Uzaylilarla Yapilan Anlasma: SERPO Projesi
 
SERPO

Uzaylılarla Yapılan Anlaşma: SERPO Projesi

Hazırlayan: Akhenaton

General Ramsey, Alman Vril, Alman fizikçi Maria Orsic ve "SERPO Projesi" hakkında birçok şey biliyordu. İçerdeki kişiler, buna "Proje 33" diyordu. 70'lerin sonlarında 10 kişilik ABD askeri ekibi, dünya dışı varlıkların gezegenini ziyaret etmek için gönderilmişti. Planlanan 10 senelik kalma, Amerika Birleşik Devletleri ile uzaylılar arasındaki değişim programının programının bir parçasıydı.

SERPO Projesi, aynı zamanda içerideki kişiler tarafından "Kristal Şövalye Projesi" olarak da bilinmekteydi. Proje, Savunma İstihbarat Birliği (DIA), Hava Kuvvetleri, CIA ve NASA tarafından planlanmış ve finanse edilmişti. Baş ofisleri, Edwards Hava Kuvvetleri Üssü, Rosamond'un doğusu, Kaliforniya, Rogers Gölü ve Rosemon Gölü dahil olmak üzere bu yerlerde yer alıyordu.

Uzaylıların teknolojisi üzerine 10 ekip üyesi geleceğe çekilebildi ve başka bir boyuta girebildi.[1]

Modern zamanlarda SERPO Projesi esnasında geçmişe ışınlanma, kaza eseri meydana gelmişti. Orijinal SERPO ekibi, 10 kişiden -9 erkek 1 kadın- meydana geliyordu. Kadın üyenin hamile olduğu anlaşılınca sadece 9 erkek, Yıldız Geçidi'ne gitti. Bu üyeler, bizim galaksimizde üç yıldız sistemi uzaklıkta olan bir diyara, geleceğe ışınlandılar. Asıl plan, "Zeta Reticuli" gezegenine gitmekti. Fakat yıldız geçidi, onları bilinmeyen bir sebepten ötürü başka bir yere gönderdi.

Yıldız geçidinin verileri, Dünya gezegenine benzer bir atmosferi ve iklimi olan 7 farklı gezegen olduğunu gösteriyordu. Bu erkek üyelerin yolculuk ettiği gemi, Zeta Reticulan "Gri'leri gezegenine gitmek üzere yapılmıştı. Ne yazık ki Zeta Reticulan yıldız sistemine gidemediler ve yolculuk, orada esir kalıp yiyecek ve diğer ihtiyaçları bittiği için 3 erkek üyenin ölümü ile sonuçlandı.

Bu katastrofik hata, eğer Zeta Reticulanlıların teklif ettiği gibi Zeta Reticulanlı pilot kullanılmış olsaydı, kolayca giderilebilirdi. Ancak Amerikan Ordusu, uzaylılara tam olarak güvenmediklerinden bu teklifi reddettiler ve Alaska'daki gizli bir üstte 12 ay boyunca Gri uzay gemileri ile ilgili eğitilmiş iki insan pilotu ile gitmeye karar verdiler.

Hamile kadının ekipten çıkarılmasının sebebi, başka bir gezegende ve başka bir zaman diliminde doğum yapması ihtimalinde çocuğunun kendisinden çok yaşlı olabileceği ve bilim insanlarının bunun gibi bir olay ile henüz baş edemeyecek olmalarıydı. Burada çalışan bir bilim insanı,

"Bir başka sistemde değişik koşullar/fizik kuralları altında çocuğunu doğurması, sadece Dünya'da doğmuş bebekleri etkiler, yetişkinleri etkilemez."

demiştir. Gizli raporlara göre Dünya ile ekip arasında 3 dünya yılı boyunca hiçbir eğitim kurulmadı. Bir Gri uzaylı askeri, bilim insanlarından birine oraya varmalarının sadece 10 dakika sürdüğünü söylemişti.

Doktor Carl Sagani Zeta Reticulan'a gitmek üzere yeni bir girişimde bulunma teklifinde bulundu. Kendisi, yıllardır uzaylılarla temas halindeydi. Dr. Carl Sagan, Proje SERPO seferinden haberdardı ve Hollywood'da Jodie Foster'in rol aldığı bir film haline getirilen "Temas" adlı kitabında bunu belirtmişti.

Ekibin geri kalan 6 üyesinin dönmesi ve projenin tamamen terk edilmesi üzerine Carl Sagan, Zeta Reticulan sistemine bu sefer Gri pilotlar kullanarak sadece bu amaç için inşa edilmiş bir uzay gemisiyle Proje SERPO ekibine üç üye daha katarak tekrar gidilmesini teklif etmiştir.

Bu arada Zeta Reticulan pilotunun adı Ramuydu. Tekrar yıldız geçidinin içinden geçtiler. Fakat bu kez de geriye Dünya üzerinde bir bölgeye ve farklı bir boyuta ışınlandılar. Bu noktada Carl Sagan, Amerikan ordusuna bu projeden bahsetti ve gelecekteki iki seferin de başarısızlıkla sonuçlanması üzerine bu teknolojinin Zeta Reticulan tarafından insan ırkına karşı nasıl kullanılabileceğini anlattı.[2]

Serpo Projesiyle İlgili Videolar

Kaynaklar

[1] Riya Marjana, "Anunnaki Tablet ve Zaman Yolculuğu", Maximillien de Lafayette, 2012, s.97.
[2] "Yeni Silahlar Geliştirmek İçin Amerika Birleşik Devletleri ve Dünya Dışı Varlıklar Arasındaki İşbirliği", Maximillien de Lafayette, 2012, s.29-33.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: grili , 12.11.2016, 12:02 (UTC):
valla stargate filmi boşuna yapılmadı. hollywood prodüktörlerinin senaristlerinin hayalgüçleri o kadar geniş dğeildi 80lerde 90larda hükümetlerin sundugu içerik baskısıylamı diyleim isteğiylemi diyelim bilinçaltı mesajları yapıldı bence olabilme ihtimali yüksek .

Yorumu gönderen: kaddo, 08.09.2015, 14:44 (UTC):
bu uzaylılar ingilizce nin yanında başka dillerde biliyomu. çok güzel film senaryosu yazmışsınız.

Yorumu gönderen: Uçan fil, 27.08.2015, 18:10 (UTC):
Isgal konusunda Haklısın ama hikayeyi benim gibi ÇOOK Daha derinden biliyor olsaydın bunların olayın daha Başlangıcı ve grilerinde Başka ırkların kölesi Olduğunu bilirdin...Mesela Tüm ABD başkanları İngiliz kraliyet ailesinden ve kraliyet ailesinin soyununda Reptilian andı verilen sürüngen uzaylılara dayanıyor...Barak Obama'nın yüksek seviye (erişimi tam Düzey) korumalarından 2 sinin reptilian Olduğunu ve biri kameraya yakalandı...
Merak ettim bu sitede bunlar yazıyormu :D

Yorumu gönderen: ziyaretçiiii, 30.07.2015, 20:00 (UTC):
adam haklı

Yorumu gönderen: Divine Wind, 11.05.2015, 07:04 (UTC):
Ay'a bile ayak bastiklari mechul olan Amerikalilarin algi operasyonundan baska birsey degil bu hikaye. Dogru olmus olsaydi bu teknikle tum dunyayi feth etmis olurlardi. Ama isgal icin girdikleri ulkelerden kuyruklarini ancak kurtarabiliyorlar.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56073386 ziyaretçi (142851970 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)