Vefk Nedir?
 
Vefk

Vefk Nedir?

"Vefk'in sözlük anlamı uyum ve dengedir, vefkin sağdan sola, yukarıdan aşağıya ya da bir köşeden diğer köşeye olan evlerindeki sayıların toplamı birbirine eşit olduğu için bu adı almıştır, dini terminolojide ise vefk, "tesirli duâ" demektir. Vefk, metafizik alemden kaynaklanan bir problemin düzelmesi için ya da hedeflenen bir menfaate ulaşabilmek için gerekli manyetik rezonansın herhangi bir noktaya transferini mümkün kılan ve semanın herhangi bir katına tünel açmaya yarayan, metafiziksel bir mikroçiptir.

Vefk bir dörtgen içinde birbirlerini dik olarak kesen doğruların arasında meydana gelen dörtgenlere, belirli zaman ve şartlarda, belli kurallar ile sayılar, sayıların değerlerinde harfler, kelimeler ya da sayıların, harflerin ve kelimelerin beraber yazılmasıyla meydana getirilen şekildir.

Belirli bir amacı elde etmek için yapılan vefk, kurallarına uygun yazıldıktan sonra, derecelerinin hizmetlilerinin isimleri bulunur. Bu hizmetliler Dua ve yemin vasıtasıyla istenen işlerde Allah’ın (cc) izniyle görevlendirilir, böylece etkili olur.

Vefkler her sırasında bulunan kare sayısına ya da özelliklerine göre isimlendirilir. Mesela bir sırasında 3 kare varsa üçlü, 4 kare varsa dörtlü vefk, bulunduğu gruba göre, Toprak, Hava, Ateş ve Su vefki, bağlı bulunduğu gezegene göre, Güneş vefki, ay vefki olarak isimlendirilir. Vefklerin bunlardan başka daha bir çok çeşidi de bulunur.

Vefklerde kullanılan harfler ve sayılar, Arapça harfler ve sayılardır. Arap alfabesindeki harflerin ebced hesabında sayısal karşılıkları vardır, vefki yapılacak kelimenin ya da cümlenin harflerinin sayısal değerleri Ebced hesabı tablosundan bulunur, toplanır ve elde edilen sayısal değerin vefki yapılır.

Kişiye özel yapılan Vefklerde, özel bir konuda başarılı olma gibi vs.kullanılan kelimeler, genelde Kurân-ı Kerîm âyetleri, talebin kendisi ya da Allah (cc)'ın isimleridir. Büyü ve buna benzer işlerde kişi ve şahıs isimleriyle beraber esma, âyetler ve başka birçok kelimeler de kullanılır.

Vefkin yapılış kurallarını bilmek gerekir, bundan başka, burçlar, burçların özellikleri, uğurlu gün ve geceleri, birbirleri ile olan dostluk ya da düşmanlıkları, burçların yönetici gezegenleri, gezegenlerin birbirleriyle olan dostluk ve düşmanlıkları, gezegen (yıldız) saatleri, gezegenlerin tütsüleri, günlerin ve gezegenlerin hizmetlilerinin isimleri ve vefkin derecelerinin hizmetlilerinin isimlerini bulma metotlarını da bilmek gerekmektedir.

Vefk, Bir Büyü Çeşidimidir?

Vefkin büyü ile hiçbir bağlantısı yoktur. Büyü, Allah'tan başka bir kudretin varlığına inanarak, şeytanı memnun edecek tarzda yapılan çalışmalardır. Yani açık bir şirktir. Vefk ise tamamen Rahmânî olarak yapılan çalışmalardır.

Vefkin Muskadan Farkı Nedir?

Muska; bünyesinde barındırdığı manyetik enerji tükenmesi ile birlikte geçerliliğini kaybeder. Vefk ise evrensel enerjiyi emerek astral dubleye aktardığı için kainat var olduğu müddetçe etkisini devam ettirir.

Vefk Yaptırmak, İslam'a Aykırımıdır?

Allah, karşılaştığımız her hangi bir problem karşısında bize vermiş olduğu imkanları kullanmamızı yani tevekkülü farz kılmıştır. Bu manada vefk tevekkülün bir parçası olması itibarı ile inanç anlayışına uygun görülmüştür. Hatta bir çok İslam alimi vefklerle ilgili sayısız kitaplar yazmışlardır.

