Vatikan'in Kiyamet Tarihi Aciklamasi
 
vatikan, vatican, pope, papa, kıyamet, doomsday

Vatikan'ın Kıyamet Tarihi Açıklaması

Vatikan açıkladı! Kıyamet'in nasıl ve ne zaman olacağını bilmiyoruz. Arşivlerimizde yok

90 yıl önce Portekiz'in Fatima kasabasında yaşayan küçük bir çoban, 3 kehanette bulundu. Katolik Kilisesi, kehanetlerin doğruluğunu kabul ederek Luia Dos Santos'u azize ilan etti. Santos'un “Fatima'nın Gizemi” olarak bilinen 3 kehaneti mühürlenerek Vatikan arşivlerine kaldırıldı. İlk kehanette İkinci Dünya Savaşı'nın bir toplu katliama dönüşeceği ve dünyayı kan gölüne çevireceği ifade ediliyordu.

İkincisinde ise Rusya'da komünizmin çökeceği ve Ruslar'ın yeniden Hıristiyanlığa bağlanacağı anlatılıyordu. Vatikan yıllar boyunca 3. kehanetin ne olduğunu açıklamadı. Bunun üzerine tarihçiler, teologlar ve komplo teorisyenleri “3. kehanet Kıyamet Günü'nü tasvir ediyor.

Vatikan kıyametle ilgili bilgileri tüm insanlıktan saklıyor” suçlamasını getirdi. Papa 2'inci Jean Paul “Bu doğru değil, 3. kehanet Mehmet Ali Ağca suikastını tarif ediyordu” dedi. Ancak belgenin tam metninin açıklanmadığından bu sözler ikna edici olmadı.

Vatikan'ın Dışişleri Bakanı konumunda olan Papa'nın sağ kolu Kardinal Bertone dün kıyamet tartışmalarına son noktayı koymak istediğini belirterek, “Kıyametin geleceğine ve Hıristiyanlığın çökeceğine dair kehanetleri gizlediğimize yönelik tüm komplo teorileri yalandır. Bunlar dine zarar vermek isteyenler tarafından çıkarılıyor. Kesinlikle böyle bir kehanet arşivlerimizde yok. Bunlara son verin” dedi.

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: g.g, 03.12.2010, 01:05 (UTC):
arkadasim kiyamet zamaninda nasil felaket olacagini kimse kestiremez.ancak ayetlerle tahmin edebilir..yukaridaki fotograf tabii ki sahte....

Yorumu gönderen: ibrahim özdemir , 29.03.2010, 20:57 (UTC):
kardesim bu resimler sadece fake den ibaret hiç bi gerceligi yoktur 3 kehanet ise hiristiyan dininin yok olacagı kıyamet günü degil bunu vatikan gizlemesinin sebebi ondaneger acıklarsa hiç kimse vatikana inan mayacak bu yüzden dir ki acıklamıyolar bütün dünya insanlar hak olan dinde birlesecek yani MÜSLÜMANLIKTA

Yorumu gönderen: hande ilhan, 17.01.2010, 13:48 (UTC):
kıyamet resimleri gerçekmi yoksa tahmini kıyamet resimlerimiBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56738511 ziyaretçi (144616049 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)