ll. Dünya Savasinin Sirlari
 
ll. Dünya Savaşı, world war ii

ll. Dünya Savaşının Sırları

1943 yılı, 2. Dünya Savaşı'nın en şiddetli yıllarıydı. Amerika, Hitler'in elinden nerdeyse bütün bilginlerini kaçırmıştı. Hitler belki de en büyük hatasını yaptı elindeki bilginleri kaybederek. (Tabii Yahudi oldukları için.) Einstein, Freud, Philedelphia deneyi'nin beyni Jessup Morris. Hatta Einstein'e İsrail kurulduğunda ilk cumhurbaşkanlığı bile teklif edildi. Ama araştırmaları yüzünden reddetti. Bu, onun ne kadar karizması olduğunu gösteriyor. Savaş yılları, bilimadamlarına inanılmaz olanaklar sağladı. (Tabii ölüm üretmeleri için.) Hitler'in emrindekiler, o kadar üstünlerdi ki, insan kopyalamadan gen mühendisliğine, kuantumdan V2 roketlerine ve düşünce okumaya kadar her şeyle uğraşıyorlardı. Zaten 2. Dünya Savaşı'nda Almanların yaptığı tank, top denizaltı o kadar çoktu ki; bütün maden rezervleri dibe vurdu. Alman ekonomisi, bu savaşın yarasını pek kolay saramadı. Verner Von Braun, V2 denen roketleri geliştirerek İngiltere'ye havlu attırmıştı. Hitler'in bilginleri, Avrupa'nın ortasından Adaları V2'lerle dövüyordu.

Hitler'in Yahudi düşmanlığı, tüm bilginlerin kaçmasına neden oldu. Yahudileri fırınlayan Hitler, inanılmaz bir katliamın mimari oldu. Ama bilinmeyenler de var. Metrolara doldurulup suyla boğdurulan Hazar Türkleri ve öz Alman Halkı. Hitler, bu katliamı bilerek, isteyerek yaptı. Çünkü bugünün bilimine havlu attıracak bir şeyler biliyordu sanki. Büyük kitle kıyımlar çok büyük doğa felaketlerine neden olur diyordu. İklimleri altüst eder. Bu doğa ile onun beslediği canlılar arasındaki inanılmaz bir bağ. Hitler, bu kıyımlarla istediği hava değişikliğini yarattı. Ama o çok sıcak beklerken korkunç bir soğuk oluştu. Moskova önlerindeki Alman ordusu, soğuğa yenildi. Komutanlar, kışı bahane edip çekilmek istemişlerdi. Hitler, söyle cevap verdi: "Soğuk, benim işim." Büyük kitle kıyımlarının iklimi değiştirip aşırı sıcağa neden olacağını hesaplayan Hitler, görülmemiş soğuğun mimari oldu ve Moskova önündeki Nazi ordusu askerleri tuvalet ihtiyaçlarını giderirken donarak öldüler. Bak bu yazdığım çok ilginç ama gerçekten çoğu asker, bu şekilde ölmüş.

Bir de Japonların savaşa girmesi vardı. Japonya, bu savaşa girdikten sonra taraf değiştirdi. Bu sırada aktarmadan geçemeyeceğim bir olay var: "Japonların Pearl Harbor'u bombalamasından yıllar önce bir Amerikan ordu mensubu bu teoriyi ortaya atmıştı. Ona göre Pearl Limanı Japonlar tarafından bombalanabilirdi. Diplomatik ilişkilere zarar verdiği gerekçesi ile askeri mahkemeye verildi. Amerika çok sert tepki göstermişti bu askerine. Ama askerin söyledikleri yıllar sonra gerçekleşecekti."

Japonların savaşa girmesinde Almanlar ve Ruslar'ın Hipnoz diplomasisi etkili oldu. Daha ilginci, Rus ve Almanlar, savaşta parapsikolojik yetenekleri üst düzeyde insanları kullanıyordu. Bu adamlar, hangi şehrin bombalanacağını önceden haber veriyor, o şehirler derhal boşaltılarak can kaybı önleniyordu. Bu sırada gizli deneyler, raydan çıkmıştı. Kozirev, Rusya'da insan ışınlama ve glikoz yakma deneyleriyle bilinenin sınırını zorluyordu. Hitler ise, kurdurduğu laboratuarlarda kusursuz Alman ırkı için genlerle oynanıyordu. Fransa'yı çok kısa sürede dümdüz eden Hitler, Avrupa'yı rekor sürede işgâl etti. Çünkü Hitler, o güne kadar hiç kullanılmamış bir savaş taktiği kullanıyordu: Topyekün saldırı ve savaş.