Vefk, Kaderi Değiştirir mi?

Allah'ın takdir ettiği kaderin değişmesi söz konusu olamaz. Allah, kimi nasıl bir yola sokacak ise; ona o yolu kolaylaştırır. Yani kaderinde zaten vefk hazırlatacağı yazıyordur. Zamanı geldiğinde vefk ilmine vakıf olan bir kimse ile karşılaşarak hasbel kader vefk hazırlatmak kader çizgisi içerisindedir. Vefk, bir makineye benzer. Siz inansanız da inanmasanız da, şâyet usulüne uygun olarak hazırlanmış ise amacı doğrultusunda hizmet edecektir.

Hz. Adem'den itibâren özel âyetler, isimler ve her zaman okunan duâlar ile yakından ilgilenilmiş, inanç ve samimî bir duyguyla okunan ve yazılan vefkler ve tılsımlardan yararlanılmıştır.

Dünyada ve bilhassa Amerika'da bilim insanlarının tasdik ve kabul ettikleri "Manyetizma", bu kadar seneden beri bildiğimiz "Havas İlmi'nden başka bir şey değildir. Çünkü Avrupalı bilim insanları, irâdenin kuvvetini ve bu kuvvet sayesinde her şeyle baş edilebilineceğinin mümkün olduğunu "Manyetizma" kitaplarında açıkça ifade etmişlerdir.

Yapılan vefklerin uygulanmasında başarıya ulaşma ihtimali yüksektir. Çünkü vefk konusu da bir tür ilimdir ve her ilim dalında olduğu gibi bu alanda da netice elde etmek için profesyonel çalışmaların yapılması gerekmektedir.

Bu sayfa hakkındaki son yorum:
Yorumu gönderen: Oki, 03.03.2018, 10:35 (UTC):
Ben inanmazdim ama insanin basina gelince anliyor taki hakikaten iyi bir hoca bulup yasadiklarima kendim sahit olana kadar halen inanmadim ama yasadiklarimdan sonra inanmayana sasarim

Yorumu gönderen: Nihal, 10.01.2018, 17:08 (UTC):
Bende merak ediyorum gerçekten dogrumu diye ama güvenilirliği nedir bilinmez. Allah dan istemek varken kuldan beklemek saçma geliyor.

Yorumu gönderen: Biri, 01.12.2017, 17:23 (UTC):
Vefk ilmini biliyorum..inanıyorum.yaptırdım..tanıdığım var diyenler..Allah rızası ićin biriniz şu Fetö denen alçağı perişan ettirin.?

Yorumu gönderen: 59, 12.10.2017, 20:26 (UTC):
Nursen merhaba , ben yaptırmak istiyorum sen fayda gordun mu 2 ay olmuş .. bıde kıme yaptırdın bılgı paylasır mısın ?

Yorumu gönderen: Abd, 27.08.2017, 13:29 (UTC):
En büyük silahınız duadır böyle şeyler tamamen şirk tir Rabbim esirgesin

Yorumu gönderen: Nursen , 06.08.2017, 14:25 (UTC):
Bende yaptirdim ama daha gelmedi bana bunun cinlerle alakasi olmadigini soyledi yapan acaba bu dogrumu yani bana zarari olurmu

Yorumu gönderen: şirk savar, 17.06.2017, 08:38 (UTC):
bu tür şeyler hurafeden ibarettir ve insanları ALLAH'ın tevbe edilmezse asla affetmeyeceğini söylediği şirk günahına götürür. Sizi evrenin yaratıcısı koruyamayacak da O'nun sözlerinin yazılı olduğu kağıt mı koruyacak? ALLAH sözlerini boynunuza asıp çelik yelek yapın diye değil, okuyup anlayıp hayatınıza uygulayın diye göndermiştir. İşte insanı koruyan budur. ALLAH'ın sözlerine uymak ve sadece O'ndan yardım istemek. Muskalardan, hacılardan hocalardan değil. Tevhid (Sadece tek bir ilah olduğuna inanıp, sadece O'na kulluk edip, sadece O'ndan yardım istemek) İslam'ın en önemli kuralıdır. ALLAH'ı dinleyin, aklınızı kullanın..

