Vatan Size Minnettar
 

Vatan Size Minnettar

"Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir" (MUSTAFA KEMAL)HANGİ ANAYI GÖRDÜNÜZ ÇOCUĞUNUN ÜZERİNDEKİ BATTANİYEYİ ALIP, CEPHANEYİ ÖRTEN.

HANGİ KADINI GÖRDÜNÜZ CEPHEDE (CEPHE GERİSİNDE DEĞİL MEHMETÇİK KURŞUN SIKARKEN, EN ÖN SAFTA, MEHMETÇİKLE YANYANA) MEHMETÇİK'E SU VEREN, EKMEK VEREN, VERİRKEN ŞEHİT DÜŞEN.

HANGİ KADINI GÖRDÜNÜZ, ÖNÜNDE BOMBA PATLAYACAĞINI BİLE BİLE SIRF VATANINI, VATANIMIZI KURTARMAK İÇİN BİLE BİLE BOMBANIN ÜSTÜNE GİDEN, ŞEHİT DÜŞEN.

HANGİ MİLLETİN KADININI GÖRDÜNÜZ KİMİSİ SIRTINDA BEBEĞİYLE, KİMİSİ SIRTINDA, KUCAĞINDA, KENDİ AĞIRLIĞINDA(YA DA DAHA FAZLA AĞIRLIKTA) BEBEKLERİ GİBİ GÖRDÜKLERİ MERMİLERİ CEPHEYE TAŞIYAN.

HANGİ ASKERİ GÖRDÜNÜZ AYAĞA BİLE KALKMAKTA ZORLANIRKEN, YARALARININ SARGISI TAMAMLANMADAN, YARALI BİR ŞEKİLDE CEPHEYE SAVAŞA, HAYIR, ÖLMEYE GİDEN.

HANGİ....................................... ....................................GÖRDÜNÜZ!

HANGİ....................................... ....................GÖRDÜNÜZ!

HANGİ....................................... ...GÖRDÜNÜZ!

HANGİ..........................GÖRDÜNÜZ!

HANGİ........GÖRDÜNÜZ!

BİZ TÜRK MİLLETİ OLARAK GÖRDÜK.

MUSTAFA KEMAL'İN ASKERLERiNDE, BİZİM

MEHMETÇİKLERİMİZDE GÖRDÜK.

ANALARIMIZDA, BABALARIMIZDA,

DEDELERİMİZDE,NİNELERİMİZDE GÖRDÜK.

MUSTAFA KEMAL'İN HALKINDA,

BİZİM AZİZ MİLLETİMİZDE GÖRDÜK.

... ATALARIMIZDA GÖRDÜK.

İŞTE BELGESİ; ATV DE YAYINLANAN GENEL KURMAY BAŞKANLIĞININ ARŞİVİNDE BUGÜNE KADAR BOZULMADAN SAKLANMIŞ GERÇEK KURTULUŞ SAVAŞ'I GÖRÜNTÜLERİNDEN BAHSEDİYORUM.

BU SAVAŞLAR, BİZLER İÇİN, TÜRK ÇOCUKLARININ, TAM BAĞIMSIZ, LAİK, DEMOKRATİK, UYGAR, MEDENİYET SEVİYESİ YÜKSEK, SOSYAL HUKUK DEVLETİ OLAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NDE YAŞAMASI İÇİN YAPILDI. BİZLER İÇİN KAZANILDI. KIYMETİNİ BİLELİM.

DEDİĞİM GİBİ BU GÖRÜNTÜLERİ İZLERKEN GÖZ YAŞLARINIZI TUTAMAYACAKSINIZ, TUTMAYINDA ZATEN. BEN TUTMADIM, İSTESEYDİMDE TUTAMAZDIM. HİÇ BİR TÜRK EVLADININ DA, BEN TÜRK'ÜM DİYEN BİRİNİN DE GÖZ YAŞLARINA HAKİM OLABİLECEĞİNİ ZANNETMİYORUM

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: sevgi, 18.01.2010, 13:27 (UTC):
yazık ki ülkemize sahip çıkamıyoruz.şehit aileleri,gazi aileleri hakettiği yerde değil.bir avuç sözde türk genci askerlik hizmeti karşıtı protesto yapıyor.ordu hedef haline getiriliyor.nerdesiniz mustafa kemal'in torunları.nerdesiniz türk halkı.kırmızı halıya basarak ülkemize girenler serbest.şehit ve gazi yakınları emniyetce tartaklanıyor.uyanmamız lazım.Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 52982589 ziyaretçi (134752942 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler