Uzaylilar 2012'de Gelecek Mi
 
Uzaylılar, 2012'de Gelecek

Uzaylılar, 2012'de Gelecek Mi?

Kategori: UFO Gerçeği

UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, “CIA, MİT'ten UFO'larla ilgili görüntüleri resmî olarak istedi” derken, dünyaca ünlü yazar Erich Von Daniken, uzaylıların 21 Aralık 2012'de dünyaya geleceğini öne sürdü.

Uzaylılar 2012'de geliyor

Dünyaca ünlü yazar Erich Von Daniken, Maya takvimine göre uzaylıların 21 Aralık 2012'de dünyaya geleceklerini iddia etti. 4. Uluslararası UFO ve Yeniçağ Kongresi, önceki gün İstanbul'da toplandı. Airport Otel'de düzenlenen kongreye uzaylılarla ilgili araştırmalarıyla dünyaca ünlü Erich Von Daniken de katıldı. Burada gazetecilerin sorularını cevaplayan Daniken, dünya dışı varlıklarla gelecek birkaç yılda hiçbir iletişim ve temas olmayacağını ileri sürdü.

Şok Olmayın, Alışın

Ancak dünyaya geleceklerine dair tarihte birçok işaret bulunduğunu öne süren Daniken, “Orta Amerika'daki eski bir kültür olan Maya takvimine göre 21 Aralık 2012'de gelecekler. Bu tarihten birkaç yıl önce ya da sonra olabilir” dedi. Bu buluşmanın insanlık için çok iyi olacağını, ancak şok olmamak için her olasılığa iyi hazırlanmak gerektiğini savunan Daniken, “Bu olay, gerçekten olacak. Bütün metinleri okudum. Tüm Maya figürlerini taradım” diye konuştu.

Kafaları gözleri var

Daniken, “Bize mi benzeyecekler?” sorusu üzerine şunları kaydetti: “Teoriye göre aynı biçimde olmayacak. Dünya dışı varlıklar enerjinin bir formu, belki uçan fil bile olabilir. Ancak başka bir teoriye göre bize benzeyen birçok dünya dışı varlık bulabiliriz. İnsan benzeri tipler. Büyük gözleri ve birçok parmakları olmayacak belki, ama bir kafaları, göğüsleri ve bacakları var. Bence dünya dışı varlıklar bize dostça davranacak yardım edecekler. Geçmişte onlar insanlığa öğretmen gibi davrandılar. Bunları uzay kovboyları gibi de düşünmeyin ama onlardan bir şeyler öğreneceğiz.”

UFO Görmedim; Ama.

Daniken, kendisinin hiç UFO görmediğini ama bu konuda yıllardır araştırma yaptığını dile getirerek, dünya dışı varlıkların geçmişte bir şekilde dünyaya geldiğine emin olduğunu belirtti. Toplantıda yapılan konuşmaların ardından farklı zamanlarda İstanbul, Antalya, Çanakkale, Ankara gibi farklı yerlerde amatörce çekilmiş ve UFO olduğu iddia edilen görüntüler sunuldu.

TÜBİTAK, doğruladı

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, Kumburgaz'da Mayıs ayında çekildiği ileri sürülen ve “UFO” olduğu iddia edilen görüntülerin bu konuda en şüpheci olanları bile ikna etmeyi başardığını söyledi. Akdoğan, Kemerburgaz'da 2007'de çekilen UFO görüntülerinin, TÜBİTAK tarafından incelendiğini ve görüntülerde yer alan cismin uydu, uçak ya da atmosferik bir fenomen olmadığı, tanımlanamayan bir cisim olduğu şeklinde rapor verildiğini söyledi.[1]

Kaynaklar

[1] www.yenicaggazetesi.com.tr/haberdetay.php?hit=18177

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Anderkent, 12.12.2010, 23:07 (UTC):
Bunların hepsi oyun. Uzaylılar. Mayalar, Bilinçaltınıza atılan yemler sizler uslu durun diye. Uzaylılar var mı yok mu diye degil. Niçin sen daha iyi bir egitim alıyorsun da ben alamıyorum diye sorun. Niçin sen daha cesitli yemekler yeme özgürlügüne sahipsin ben böyle bir seyi hayal dahi edemiyorum diye sorun. Niçin esit degiliz diye bu soruları cogaltın durun. Kimse 1 ay televizyon izlemese sistemleri çöker. 1 ay gazete almayın dogruları yazmak zorunda kalırlar. Neye zam yapmıslarsa onu 1 ay kimse almasın oyle bir ucuzlar ki herkes sasırır. Siz elinizdeki gücün farkında olmayan aptallarsınız. Bir avuc uyanık dünyayı yonetiyorlar yalanlarla ve bu hayatı emin olun sizin sayenizde cok güzel yasıyorlar.