KURAN 8/22 (Enfal 22): ‘’ALLAH yanında, yaratıkların en kötüsü, akıllarını kullanmayan sağır ve dilsizlerdir.’’

KURAN 10/100 (Yunus 100)’den:‘’O, akıllarını kullanmayanları pisliğe mahkum eder.’’

KURAN 39/65 (Zümer 65): ‘’Sana ve senden öncekilere şöyle vahyedilmiştir: ortak koşarsan (ALLAH'a ait nitelikleri başkalarına yakıştırırsan), kesinlikle tüm yaptıkların boşa gider ve kaybedenlerden olursun.’’

KURAN 10/18 (Yunus 18): ‘’ALLAH'la beraber kendilerine bir zararı veya yararı olmayan şeylere ibadet ediyor ve: 'Bunlar ALLAH katında bizim şefaatçilerimizdir diyorlar. De ki: 'Siz ALLAH'a, göklerde ve yerde bilmediği bir şeyi mi bildiriyorsunuz?' ALLAH onların ortak koştuklarından münezzeh ve yücedir.’’

KURAN 12/106 (Yusuf 106): Onların da çoğu, ortak koşmadan ALLAH'a inanmaz. (ALLAH'a, O'na ait nitelikleri başkalarına yakıştırmaksızın iman etmezler.)

Yorumu gönderen: Tavsiye, 07.04.2017, 07:15 (UTC):
Fizikalimi iletişim bilgisi verebilirmisin.

Yorumu gönderen: Dante, 16.03.2017, 22:25 (UTC):
Yaa arkadaşlar şöyle bir düşünün istiyorum. Bir insan bir insana normal bir şekilde aşık olduğunda bile adeta ona taparcasına bağlı kalıyor. Bunda hemfikirizdir umarım... Gelelim asıl konuya... Şimdi siz bir kadına aşık olması için vefk yaptırıyorsunuz ve vefk tutuyor. O kadın artık senin hiç abartısın KÖLEN OLUYOR!!! Madem bu kadar zekisiniz; gidin demet akalına, hande yenere filan yaptırında bari bir anlamı olsun. ;) Hayatınız kurtulmuş olur dimi ;) bunu kimse akılmı edemiyor, yoksa vefk diye bir şey yok mu?

Yorumu gönderen: yardim , 02.01.2017, 20:46 (UTC):
ya allah rizasi ocin fevk yspmak istiyorum allah rizasi icin bilen varsa gercekten varsa ulassin ben okulu bitiremiyorum alti senedir uzatiyorum bitmiyoo sinavlarim icin yapmak istiyorun numarami birakiyorum lutfen gercekten bilen varsa ulassin 05537741207

Yorumu gönderen: Fatma , 19.11.2016, 13:12 (UTC):
Şükürler olsun arkadaşlar bende sonucu almış bulunuyorum hocama çok teşekkür ederim arkadaşlar çekimser kalan herkese tavsiye ederim Muhammed hocayı Urfa'da

Yorumu gönderen: Ozkan, 17.11.2016, 18:05 (UTC):
Fevk ilmi yazılı bi yüzuk var elimde yemen taşına işlenmiş.satmayı düşünüyorum acaba nedir değeri.

Yorumu gönderen: Hakan, 06.11.2016, 20:04 (UTC):
Osmanlı padişahları da tılsımlı(vefkli) gömlekle sefere çıkarlarmış, şirk veya günah olsa onlar yapar mıydı acaba?? Cidden merakımdan soruyorum

Yorumu gönderen: Haldun, 10.09.2016, 18:29 (UTC):
Arkadaşlar dinimizde hastalari iyi etme yok kader acma birini bağlama aşik etme bunlar için muska falan YAPILMAZ yildizmame kuranda hiç bir ayette resullahin hic bir hadisinde allah katında belirtilmeyen bir astronomik yazilar rakamlar belirtilmez varsa bunu yapan bir tane hadis göstersinler günah sirk bundan kazanç sağlıyorlar büyü bozmanın yollari vardır bunların kafasının almayacagi büyüler gördüm yaşadım bunlar dini imani sarar bunlar günaha girmektir bizimde az cok bilgimiz var o yüzden ugrasmayin bu yazılar kurandan degildir hepsi eskilerden büyü kitaplarından cinlilerin insanlara ögrettikleri dir günaha girmeyin yasadim gördüm

