bilmiyorum bu yazdiklarimı onlar okuyorlar korkuyorum umarim çocuklarımla huzurlu bi hayat sürdürürüm bu bildiklerimi yazdiğm için ne yapcaklar bilmiyorum ama ALLAHA VE O GÜZEL İSİMLERİNE SIĞINIYORUM
ALLAH 'Ü SAMET
LA İLAHE İLLALLAH
LA HAVLE VE LA KUVVETE İLLA BİLLAHİLAZİM.
ALLAH diyorum ve başka bişey demiyorum

Yorumu gönderen: AYDA DEMİR, 11.12.2015, 01:28 (UTC):
2014 DEN BERİ BEN DE MAĞDURUM.TAŞINMAZIMA DAİR İSTEMİM DIŞINDA UYGULAMALARA MAARUZ BIRAKILDIM.İZOLE HALE GETİRİLMEK İSTENDİM,HABERLEŞMELERİM, VE HAKLARIMI KORUMASI İÇİN EDİNDİĞİM AVUKATLAR ENGELLENDİ,İNTERNETTTE ARAŞTIRDIĞIM YAN ETKİLERİN HEPSİ OLMASA DA KAFA DERİSİNDE AĞRI VE YANMA ,ANİ KRAMPLAR ,KAŞINTI GİBİ BELİRTİLER YAŞADIM .AMAÇ İZOLE HALE GETİRİP ETRAFINIZDAKİ İNSANLARI UZAKLAŞTIRMAK.VE DE BİR AMAÇ İÇİN KULLANMAKTADIRLAR.İSTEĞİM DIŞINDA BİR ÇOK ŞEY UYGULATMAYA ÇALIŞTILAR.AMA BİRAZ UYANIK OLDUĞUMDAN 8 AYLIK SÜREDE OLAYI ÇÖZDÜM.ÖNCELERİ TELEFONLARIM DİNLENMEKTE DİYE ŞİKAYETLERİM OLUŞTU SONRA UYDU ARACILIĞI İLE MUHTEMELEN BİR TAKİP VE TELEGRAM KURBANI OLDUĞUMU FARKETTİM. BUNA EMİNİM.ÖRNEK ATMAMAM GEREKEN BİR İMZA ATTIM BELEDİYE İLE İLGİLİ VE ÖNCESİNDE HİÇ BÖYLE BİR SIKINTIM OLMADIĞI HALDE ŞİDDETLİ BİR BAŞ AĞRISI YAŞADIM.Kİ HAYATTTA BAŞ AĞRISI NEDİR BİLMEM. BİLMEDİĞİMİZ BİR DÜNYA VAR OLUP ARKA PLANDA GÖZÜKMEMEKTEDİR. .HALKIMIZIN BU KONUDA BİLİNÇLENDİRİLMESİ GEREKMEKTE OLUP UFO'LARA İNANILMADIĞI GİBİ BU EYLEMİN VAR OLDUĞUNA KİMSEYİ İNANDIRAMIYORSUNUZ .MUHTEMELEN İNSANLAR DA DELİ DAMGASI YEMEKTEN KORKTUKLARI İÇİN İFADE ETMEKTEN ÇEKİNMEKTEDİRLER.TEHLİKELİ BOYUTTADIR.VE UYGULAYAN KİŞİLER MUHTEMELEN TAHMİN ETTİĞİMİZ KİŞİLERDİR.

Yorumu gönderen: Bilgin, 05.12.2015, 09:12 (UTC):
Bunlar sadece uzaktan değil telefon sinyalleri ilede yapılabiliyor oyun oynadıktan internette resimlere videolara baktıktan sonra bunlar beyninizi uyuşturuyor ve beyninize yerleşiyor bunu dikkat ederseneniz anlayabilirsiniz sizdeki etkilerini. Bundan kurtulmanın yolu farkında olmak ve dua ve dua mahiyetindeki ayetlerdir (rahman suresi) iradenizi kullanırsanız azaltabilirsiniz kesin çözüm için telefon internet yelevizyon bilgisayar müzik gibi şeylerden uzak durmak gerekir

Yorumu gönderen: Dilek, 17.09.2014, 12:47 (UTC):
Evet uzaktan beyin okuma ve beyne müdahale vardır ama bu insanlığın hayrınadır,bende birebir hala yaşıyorum amaç insanları çıldırtmak yada zarar vermek değil amaç insanları tehlikelerden korumaktır.Siz sevgili dostlarıma DÜNYA KARDEŞLİK BİRLİĞİ ne gitmenizi toplantılarına katılmanızı öneririm.SAYGILAR...........Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56244684 ziyaretçi (143294511 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)