Yorumu gönderen: Ufoloji, 30.11.2010, 17:30 (UTC):
Arkadşlar neden herşeyi illa kurana dayandırıyosunuz. (düşünür düşünür adlı arkadaşa) kuranın neresinde yazıyo amerikanın sular altında kalacağı ve ufolarıngeleceği. kuran herşeyi çok mu iyi biliyo da ufolarla ilgili de ayetler gelmiş :)
ltf komik olmayın.

Yorumu gönderen: ohazer, 08.11.2010, 09:20 (UTC):
Ufoloji diye bir bilim olduğu iddiasında bulunulması da tıpkı derneğin isminde bilim kelimesinin kullanılması gibi bir yanıltmacadan başka bir şey değil.
Bu manada Ufoloji sahte bir bilimdir.Ayrıca ben Sirius’un Araştırma Merkezi ünvanını hak edip etmediğini de bilemiyorum.
Çünkü bu güne kadar Araştırma Merkezi olarak ne tür araştırmalar yaptıklarını ve bu araştırmalar için sahip oldukları ekipmanların, donanımların neler olduğunu okumuş/duymuş değilim.Gördüğüm kadarıyla yaptıkları şey toplayıcılık ve konferansçılıktır.Dernek Başkanı Haktan Akdoğan'ın televizyon televizyon dolaşıp hep aynı görüntüleri yayınlatıyor olması nedeniyle neredeyse videoların görüntü kaliteleri bile düşmüş durumdadır.

Üstelik çoktan çürütülmüş pek çok döküman hem derneklerinin web sayfasında varlığını devam ettirmekte hemde yine Haktan Akdoğan iddialarının bazılarını hala bu bayat resimlere/çizimlere dayandırmaktadır.

Derneklerinin künyesine bakarsanız karşılarında uzmanlık dalları yazan bazı isimler görürsünüz ama bu uzmanların araştırmalarını Sirius derneği özelinde yürütüp yürütemeyecekleri belirsiz.
Müzesini bile kapatmak zorunda kaldığına ve Turistik tur düzenlemeye kalktığına göre araştırma için ekipman ve bütçeye sahip olup olmadığı hususunda soru işaretleri oluşuyor.
Gönüllülük esasına göre bir takım görüntü analizleri yaptıklarını ve bunu yaparkende künyede yazılı kişilerin imkanlarından faydalandıklarını söyleyebilirler.
Ben ise bu analizlerin tek taraflı ve profesyonelliği künyede yazılı ünvandan anlaşılamayacak olduğu düşüncesiyle bu güne kadar yaptırdıkları bir araştırma örneğin görüntü analizi için bu analizi yapan profesyonel ekibe ödenen ücreti faturarıp faturalandırmadıklarını da merak ediyorum.
Örneğin analiz sonucunda bu bir ufodur dedikleri bir Görüntüyü hangi ekipman ve donanım desteği ile yapmışlar ve vardıkları “bu bir ufodur “sonucunu teyit ettirdikleri uluslararası geçerliliği olan bir referans laboratuarı raporu mevcut mu?
Tubitak raporu diyecek olurlarsa geçiniz bir kalem derim çünkü o bir ön çalışma raporudur üstelik gözlemevi kökenli çalışanlarca (astronom) imzalandığı için yapanların görüntü analizi yetkinliği ve istasyonun görüntü analizi ekipmanına sahip olup olmadığı tartışmalıdır

Yorumu gönderen: ohazer, 08.11.2010, 09:12 (UTC):
Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezinin Dernek isminde “Bilim” kelimesini kullanmaya hakları olmadığını düşünüyorum.
Bu güne kadar tek bir bilimsel araştırma yapmış olduklarını sanmıyorum.
Forumlarında sordum cevap veremediler.Değil tek bir bilimsel araştırma yapmak dernekçe toplaşıp bir göktaşı yağmuru ne bileyim bir güneş yada ay tutulması gözlemi dahi organize etmiş olma sonra kendine ilave bir itibar söylediklerine de güven temin etmek için hiç hakkın olmadığı halde derneğinin ismine “Bilim” sözcüğünü kat, söylediklerin bilimselmiş kisvesi takın.
Ne ala memeleket değilmi?
Savunmalarıda hazır.Neymiş efendim?
“ufoloji” diye bir bilim varmış.
Bak bak bak.
Başka hiçbir bilimsel disiplinin ciddiye almadığı amiyane tabirle takmadığı bilim dalımı olurmuş.