Yorumu gönderen: medyumt, 08.07.2016, 09:38 (UTC):
vefkten uzak durunuz hem dünyanız hem ahiretiniz yıkılabilir....yıllardır bu işin içindeyim uyarıyorum...düşünün vefk yapılırken cinlerden yardım isteniyo...tütsü yapılıyo...hala daha bunu dua olarak düşünen cahiller var...

Yorumu gönderen: simge, 20.06.2016, 13:08 (UTC):
Yapanlar ve sonuça ulaşanlar yaptırdığı kişinin numarası falan varsa yazabilir mi acaba

Yorumu gönderen: osman, 06.05.2016, 07:24 (UTC):
vefk vs ne olursa olsun tılsımlı işler yapmak allah ın iradesi ve kulların iradesini değiştirmeye çalışıp adına vefk mi koyarsınız ne yaparsınız bunları yapmak doğru değildir. şu kesin kibüyü kesinlikle haramdır yapan yaptıran kafir olur: bakara suresinde allah cc. büyü yapanların kafir olacağından bahseder. vefk ilmi ise sözde iyi tılsımsal işlerdir falan yapmayın allah aşkına insanoğlunun kendi hür iradesini değiştirmek ne kadar doğru birşeydir bir insan bir insanı sevmek zorundamı? değil zorla öı yaptıracaksınız bunu tyılsımla? bunlar doğru işler değildir tez zamanda bunları ypan yaptıranlar rabbul aleminin semadan başına türlü melanetler gelemden tevbe etmesi geekir vesselam...

Yorumu gönderen: maviş, 22.04.2016, 20:30 (UTC):
mağdur acaba kime yaptırdınız bende yaptırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

Yorumu gönderen: Magdur, 19.03.2016, 18:22 (UTC):
Bende vefk yaptırdım ve tuttu islamı kurandan öğrenin vefk büyü ayrıdır arkadaşlar tşkler

Yorumu gönderen: hafiz, 09.03.2016, 18:43 (UTC):
Vefk, hadim huddam hepsi batil imansiz ölür bunlari yapanlar yok musliman huddam yok mumin cin hepsi palavra Allahin haram kıldığı sihrden başka şey değil bunlar cinlerin köpeği olmuşlar haberleri yok Kurana sarilin Kurana

Yorumu gönderen: gaye, 10.02.2016, 12:10 (UTC):
ben vefk yaptırdım ve tuttu sadece sabır gerektiren birşey 32.günümde herşey oldu....

Yorumu gönderen: okan as, 05.02.2016, 21:48 (UTC):
Bence uydurma

Yorumu gönderen: Gunay, 04.02.2016, 18:13 (UTC):
Bende cox guclu hoca ariyorum bir kez dolandirildim simdi hec kime inanim qalmadi

Yorumu gönderen: feyzi , 26.10.2015, 11:24 (UTC):
VEFK İSLAMİ GÖMLEĞE GİYDİRİLMİŞ BÜYÜ OLABİLİR...KABALADAN YANSIMA OLABİLİR... DİKKAT...İMANINIZ GİDEBİLİR...

Yorumu gönderen: duygu, 14.10.2015, 10:59 (UTC):
vefk in süresi neden 40 gün? daha önce etki etme durumu yok mu?

Yorumu gönderen: Hayriye kayaalp, 10.10.2015, 08:31 (UTC):
etrafına kötülük yapan insan insan için bu işlem yapılır düzeltin diye

Yorumu gönderen: Ada Devlet, 25.09.2015, 04:12 (UTC):
Böyle şeyler gerçek ise neden bu işleri yapanlar dünyada zelil oluyor?

