Violet Flame Reiki
 
gümüş, 0gma, alev=silver, flame, mor, reiki, violet

0GMA ((Gümüş Mor Alev=Silver Violet Flame Reiki))

Yukarıda da görüldüğü gibi, bazı yerlerde GMA, bazı yerlerde Gümüş Mor Alev ve bazı yerlerde de Violet Flame Reiki olarak bilinir. Peki nedir bu enerji? Violet Flame Reiki diğer reiki sistemlerinden üstün ya da güçlü değildir. Ancak farklı bir frekansı vardır. Bu bir çok kristalin bir arada bulunduğu kuvars salkımında her bir kristalin kendine özgü enerjisi olduğu kavramıyla açıklanabilir. Violet Flame Reiki'nin titreşimi oldukça etkilidir.

Violet Flame Reiki'nin enerjisi aya benzer. Dişi ve yumuşak bir enerji alanına sahiptir. Bu sistemin vurgusu saf bir kalple iyileştirme üzerinedir. Violet Flame Reiki enerjisinin en önemli özelliklerinden biri auratik alanda korunma kalkanı oluşturmasıdır. Violet Flame Reiki inisiyasyonu almış olan kişiler bu enerjiyi kullanmasalar bile auralarında oluşan güçlü etki ile negatif etkilerden korunmayı başaracaklardır. Usui Reiki 1 derecesinde olanlar uyumlamaları alabilirler ancak bu zorunlu değildir ((Ki Ben Usui reiki 1 değilim ama aldım)). Violet Flame Reiki enerjisi kullanımı çok zevkli ve kişiyi derinden etkileyen olumlu bir enerjidir. Dünyada çok yaygın olarak kullanılmaktadır ve kullanıcılarının yaşamına sevgi getirmektedir.

Kimler Violet Flame Reiki eğitimi almalıdır?

  1. Negatif enerji etkisinde kalanlar ya da kalmaya yatkın olanlar
  2. Aurasında yırtık gibi sorunlar olanlar
  3. Negatif enerjilerden korunmak isteyenler
  4. Yaşamlarında daha çok sevgi duygusu isteyenler
  5. Maddi sorunları bulunanlar
  6. Psişik yeteneklerini geliştirmek isteyenler

KAYNAK BELİRTİLMELİ


Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 53270520 ziyaretçi (135572034 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)

gizli, gizli ilim, ilim, gizli ilimler