Yorumu gönderen: düşünürüm düşnürüm, 30.10.2010, 22:09 (UTC):
mayalar amerika kıtasında yaşamış bi medeniyettir. ve 2012 yılı kuran-ı kerimin şifresini çözen kişilerce büyük felaketler sonucu amerikanın sular altında kalarak yıkılcağını işaret etmektedir yani ondan takvimleri 2012de son bulmuştur. ufolarınsa ayetlere göre bu yılda gelip ruhani olgunluğa erişmiş kişileri ( foton kuşağında olacak değişimlere uymuş kişilere)yardım edecekleri uzay gemilerine binmelerini sağlıyacakları kurtaracakları söyleniyor. ruhani olgunluğa erişmek için maneviyata yönelmek lazım arkadaşlar. yani Allahımıza. bol bol dua edelim . sonuçta kaderimizde ne varsa onu yaşarız ama seçimlerimizi de kendimiz yaparız.

Yorumu gönderen: hızır ali, 21.10.2010, 20:27 (UTC):
bence ufo olabilir ama değil 2012 daha çook uzun yıllar hiçbirşey olmayacak....

Yorumu gönderen: Mayalar, 13.10.2010, 21:43 (UTC):
maylar okadar gelismisti ki bir birini barbarca öldürüp ayinler yaparlardi.niye gecmiste yasamis bütün irklari bilge kabul ediyorsunuz anlamiyorum..Adamlarin takvimi 2012 civarindan öte gitmiyor diye nerdeyse kutsal yapildilar geri zekalilar tarafindan.Bizim masa takvimimiz her sene bitiyor kimse yeni yila girerken neden bu sene bitti demiyor ,mayalarinki bitince kutsal oluyor..

Yorumu gönderen: memet aldemir, 15.05.2010, 12:05 (UTC):
bence uzaylılar gelmez ama tuaf birşeyler olcağı kesin bunu mayalılar hissetmiştir

Yorumu gönderen: Çağkan, 27.04.2010, 03:19 (UTC):
2012 yılının son yarısında bazı önemli olaylar olacağını heryerden duyuyoruz. NASA ne olacağını biliyor ama açıklamıyor tam olarak.
Fatima'nın 3.sırrının da bu olayı anlattığı teoriler de var. bir kafadan bin fikir ve teori çıktığına göre,halkımız kime inanacağını bilmiyor.. Resmi kaynak belirtilmeyen yazılar veya söylemlere inanmayın.. Bu sitede de öyle. Sayın site sahibi sayfanın altında özellikle belirtmiş zaten, "kaynak belirtilmeyen konuların doğruluğu kesin değildir" anlamına gelen bir yazı yazmış..
Araştırıcı olun,önemseyin,bu bizim dünyamız. Hiçbirşey bilmesek bile,herşeye hazır olmalıyız..

Yorumu gönderen: ali , 02.12.2009, 15:15 (UTC):
2010 yillina olan olaylara iyi bakalim bunu 2009 da görünen olaylara fudboll 2010 unutalim olmiyecek olursada büüyük olaylar olacak ve ayrica TÜRK MILLI TAKIM GIDEMEMESI COOK IYI OLDU.

Yorumu gönderen: ebruli, 20.09.2009, 18:47 (UTC):
ben ufolara gerçekten inanıyorum çünkü bunun yüzlerce kanıtı var. hayır onların görüntülerinden bahsetmiyorum bahsaettiğim şey perudaki tanrı yazıları piramitlerin sırları ve bilinen diğer yüzlerce şeydir...

Yorumu gönderen: ümit kemal aşır, 07.09.2009, 04:11 (UTC):
bir rivayette islam büyüklerinden ve evliyanın ileri gelenlerinden muhyiddini arabi hazretleri bir gün kabeyi tavafında hiç kimsenin görmediği ve hiç kendisine benzemeyen bir varlık görürü.sen kimsin der.varlık kendisininde arabi hazretleri gibi insan olduğunu fakat çok eski zamanlarda yaşayan bir ırk olduğunu allah c.c un insanı yedinci defa yarattığını ve bu yedinci yaratılıştaki insanların atasının adem a.s olduğunu söyler.ve bu ırkın son ırk ve yaratılan olduğunu belirtir.muhyiddin arabi hz leri daha önce asla böyle bir yaratık görmediğini ve bir daha da görmediğini anlatır çevresindekilere.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 54296105 ziyaretçi (138386820 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)