Tanıdığım bir muskacı vardı. Kendi evi perişandı. Kızı kocaya kaçtı. Bir süre sonra damadı hapse düştü. Damat hapisten çıktıktan sonra kızdan boşandı.

Yani adam kendi kızına sahip çıkamadı. Kız perişan oldu.

Dediğim kişi ekonomik olarak da müreffeh bir hayat sürmüyordu.

Hem burada yazanlara göre hem de başka yerlerde yazanlara göre: maddi kazanç için (başkalarından para alarak bu işi yapmak veya loto-piyango vb. şeylerin sonucunu öğrenmek için) yapılamazmış. Madem bu işten kazanç sağlamak da yasak buna neden zaman harcıyorsunuz?

Ayrıca şunu da sormak istiyorumHem burada yazanlara göre hem de başka yerlerde yazanlara göre: bu gibi şeyleri insanların arasını açmak, insanlara kötülük yapmak vb. şeyler için kullanılamazmış. E peki millete zarar vermek için muska-büyü-vefk vb. şeyleri kim yapıyor? Karı ile koca arasını bozacak şeyleri yapan namussuzlar kim? Piyasada böyle şeyleri yapabilecek adamlar neden var?

Yorumu gönderen: ecem, 24.09.2015, 00:40 (UTC):
bende bayadır eşimle fazla sorun yaşıyorum vefk yptırmak istiyorum baana yardımcı olursanırız çok mutlu olurum

Yorumu gönderen: Beren, 04.09.2015, 13:49 (UTC):
Gerçekten vekfi yapabilecek insan bulmak çok zor. Nen bulamadım. Güvenilir birileri var mı?

Yorumu gönderen: özlüyorum, 23.08.2015, 14:11 (UTC):
Lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz bende sevdiğim insan için kendimi fedakâr ettim ama maalesef beni en sonuda kullandı... artık dayanilicak gibi değil sizlere yalvariyorum bana onu geri getirecek biri lazım.... suan yerin dibine girsem daha iyi utanıyorum. Ama kan Ağlıyorum yalvariyorum sesimi duyan varsa lütfen cevap versin :(

Yorumu gönderen: hatice, 23.07.2015, 12:25 (UTC):
merhaba ben de vefk çok araştırdım bunu yapan gercek insanlar var bu hafta banada yapılacak merakla bekliyorum

Yorumu gönderen: tansu, 05.07.2015, 14:32 (UTC):
Vefk nedir? Vefk yaptırmakta bir sakınca var mıdır?
18 Mart 2013 | Büyü-Fal,Hurafe,Yazılı Fetvalar
Vefk (الوفق); harf, rakam, kelime, esmâ-i hüsnâ, âyet ve sûrelerin belli bir düzene göre kareler içine yazılarak bunda bâtınî mânâlar arayan bir tılsım türüdür.
Vefk, ebced harfleri olarak bilinen, harflerin sayı değerlerinden yola çıkarak, değişik ve çoğu anlaşılmaz şekiller yapılarak duaların rakamlara, geometrik çizim ve biçimlere dökülmesidir.
Sözlükte “uyum, uygun, münasip” anlamındaki vefk; harflerin tek olarak veya terkip halinde özelliklerini (havâs) konu edinen Hurûfiliğin bir kolu olup harflerle rakamların sihrî anlamlar taşıdığı düşüncesine dayanır.
Hiçbir dînî ve ilmî temeli olmayan, câhiliye Araplarında da kısmen bilinen vefkin İslâm coğrafyasına Hint ve Sâbiîlerden geçtiği tahmin edilmektedir.
Bunu yapan kişiler daha sonra buradan şifa, derman ve kurtuluş çaresi ürettiklerini ileri sürüyorlar. Bu gibi şeylerin dinimizde yeri yoktur. Kesinlikle kaçınılması gerekir.
Ayrıntı için bkz: İlyas Çelebi, “Vefk”, Türkiye Diyanet Vakfı İslam Ansiklopedisi (DİA), c: 42, s. 605-607.