Bütün birlikleri, bütün kuvvetleri birlikte kullanması da ona hızlı işgaller sağlıyordu ve Rusya'ya yöneldi. Hitler, Tibet'e gözünü dikmişti. Tibet'i istiyordu. Tibet'teki gizli bilimleri arıyordu. (Bunlar, hâlâ esrârını koruyor) Zaten gamalı haçı eski Tibet alfabesinden aldı. Bunlar için, bu özel güçleri olan adamlar öyle bir telepatik savaşa girdiler ki, aklını yitirmeyen bir Kozirev kaldı. Avrupa'nın işgâl edildiğini ve Ruslar'ın havlu attığını gören Amerika, mecburen savaşa girdi ve Hitler, hayatının hatasını yaptı. Kurmayları, "Hemen saldıralım!" demişlerdi. Ama Hitler, onları dinlemeyip zaman kaybedince, tüm savaşı kaybetti. O an Naziler, topyekün saldırıya geçseydi bugün.

Gelelim Philedelphia'ya. Bu deney, ABD donanmasının radara görünmez kruvazör istemesiyle başlamış. Donanma, finansa etmiş; Jessup Morris, yönetmiş. Ama Jessup K. Morris'e deney hakkında tüm detayları anlatan C.Allain M. Bu adamın da kim olduğu, onca şeyi nerden bildiği spekülatif. Tüm büyük projelerde onun geriden güdümü var. Hangi proje tıkansa, hangi bilgin takılsa, o devreye giriyor. Ya mektuplarıyla ya da bizzat. Yaklaşık 1 asırdır sağ ya da bu isim el değiştiriyor. Internet'te ilgili linklerde hakkında daha fazla bilgi var. Her taşın altından çıkıyor. Bu esrarengiz adam,. Haziran'ın sonuna doğru Philedelphia Limanı'nda: 2 tane çok güçlü jeneratör yerleştiriliyor Philedelphia deneyindeki gemiye. Projenin adı: Rainbow Project. Şalter açılarak çok güçlü ve monoblok (yekpare) 1000 manyetik alan yaratılıyor. Geminin etrafında yeşil bir sis oluşuyor. Gemi, siluet oluyor. Sonra göz alan parlak bir ışıkla gemi gözden kayboluyor. Hayretle izleniyor deney. Mürettebatsa başlarına gelecekten habersiz seçilmiş deney için. Deney bittiğinde gemi görünür oluyor; ama tayfalar bir garip. Geminin metaliyle kaynaşmışlar (T 10.000 gibi) Bir kısmı, duvarların içinden geçiyor. Mideleri bulanıyor, başları dönüyor. Kimisi hepten delirmiş. Bazısı donup kalıyor, Birisi dokununcaya kadar heykel gibi kalıyor. Kimisinin vücudunun yarısı görünmüyor. Yazın yapılan bu deneyden sonra Ekim'de final deneyi yapılıyor. Sonuç daha inanılmaz. Gemi, teleportasyon ve blokasyon yapıyor. Yâni ışınlanıyor ve aynı anda birden fazla yerde görünüyor. 6 dakika içinde dünyanın çeşitli limanları, görünüp kaybolan bir gemi rapor ediyorlar. Bu kez tayfaların durumu daha feci. Mürettebat, deneyden sonra kaderine terk ediliyor. Deneyeyse son veriliyor. Deneyden kısa süre sonra dokümanlar ortadan kaldırılmaya başlıyor. MIB, görevde. MIB, bir çok tehlikeli gördüğü biliminsanına yaptığı gibi, Morris'i de temizliyor. Gizli bilim insanı cinayetlerinde, teknolojik sırların ardından hep MIB çıkıyor. Yüksek teknoloji, insanlığın hizmetine sunulamaz. Nükleer teknoloji, kişilere sunulacak oyuncak değildir. Time Machine öncüleri olan UFO'lar, dünyanın yazılı kaderini alt üst edebilir. Çünkü kurt delikleri, buna izin veriyor. Aslında tek yapılan deney, bu değildi. Ruslar da aynı dönemlerde bir denizaltı üzerinde benzer deneyler yapmıştı. Ama Eldridge kadar ününü yayamadı. Tesla'nın demir perdesi ardında kaldı.

—Alıntı—

Bu sayfa hakkındaki yorumlar:
Yorumu gönderen: Esvet Özer, 26.11.2016, 18:05 (UTC):
Bu bilgiler eksik ce çarpıtılmış..Naziler yenilmedi yalnızca yeraltına.indiler ve özellikle Abd ye kaçtılar

Yorumu gönderen: murat, 15.06.2015, 13:53 (UTC):
parapsikolojik olaylarla alakası yok emigmanın şifresi kırılınca tüm saldırı yerleri belli oldu.

Yorumu gönderen: salih, 18.02.2015, 09:45 (UTC):
Bu c.allain m hakkinda biseyler soyleybilirmisiniz yada internetteki linkleribana soyleyebilirmisinizBu sayfa hakkında yorum ekle:
İsmin:
Mesajınız:
 
 
📊 19 Ağustos 2007 itibariyle, toplam: 56076159 ziyaretçi (142859958 klik) tarafından görüntülenmiştir. Online ziyaretçi rekorumuz, 4626 kişi. (5 Eylül 2010)