Yorumu gönderen: cannabis, 12.03.2014, 23:33 (UTC):
Diyelim ki kendimize büyüden korunmak için vefk yazmak istiyoruz. yazdığımız günün ebced sayısı, ismimizin ebced sayısı ve büyüden koruyacağına inandığımız esmaül hüsnanın ebced sayısından oluşan üçlü vefk mi hazırlamamız gerekmekte? Burcun su mu toprak mı olduğunu, ay mı güneş mi olduğunu bilmemiz gerektiğini bütün siteler söylemişte. Kimse de şöyle bulunur dememiş. Biri bi siteye bişey yazmış bütün sitelerde aynı içerik yarım yamalak. Bunun sebebi günümüzde bunu yapmayı bilen kimse kalmamış olması olabilir mi?

Yorumu gönderen: ?, 12.03.2014, 22:32 (UTC):
googla dmt ruh molekülü yazıp belgeselini seyredin.anlatılan şeyleri birebir gördüm muskasız.ışıklardan oluşan bir alem.

Yorumu gönderen: ksm, 15.12.2010, 20:35 (UTC):
ben 9 aralıkta yaptırdım 40 gün beklemek lazımmıs bakalım neler olacak..

Yorumu gönderen: asad, 29.11.2010, 10:35 (UTC):
..dikkat..kardeşlerim medyumlar yazdığıu fevkler 5 para etmrz para kaptırmayın kitapta almayı adam kitapta her şeye çara yazmış arkasınasa yazmış hocalık sorunu olan arasın sahtekarlığın böylesi

Yorumu gönderen: özlem, 25.11.2010, 15:16 (UTC):
valla bende yaptırdım ama hiç birşeye yaramıyor..sadece strese giriyosunuz o kadar..eskiden var olmuş olabilir ama artık inanmıyorum..üzgünüm.

Yorumu gönderen: gülcan, 03.11.2010, 12:12 (UTC):
arkadaşlar meraba lütfen bana yardımcı olurmusunuz bende eşimle sürekli tartışmalar yaşıyodum aramızda sorunlar vardı bi medyumla tanıştım bana vekf hazırlayacagını bubn bi günahı olmadıgını ve eşimle sorunların düzelecegini eşimin beni dinleyecegini söyledi sizcede bi günahı varmıdır lütfen yardımcı olun vekf üzerimde taşıyacakmışım

Yorumu gönderen: maksat, 28.10.2010, 15:08 (UTC):
arakdaşlar evde bir beze sarılmış halde şerit şeklinde uzun birbirinin aynısı iki adet arapla harflerden oluşan bir muska bulduk. üzerinde tablolar tablo içinde arap harfleri rakamları vardı bazı sureler vardı. ayrıca yılan akrep vazo göz el gibi şekiller vardı ne anlama geiyor bilenler lütfen yazsın

Yorumu gönderen: Mahmut, 31.08.2010, 07:16 (UTC):
yapmayı bilmiyorsunuz sonra saçmalık diyorsunuz .öyle herkes yapamaz.belirli bir temel bilgi lazım.Vefkin yapılış kurallarını bilmek gerekir, bundan başka, burçlar, burçların özellikleri, uğurlu gün ve geceleri, birbirleri ile olan dostluk veya düşmanlıkları, burçların yönetici gezegenleri, gezegenlerin birbirleriyle olan dostluk ve düşmanlıkları, gezegen (yıldız) saatleri, gezegenlerin tütsüleri, günlerin ve gezegenlerin hizmetlilerinin isimleri ve vefkin derecelerinin hizmetlilerinin isimlerini bulma metotlarını da bilmek gerekmektedir.

Yorumu gönderen: elif, 22.08.2010, 22:38 (UTC):
bana biri bir tarih gönderdi ve bu senin vekf'in dedi ilk kez böyle bişey duyuyorum tarihler ne anlama geliyor hiç bişi anlamadm
nedir bu iyi mi kötü mü
nolduğunu çözemedim... şifreler falan olucak çözmelisin dedi
aklımla mı oynuyor acaba???

Yorumu gönderen: asyamm, 18.08.2010, 01:00 (UTC):
esila ece arkadaşım yorumunu okudum ben de bu ilimle sanırım tesadüfen tanuştım o kadar zor bi dönemden geçerken ve rabbimden yardım isterken ansızın biri çıktı allahın yolunda bana yardım edeceğini söyledii onun aracılığı ile sadece allahımdan diliycemm bunun kaderimde olup olmadığını günah işleyıp işlemediğimi çok düşündüğüm bi noktatda bu siteyle karsılastımm yorumlardan etkilendim rabbim o insanın benım için hayırlı olmasını nasip etsinn amıiin

Yorumu gönderen: esila ece, 10.08.2010, 15:33 (UTC):
slm arkadaşlar evet vefk ilmi denilen ilim doğrudur ve etkilidir ama kötü niyetli deil insanın kader çizgisinde bu ilimle tanışmak varsa zaten tanır bu ilim benim gibi ben bu ilimle tesadüfen tanıştım zaman gösterecek banada ama kalbini bozmucaksın kuralı bu olucak diceksin inanın oluyo herkese slm allha emanet olun

Yorumu gönderen: murat y , 22.07.2010, 18:56 (UTC):
Bende bu ilmi öğrenmek istiyorum nasıl nered kimden öğrenebilirim selamlar.

Yorumu gönderen: Ali, 31.03.2010, 21:23 (UTC):
Bugün özel bir sıkıntıdan dolayı bunalmıştım., akşam eve geldiğimde duşumu aldım namaz kıldım ruhumu rahatlatmak ve sıkıntılarımdan kurtulmak için., ve sonrasında sahilde bir yürüyüş,, ve biri çıktı gezerken!! tanımadığım biri bana cinlerden yapılan büyülerden bahsetti., eve döndüğümde nette bu konularla ilgili araştırma yaparken bu sayfada buldum kendimi vefk'ide açıklamasınıda yeni öğrendim.. kafam çok karıştı.. Allah korusun inançsız insan neler yapar!! bu konular doğrumu bimiyorum amaa.. Bu saatten sonra allahım şükürler olsun sana ve aklıma dinime deyip bildiğim duaları okuyup şükrederek yastığıma sarılarak uyumak olacak.., Allah her kötünün kalbine merhamet., her sıkıntıdki kardeşimizin sıkıntısına deva versin inşallah..

Yorumu gönderen: yeliz, 05.03.2010, 12:51 (UTC):
ben herşeyin allahtan geldiğine inanıyorum bunlar saçma

Yorumu gönderen: Fizikalimi, 16.02.2010, 21:39 (UTC):
vefk lmini biliyorum , asliye olanını niyetimi bozmuş olarak yapsam kattiyyen! 150 milyardan aşağı para talep etmezdim , fakat bunun çok ağır bir sorumluluğu var , içinde bulunduğum duruma göre insanlara işsizlik ve özürlü kalması durumunda yardımcı oluyorum zaten , akabinde akşama kadar 12 saat çalışarak helal nafaka temini yapıyorum , rabbim herşeyin farkında! , unutmayın!
vefk , çok etkin bir Matris'tir , gerek ilgili kişi üzerinde gerek müşterek hisse'de gerek başka bir kişi üzerinde ve gerekse de başka çeşit varlıklar üzerinde etkili olur!
bu ilmi de öğrenebilmek için çok çaba sarf ettim , fakat 1 yıldır tek bir konsey bile hazırlamadım!
her derdin farklı dev'ası vardır , bundan dolayı da farklı metodlar sözkonusudur!

Yorumu gönderen: 64 , 04.02.2010, 12:30 (UTC):
Slm Arkadaslar. bende suan yorumlari okudum vefk tasimak istiyorum acaba nerde yaptirabilirim bildiniz duydunuz varsa lütfen yazin. tsk

Yorumu gönderen: ayfer, 03.02.2010, 22:32 (UTC):
sevgili fizikalimi 40 yaşındayım ve hayatımda yaşıyabileceğim her zorluğu çektim ama asla isyan etmedim. Ben vefklerin insanlar üzerindeki etkisini duydum.ben bereket vefki nasıl yaptırabilirim.

Yorumu gönderen: neriman, 29.01.2010, 15:15 (UTC):
veüstünde ayetel kürsiyi taşı ama tuvalete giderken açıkta olmasın ve belinden yukarda olmalıBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 55886419 ziyaretçi (142390297 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)